Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Last Workнови  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано14.09.01 19:19



Adi pluite :)

Tehni4esko opisanie na zadanieto.... Poster 50x70.....
toz txt otdolu hi4 me ne kefi, ma kat durjat.... :(
Noseshe oshta dosta dorabotki po designa, no za sujalenie nema vreme, ama hi4.
Snimkata beshe na tersene, ta se naloji da si praa montaj vurhu hasfalta..... v originalnoto razmer hasfalta e yasno ot4etliv, broyat mu se kama4etata :) ma v tva stupid JPG se zamazotva..... ta tva mai za sya.....
Po4vaite da pluete az she se opravdavm i otbranyavam :)



Toi kaza !!!

Тема Re: Last Workнови [re: minimiro]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано14.09.01 19:27



Hubavo kaza ti... ama i az pak da ti kaja...:)))

Hasfalta moje i da e otchetliv na tif-a, ama pak e izkustven niakav takav, povtariat mi se chupkite i podobni - miasa na siv moket, otdelno blur-iaraneto v gornata chast e mnouuu riazko.

Za dolnia nadpis - mi ti si znaesh, ama i az znam, che niakoi klienti kato se vliubiad v edin font i niama izmakvane, az licho bih izpolzval freehand...ama..

Za siankata na motora Mescalito shte ti razkaje igrata, toi e po senkite...

Mi tva e, za drugoto admiracii ama bacjground-a ne go biva...

P.S. Shlema koi mu e pravil airbrush-a? Prilicha mi na rabota na niakoi ot bratiata Smokovi.

Too Close to Love, Too Close to Hate

Редактирано от LoveHate на 14.09.01 19:32.



Тема Re: Last Workнови [re: LoveHate]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 21:12



Asfalta ne e li mngo svetul za da e asfalt? Ne trjabva li da e malko po-tumen?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Last Workнови [re: Borg]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано16.09.01 14:28



Zavisi ot mnoo neshta Borg.... kolko vreme e polzvan, kolko e stoyal na slunce i pr. i pr. Tumnia hasfalt e samo novia toku shto polojen, i neizpolzvan vse oshte takuv....
Na izlizane ot Vitinya v posoka sofia ima dori zelenikav hasfalt, i tova 4e e zelen ne go pravi po-malko hasfalt, nali?
Spored men, izobshto, useshtaneto za nastilka nyakakva se opredelya ot strukturata i, a za sujalenie na toz razmer i fail, nyama na4in da se presuzdade i da usetite, strukturata mu s malki kamu4eta.....

Toi kaza !!!


Тема Re: Last Workнови [re: minimiro]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 15:46



OK. Javno ne sum vijdal dostatuchno asfalt. Chestno da ti kaja ne sum vijdal siv, no moje i da ima (ne e zajagdane).

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Last Workнови [re: Borg]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано17.09.01 00:01



Borg, borg, borg..... ne sum si i pomislil 4e se zayajdash s men priatelu !!!
I sam znaya 4e nai-slaboto na postera e to4no tozi hasfalt :( No uvi vremeto e bezbojno malko za gruba sglobyavane na 10 broya, kamo li da se vtelyavam s edin detail, i da zagubya 4asove...... :(

Eto vi i oshte edin ot seriata, na etap grub montaj.....
prezentacionen poster na cyaloto otbor :)



Toi kaza !!!

Тема Re: Last Workнови [re: minimiro]  
Авторmotorist (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 13:52



Na men mnogo mi haresvat i dvete. Ima li oshte takiva? Mozesh li ga gi pokazesh... Az ne razbiram mnogo mnogo ama me kefiat.....



Тема Re: Last Workнови [re: minimiro]  
АвторAgent Orange (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:38



I dwete neshta sa gotini. Makar, che w pyrwiq asfalta poweche mi mqza na texturka nqkakwa, a wyw otborniq snimkata e malko kato ot kazarmata, no moze bi to drugi wyzmoznosti nqma kato se zamislq. Wse pak mislq, che si swyrshil dosta dobra rabota. Kefi me ideqta w pyrwiq.



Тема Re: Last Workнови [re: Agent Orange]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано17.09.01 18:12



M4etaaaa, begaite na Plovdivskoto panair tam she e cyalata seria ot posteri po temata....... na shtanda na "piu-piu" (reklamata e zabranena, vie se seshtaite na koi shtand) ta tam she se razdavat na korem :)

Toi kaza !!!


Тема Re: Last Workнови [re: minimiro]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 20:16



moze li samo da mi kazesh otkude dojde tva "detected" s tija kvadrati?!?
moze bi trjabva da se sazdade otdelen stil "Bulgarishe" hehe / ne be nishto lichno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.