Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Outdoor Ad...нови  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано14.09.01 15:45



Znachi... imam 2 varianta po edin proekt, prednaznacheni za razlepvane na billboards. Sledvat:

1.



2.

01 e po stariat variant. I dvata ne sa perfektni, ama pri outdoor ad-a e po razlichno, triabva da ima maximum vidimust ot goliamo rastoianie.

Hubavo svarshena rabota znachi da postignesh vidimost i da izbegnesh prostashko golemi nadpisi... chesno da si priznaia niamam ideia dali sam uspial, pak i cealoto mi kraznorechie bide izhabeno za zashtita na ideiata s naklonenata butilka. Osanna - uspiah :))))

Shte bada mnouuu zadaljen na mnenia ot eventualni potrebiteli, neprofesionalisti.

NB: Vinoto e razkoshno i savsem priemlivo kato cena, goreshto go preporachvam...

Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 16:07



MI na men mi haresva poveche purvoto. Samo ako mojesh da go osvetlish malko tova kafenikavo-jultoto, s nadpisa. Ama ne chak tolkova kato vtorata kartinka. Neshto sredno mejdu dvete. I spored men shte stane strahotno.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Outdoor Ad... [re: LoveHate]  
Автор color ()
Публикувано14.09.01 16:41



wtoriat wariant stawa
po kontrasteni sa bukwite
kato za bilbord e dobre
ne mi hareswa samo riazkata razlika m/u kartinkata i fona s nadpisa



Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано14.09.01 17:05



#1 e po harmonichno, no specisalno za celta mu #2 e po dobre...ima pone edin element [diasno] koito da durji tvurdo vnimanieto, a purvoto e njakak global blur...t.e. kogato minavam ottstrani, i s perifernoto si zrenie "zakacha" reklamata, ima kakvo da se zapechati vuv visialnaa mi pamet...

heh, njakoi put trqbva da go napisha tuk onova stihche na starogrucki za vuzhvala na vinoto i Dionisii

the Disaster


Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: Jucky]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано14.09.01 17:32



Абсолютно съгласен с Jucky - единственото, което на мене не ми харесва е рамката - правя си сметка, че самия билборд има рамка - и самата реклама мисля да не "потъне" в 2 рамки...
иначе - вариант 2 рулз :))

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано14.09.01 17:40



Ramkata dude e povtorenie na takavata ot etiketa, malko podsaznatelno nabivane na harakteristikite na produkta v glavata na potrebitelia...

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано14.09.01 17:42



Ооооо, тогава нещата седят по съвсем различен начин - нооооооо мойто притеснение си остава - да не се загуби този ефект...
може би
повече хора тук да се произнесат по тоз проблем - и да видим - не е изключено да не съм прав :))

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано14.09.01 18:10



az 4estno da si kaja tova s naklonenata butilka ne mi se haresva

i si mislq 4e s edna GORDO zastanala butilka 6te izglejda po-syvsem drug na4in :)

Толкова от мен!


Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: achko]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано14.09.01 18:18



To tova ne sam go izmislil az dude, v debelite knigi pishe, che otklonenie ot 2 do 8 gradusa privliuchat maksimalno pogleda, zashtot ne sa estestveni za sviknalota na kvo li ne choveshko oko...

Pak shto gordo izpraveni butilki ima po bilbordovete, minavash pokrai tiah, otchitash, che e butilaka i tva e... a tai drazni, zaglejdash se i t.n.
Abe niama kvo da otkrivam toplata voda teparva... ta za tui e krivo...

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: achko]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано14.09.01 18:31



hm, da si kaja..
mi to tochno naklona uravnovesiava...na men mi stoi dobre...
a i mislia tova e efect na perspektivata..[pak publikata:: pristrastnaaa!]

the Disaster



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.