Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: za koi knigi ide rech?нови [re: LoveHate]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано15.09.01 14:00



...heh...tochno mi svetnaha ochetata radostno...

the Disaster


Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор graphic (INAPPLICABLE)
Публикувано15.09.01 15:03



Ok. Искам да си позволя още един коментар - който в никакъв случай не искам да поемаш критично - просто една моя гледна точка и виждане и тя касае похвата на фотоизображението : та този приом на работа, размазан заден план, чаша, монохромно изображение - не ти ли е вече много, ама много познат и изтъркан. Пещерски ракии, винпром "Русе" и т.н. - не знам кой го наложи - мисля "ЛИК", преди време много му се кефех, и сега ми радва окото, стилно, премерено - .....и мноооого еднакво...вярно изпитан номер, сигурен успех, ама...и това отражение на светкавицата в горната част на бутилката ох,ох, а да не говорим че надолу (под етикета) такива неща като обем нема. Добре стои, но като цялостна концепция ми звучи като едно елегнтно измъкване от проблема... сега ще ми кажеш, че клиента така искал нали? Апропо: Д. Марков ли снима това, и какво се намира под чашата - камък, гъба, хляб... ако е камък.... Светльо от "ЛИК" навсякъде ги слага



Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: graphic]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано15.09.01 15:24



Sinio sirene e darling, frensko, sled tova ispihme vinoto i iziadohme sereneto i vilici imashe daje:)))

btw, snimano e BEZ svetkavica, tova e biik ot osvetlenieto-"Hansel", i go ostavih savsem umishleno... daje imashe spor po vaprosa. Kakto vijdash podoben ima i na chashata. Ne sam goliam privarjenik na totalnoto opraviane na vsichki defekti, osobenno kogato stva duma za natiurmortni snimki, neshtata stavat neestestveni.

I nai veche, sorry, moje da prilicha na mnogo neshta, ama az ne jiveia s ubejdenieto che ejednevno otkrivam toplata voda. V toia bransh sa praveni tolkova neshta, che e malko veroiatno da sam originalen. V dadenia sluchai vlianieto e ot broshurata na edna seria chiliiski vina, no dosta promenena i kato rakurs i kato manipulacia na fopografiata. A ostavianeto na etiketa cveten si e izcialo moia ideia, ne, che ne e vazmojno i niakoi drug da go e pravil, no az ne sam go vijdal.

Too Close to Love, Too Close to Hate

Редактирано от LoveHate на 15.09.01 15:30.



Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор graphic (INAPPLICABLE)
Публикувано15.09.01 22:53



Да прав си. И аз често стигам до извода, че на тоя свят май всичко вече е правено и не мога да шашна никого с нищо...аз ти казах, че не искам мнението ми да звучи като критика - обаче ти май точно така си го приел...не не и не.... добре стои, убедително е, визията и композицията са добри, има въздействие .....стига по темата... Успех



Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 23:04



V kachestvoto si na neprofesionalist da dam i moite 5 centa . Tvurdo variant 1 s nqkoi zabelejki. Cveta na fona pri variant 2 e po-uspeshen opredeleno, kakto i samoto logo e po-izchisteno. Ako se kombinirat dvete bi se poluchilo dobre. Otdelen vupros che logoto im ima mnogo..kak da kaja...kolhozno zvuchene Kazvam variant 1 ,zastoto pri vinata se razchita na tradicia i zvuchene na patina, taka che da si predstavish kak glavnia NOS si e zavrial hobota v chashata. Pri variant 2 opredeleno ste imame ramka v ramka, tai kato bilbordite ponachalo imat masivni ramki i spored men okoto ste otreje vsichko ot vutreshnata ramka navun i ste vuzprieme samo ostanaloto. Ste se zagubiat vajni detaili a i zvuchene kato cialo.
Inache ste go probvam vinoto :>
P.S. Po povod fona pri logoto ne e losho da se znae dokolko ste sa UV protect mastilata stoto moje da stane bialo za otricatelno vreme



Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано17.09.01 01:05



Аз те съветвам леко да намалиш надписите и логото. Повярвай имам опит. Знаеш каде работя. Можеш да видиш името на фирмата на цели 5 метра из цялата страна. Грандоманско е!



Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: SlMPLl]  
АвторRoskata (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 02:45



Хайде реших и аз (като клиент) да се обадя.
Та значи аз гласувам твърдо за #2!
1. Образа като цяло е по-контрастен и по-лесно се помни.
2. Рамката е идейна, но можеби трябва да е с малко по-фини линии.
3. Шрифтовете в дясно изпъкват много добре, четливи са и носят във себе си нотка на стил, мекота, топлина, абе има някакъв дух, докато при #1 някакси се губи и с това огромно лого. В крайна сметка когато клиента си купува бутилка вино първото нещо което ще види е етикетът (като цяло) след това ще прочете надписа (марката) и т.н.
4. Ако изобщо някой ще обърне внимание на това - течността в бутилката и в чашата седят много неестествено. Би трябвало и там да има наклон (повърноста на течностите винаги е хоризонтална).

И най-накрая това вино наистина е страхотно!!!




Тема Re: Outdoor Ad...нови [re: LoveHate]  
Автор sedmi (непознат )
Публикувано17.09.01 10:18



wtoroto mi hareswa poweche, moze bi trjabwa da izteglish ramkata pochti do kraja i da si pozwolish da uwelichish razstojanieto mezdu bukwite . Sywsem malko zashtoto ot daleche shte se sliwat w edna linia. 2-3 % samo da se uwelichi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.