Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 15.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Filterworksнови [re: R1dler]  
Автор Label (непознат)
Публикувано14.09.01 15:12



v2 ми харесва най-много, въпреки че лицето остава малко встрани. Сигурно това е била целта, да акцентираш върху рамката. Знам ли?

b&b също ме кефи.

:)



Тема Re: Filterworksнови [re: Label]  
Автор Label (непознат)
Публикувано14.09.01 15:15



Още нещо на тема Анди


:)))



Тема Re: Filterworksнови [re: Label]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано14.09.01 15:25



celta e da se wrytnesh po ramkata, da se pochudish koe kyde minawa i kyde e trygnalo, koe w koia ramka e i da stignesh do liceto koeto wednaga si widial.:)

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: Filterworksнови [re: Label]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано14.09.01 17:41



...



Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?

Тема Re: Filterworksнови [re: R1dler]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано14.09.01 18:24



Efekta se e poluchil nogu dobre [glas ot publikata: "pristrastna, pristrastna...tova sa predpochitanite i cvetove],
no cvetovete sa malko silnichki i se e poluchila njakva gavra s liceto i...v edin i sushti moment, svetlinata siakash idva ot vutreshnostta i i e nasochena koso otvun...oburkvashto e, none kato pri nomera s ramkite, kudeto oburkvaneto e ideiata.

ave efectno e, no ako se pipne oshte malko moje da stane strahotno

the Disaster


Тема Re: Filterworksнови [re: Label]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано15.09.01 11:24



Първата от шесте /тази с лилавата коса/ ми се струва най-изчистена. В другите се губи ефекта от хубавата фотография, а и самите техники на оцветяване по този начин и обръщане в негатив са вече доста експлоатирани.
От вариантите на Ридлер ми харесва тази с многото пресечени рамки, заради визуалния пъзел, който се получава. Но пък там ръцете на момата идват в повече, а добре беше отнякъде да се подава я някое бедърце, я коляно...
Варианта на Ридлер с червеното- циановото лице в ръмката ,дато е с някаква вътрешна светлина определено има потенциал /зависи от внушението, което се търси/. Ако можех да рисувам като вас, специалистите, бих пробвала да оставя червеното лице с вътрешната мистичната светлина в рамката, така, че да я осветява отвътре, а отвън по ръба на рамката да "пусна" малко дневна светлина,...при това - ръката , деколтето и косата извън рамката, бих оставила в подчертано естествени /май се казваше -натуралистични/ цветове, така че да съблазняват окото и да са в контраст с лицето. Ама по- лесно е да се каже, отколкото да се направи...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Filterworksнови [re: Mama Netty]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано15.09.01 13:54



Hehe vsyshnost spored men ne e taka :)
Po-trudno e da se kaje, otkolkoto da se napravi. Nesluchaino mnogo ot golemite hudojnici si imat drebni hudojnicheta-izpylniteli, syshtoto e i s pisatelite i t.n. E, vsichko zavisi vse pak :)



Тема Re: Filterworksнови [re: Mama Netty]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано17.09.01 10:27



ne che e trudno da se kaje ili naprawi.. probwah..noooo... spored men NE stawa ...KICH. t.e. prekaleno mnogo cwiat.
za rychichkite...e niama...kiorawo bedyrce ili koliano ne e izliazlo na snimkata:)))

pozdrawi:)

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.