Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема za klientite koito ne pla6tat :(нови  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано04.09.01 21:06



4e taka de... nali ma znaqt 4e sam KELE6, imam si komp i na nego sa u4a da pravq nqkav design me hvanaha da pravq plakat4e

abe az ot plakat4eta ni6to ne razbiram ama... sq ne mojah da otkaja... bahti...
4e mi kazaha da im napravq samo FONA na plakat4eto vyv format A4 300 dpi i az hykata mykata kazah aide 6te praq... sled tova mi trysnaha i edin deadline sled den i polovina koito zamaza polojenieto s laina

4e sled tova liri4no otklonenie da napi6a URL-to i da spra da se oplakvam :)



poneje ne razbiram ot ne6ta kato plakat4eta... bro6urki i takiva razni detu izlizat na hartiq bih iskal da 4uq va6eto mnenie

PS da ne se 4udite kvo e tova predi i sled >>> na4i tova e plakat na edin proekt koito ima6e za cel da sabere KINTI ot horata i posle da gi pohar4i za oblagorodqvaneto na grada

nqma da vi kaja kakvo stana vsy6tnosto 6toto mnooogo 6te se smeete

Толкова от мен!

Тема Re: za klientite koito ne pla6tat :(нови [re: achko]  
Авторbaio (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 21:30



towa go razbiram, che si proumial naj-setne da ne prawish neshta ot koito i haber si niamash :))

stara zagora beshe malko po-zelena ot "predi" - niakude kum sredata na plakata :)))

mojeshe pone da slojil istinski uviahnali cwetia, a ne da capnesh colorize i gotowo :) i nakraia suwet : pitaj predi da go naprawish - wse niakoi shte ti pomogne, a ne se jalvaj sled kato si opleskal neshtata, i ne go wzimaj nawutre kato nachalo e dobre.



Тема Re: za klientite koito ne pla6tat :(нови [re: baio]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано04.09.01 21:55



ami... znae6 li kvo?... mnogo si prav ama nqma vreme nqma snimki...

ina4e az si misleh 4e cqloto 6te go risuvam ama NA

Толкова от мен!

ugh i si mislq da ne pravq pove4e takiva raboti >>> ne mi se otdava ne6to

Редактирано от achko на 04.09.01 22:03.



Тема Re: za klientite koito ne pla6tat :(нови [re: achko]  
Авторbaio (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 22:30



ne se predawaj be :)))

uvajavam hora koito si priznawat che ne stawat za neshto (shtoto wsichki sme majstori i wsichko mojem:)) obache ne stawa ot raz. osobeno pri predpechata ima neshta, koito triabwa niakoi da ti kaje ... ne gi pishe po debelite knigi, ili pone az ne sum sreshtal takawa kniga (ne che sum tursil shtoto i na men sa mi gi obiasnili:))

wizjdal sum naistina izumitelni risuwani plakati, posteri che i wizitki daje - ne se predawaj wsichko stawa s trud - niama da dojde ot raz. to i Mikelanjelo e hodil na uchitel po risuwane :))



Тема Ot pre-press gledna to4ka :(нови [re: achko]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано05.09.01 13:07



Achko, ne shta da te ot4aivam, ma s tez cvetove det si gi proektiral golyama boza sha stane :(
Osobenno tui RGB sini4koto.... taka hubavo polilavyava 4e neam dumi napravo....
A dosta trud nada da se poopravyat colorite... puk ti kazvash 4e i hal haber si nyamash ot takviz problemi :(

Samo za pokazno... rezultata ot tvoya poster sled nai prosto CMYK-vane ot4eti si sam razlikite det se vika



Toi kaza !!!

Тема Re: Ot pre-press gledna to4ka :(нови [re: minimiro]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано05.09.01 22:42



hmm da... r1dler mi gi obqsnqva tiq ne6ta v4era ama to ve4e svyr6i... ve4e trqbva da sa go dali za pe4at

eh... pone sledva6tiq pyt 6te znam kvo da go pravq (dano da e po dale4en vyv vremeto toq sledva6t pyt :) )

ami dano pe4atarite sa go poopravili 4e... :(

Толкова от мен!


Тема Re: za klientite koito ne pla6tat :(нови [re: achko]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано08.09.01 20:58



Daaaa, ne biva taka za dobrata stara Stara Zagora :)))

Da se beshe postaral povechko, pak ako shte i bez pari... prav e choveka, zeleno mu e maikata, i bez tova grada s tova se slavi, otdelno niakoi detaili ama hich ne sa izpipani, pretupal si gi opredeleno.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: za klientite koito ne pla6tat :(нови [re: achko]  
Автор Bcekи ()
Публикувано08.09.01 23:47



Man, man!

Искам да видя печатната машина дето ще печата тия плакати. И хората, които ще плащат за целия този лукс. Хич не ми изглежда да е ефтина цялата работа.

Design is what we are living for.


Тема Re: za klientite koito ne pla6tat :(нови [re: Bcekи]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано09.09.01 15:47



az li4no ne sam q vijdal taq pe4atna ma6ina ama mi razpravqha 4e iskat otgore da slagat snimki i az ne sam si pravil ograni4eniq v tzvetovete

Толкова от мен!


Тема Exooo...Всеки....нови [re: Bcekи]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано09.09.01 18:47



Ehoooooooo, maldeja, da si me vijdal da se izkazvam v club "Duhova i Voenna muzika", ne si nali? Ami shtoto nishto ne razbiram ot duhova i voenna muzika. Savetvam te da ne govorish za neshta deto ne sa ti iasni.

Tova posterche, ako rechem, che ponese CMYK-vaneto i niakoi kadaren cvetootdelitel si svarshi kachestveno rabotata moje da se otbechta na kakvato i da e mashina, daje i na ednocvetna takava i da ima savsem zadovolitelen vid.
Nishto koeto i leko da napomnia na nedostijim i skap "Lux" niama v nego.

Tai che razsajdavai tam za smisala, ideite, poslniata, ama ne govori za neshta deto i ideia si niamash za tiah. Haide sas zdrave....

Too Close to Love, Too Close to Hate

Редактирано от LoveHate на 09.09.01 18:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.