Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Syvet, syvet mi daite..  
АвторMiglena (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 16:17



Den Vi Dobar!
Edno site-che tuka pravia na edna firmica, a parichki kolko da iskam ne znaaaam...
Kazhete vie, znam che znaete!
Da ne obiasniavam nachineshta li sym ne sym li, pyk i za dizaina duma ne otvariam - vremeto e malko i triabva da se byrza:)
adresa e: www.interseda.com
raboti samo link "chairs & tables"
Ne e pylno site-cheto, no predstava za obema se dobiva jasna:)
Haide, kazhete mnenie, pyk i ako mislite neshto za designa- hubavichko ili losho - pak govorete,govorete stiga pred Photoshop ste stoiali:)
M.



Тема Re: Syvet, syvet mi daite..нови [re: Miglena]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано03.09.01 16:32



Цена?
Колкото време ти е отнело - толкова пари ше струва.
Поне аз така ценообразувам - знам колко часа работя на месец - колко искам да получа на края на месеца и така...
тва е лично решение - има изключения, нехаресвания, поправки.... така че всеки най добре си знае колко "човекочаса" труд е изхабил.
Иначе за дизайна - ми общо взето ми харесва - само дето нямам нерви да чакам флашове да се зареждат по 5 мин за да видя нещо - така че точно този сайт няма да продаде АБСОЛЮТНО НИЩО - става дума ЛИЧНО НА МЕН!
та така...

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Syvet, syvet mi daite..нови [re: Miglena]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано03.09.01 16:50



Daaaa, poeziata e hubavo neshto, ama golemite flash-ove vaobshte ne sa:)))
Az sam s mnoooogo naeta linia /solo.bg, bez limiti i t.n./ i veche 16 min gledam bialo pole, skuchnovato e niakak si.

pak i spered men po dobra ideia za cena shte ti dadat v "Web & HTML", ako izdarjat otvarianeto de. Az poveche niama da chakam:))))

Too Close to Love, Too Close to Hate

27 min - otvori se :)))

za designa - haresa mi, edin takav belichak, spretnat, corporativen i t.n. :))) samo toia drop shadow na nadpisa nervi, neshto ne mu e kakto triabva, ia mu namali distanciata.
Otdelno ne mi stoi nared sachetanieto na serifen i sanserifen fontove, ama tova moje i da e dadenost ot klienta.

za flash-a - mi darling, za tova li beshe cialoto chakane - 5 "mouse over" efekta, ne che sam goliam spec, ama po spomeni ot vremeto v koeto imah po blizki kontakti s web-a se seshtam, che ima variant tova da se napravi na java s okolo 3kb kod. Vij tam pomisli, nikoi niama da go izdarji tova zarejdane.

Редактирано от LoveHate на 03.09.01 17:05.



Тема Losho:)нови [re: LoveHate]  
АвторMiglena (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 16:59



Losha rabotata znachi...:)
Az pyk si dyrpam prez analogov tel s modemche obiknoveno i mi go otvaria za minutki..ama shtoto ne si tria casha sigurno:))



Тема Re: Losho:)нови [re: Miglena]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано03.09.01 17:05



"...obiknoveno i mi go otvaria za minutki.."
razbirash li, tova e problemyt. Nikoi, koito e trygnal da si kupuva neshto, niama da chaka MINUTKI da se zaredi kataloga s produktite. "Minutki" e ujasno mnogo vreme za business site...



Тема Ama zavisi mnogo..нови [re: Mescalito]  
АвторMiglena (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 17:12



..tozi site za zhuzhdenci e samo...i firmata tyrguva na edro ...so..ako si trygnal da kupuvash tri tona dyrvesina ili da organizirash vnos na stolove i prochie neshtica, kakvo sa tri minutki...
ne prodavat himikalki ja..:)

pyk i ne znam zashto tolkova tezhko stana
byrkam neshtichko, znam az:)
M.



Тема Re: Losho:)нови [re: Miglena]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано03.09.01 17:16



Abe naistina e stranno.. to niama kakvo da teji. Ia kaji pls kolko KB e celia site? Da ne bi prosto da se hostva na zatynteno miasto...



Тема Re: Ama zavisi mnogo..нови [re: Miglena]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано03.09.01 17:17



Vij promianata na prednoto mi mnenie.. otnosno flash-a

BTW ako shte TANKERI na EDRO da prodavat, ne triabva da karat klientite si da chakat. A i malko hora na zapad imat mnogo po-barza vrazka ot men...

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Losho:)нови [re: Mescalito]  
АвторMiglena (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 17:45



Ami zaglavnata e kym 120K
Ostanalite sa po-malko..



Тема Brexнови [re: Mescalito]  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 17:49



Popravia li si nesto po saita ?
stoto strano pri mene se otvori vednaga
v smisul kato HTML daze v posledstvie razbrax 4e e Flash ?

koi go hostva toia sait stoto moze problema da e samo kum BG v toia slu4ai

Strano ednoto e 68k a drugoto za stolovete e 230k ne e 4ak tolkos malko
no pri mene se otvori ponusimo burzo

inak za cena
HUMMMM

Moito pravilo e kolkoto mozes da vzemes tolkova i struva




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.