Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PSP help Offset Plug-in  
Автор @lex_m (greenteam)
Публикувано28.08.01 23:20



Zdrawejte,
zna4i izpolzwam Paint Shop Pro 7 za prawene na textures. Ako njakoj znae dali ima Offset ili podoben na nego plug-in za PSP, ste sum mnogo blagodaren ako mi kashe kude mog da go namerja. Mersi predwaritelno.
Iskrenno wash,
@lex_m

PS: Molja wi, ne mi preporu4wajte Photo Shop. Prosto ne razpolagam s pari4ni sredstwa da si go kupja. Puk i ne e mjastoto tuk da obsushdame koj software e po-dobar.


-----------
аре 4ао!


Тема Re: PSP help Offset Plug-inнови [re: @lex_m]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано28.08.01 23:44



O, zashto, imenno tuk e miastoto da obsyjdame koi software e po-dobyr, makar che nadali sa ostanali zabludeni dushi da smiatat, che PSP e niakakva konkurencia...
Horata, koito se zanimavat seriozno s 2d raster, nadali polzvat PSP, taka che edva li mnogo hora shte mogat da pomognat :( No ne moje da niama offset v PSP egati...
Btw niamash li dostatychno parichni sredstva da si otkradnesh Photoshop? :) Prosto chuvstvam za svoi dylg da ti dam tozi zyl syvet, samo i samo da se nasochish kym VIARNATA programa :)



Тема Hei manнови [re: Mescalito]  
Автор ManOwaR (YEAHH)
Публикувано28.08.01 23:54



Mescalito zabelqzvam 4e naposleduk si stanal malko grubi4uk 4oveka pita i ne e zadulgitelno ti da mu odgovarqsh sigurno ti e pisnalo da se zanimavash s cluba ako ti idva v mnogo siguren sum 4e 6te se nameri dostoen 4ovek koito da te zmesti

I come with peace



Тема Re: Hei manнови [re: ManOwaR]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано29.08.01 00:05



Az dadoh adekvatno reshenie i gradiven syvet - da si kachi PhotoShop. Tova e nai-dobroto neshto, koeto moga da pojelaia na edin chovek, koito misli da se zanimava s 2d paint (kakvoto sa texturite)
Kaji mi sega, ti kakvo mu predloji?



Тема Re: Hei manнови [re: ManOwaR]  
Автор enchanted (гьомбаба)
Публикувано29.08.01 00:05



не че ми е работа да влизам в спор, но Мескалито е модератор, за който ви завиждам на графиците. за атмосферата, за съветите и мненията...

който спре - умира


Тема Re: Hei manнови [re: ManOwaR]  
Автор @lex_m (greenteam)
Публикувано29.08.01 00:20



Zna4i ne napisah beleshkata s namerenie da zapo4wam spor a prosto mi trjabwashe offset plug-in. Kazah specialno 4e tuk ne e mjasto za obsushdane koj software e po-dobar, zastoto bjah siguren 4e Mescalito ste se obadi i ste mi preporu4a da ishwurlja PSP i da si wsema Photo Shop. Kakto fo e prawil i predi...


-----------
аре 4ао!


Тема Re: Hei manнови [re: @lex_m]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано29.08.01 00:28



Viarvai mi, che go pravia samo i edinstveno s cel da pomogna. Zaklevam se, che ne sym reklamen agent na Adobe :). I tochno vyprosyt s texturite mi e mnogo blizyk, i tochno za tova ti preporychvam Photoshop. I Painter. Ako iskash niama poveche da se obajdam na tvoite vyprosi, shte si spestim vremeto, ok? ;)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.