Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Molq,za mnenieнови  
АвторDlKO (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 13:25



Pravq edin project molq za mnenie/ne mu se vprqgam mnogo 6t imam i drugi gluposti na glavata/priemam vsqkakvi nali tuka ste za tui./Klienta malko e osoben.../

http://domnet.magazinite.com



Тема Re: Molq,za mnenieнови [re: DlKO]  
АвторDiko (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 18:45



Mai vsi4ki sa na more???!!!!



Тема Re: Molq,za mnenieнови [re: Diko]  
Автор444 (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 23:39



abe kastite s "poveche" prozorcheta ne moja li da gi napravish...stapi na zemiata be chovek, s tolkova prozorci tezi kasti na frensko sirene s dupki za zaprilichali. biagai ot sharenoto, badi po-lakonichen v izkaza si, nedei da pretrupvash, izbiagvai nenujnite nesta...i pocheti malko poveche, nakarai niakoi da te poobrazova v oblasta na izobrazitelnoto izkustvo- kompozicia, cviat, dvijenie, ritam i dr.



Тема Re: Molq,za mnenieнови [re: 444]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано20.08.01 11:08



pyrvo po temata: toq design na men ne mi haresva >>> pogledai malko hubavi design-i i ti 6te go razbere6

a sega iskam da pitam Mr 444 ima li nqkvi knijki v koito da pi6e to4no za tova: kompoziciq, tzvetove, dvijenie i pr 6toto az takiva dosega ne sam vijdal a pyk se intersuvam

PS toq golqm gradient nai dobre zemi go mahni i ne si ostavqi po krai6tata razni prazni mesta sas sivi 4etiriygylni4eta po tqh i navigaciqta ti e malko sbyrkana >>> az li4no trudno se opravqm s neq i ne q shva6tam

i celiq site go podredi i napravi v edin stil ne nqkade gadienta da e zelen drugade lilav

Толкова от мен!


Тема Re: Molq,za mnenieнови [re: achko]  
АвторDiko (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 13:50



Mom4eta,mom4eta az trqbva da napravq samo dizaina,navigaciqta q iska taka klienta toj q dava/nekvi si tehni bazi ..ne mu razbiram...pri tova tuk sa samo dva artikola , a znaeteli o6te kolko 6te ima ...ne mi se misli,pri tova saita ne e vajen za klienta toj iska da go skriq nqkade,a drugoto vze 4e si go haresa i az iskam da ima nqkakav stil ama trqbve da e po taka.... edin vid da te naso4va da kopuva6 da ti vzema vnimanieto......klienski pri6tevki..kvo da pravq /A na ednoto mqsto e zeleno 6tot tui e saita ,a lilavoto e magazin....abe te 6te si go donapravqt tam bazi mazi, tei de /ako znaete kva navigaciq vob6te podadoha samo det ne sa hvarlih zad vlaka/



Тема Re: Molq,za mnenieнови [re: Diko]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано21.08.01 21:44



Като потенциален клиент на подобни сайтове, на мен пък ми харесва...действа, хем леко отпускащо, хем заитересува достатъчно, ако си в настроние за пазар...То няма нужда да е прекалено футуристично...
И градиента ми харесва...вероятно, точно защото не разбирам от дизайн

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Molq,za mnenieнови [re: Mama Netty]  
Автор Sertys (General failure)
Публикувано23.08.01 16:42



Veroqtno DA netty.
Molq za izvinenie, no dosega sum se podvizaval v "Web Design & HTML" kluba, a tam ne6tata s kritikite sa na dosta po-drugo nivo.Tuk imam 4uvstvoto 4e vsi4ki ste semeistvo i se davat edni takiva zavoilirani kritiki, ponqkoga se 4udq dali vie ste na nujnoto nivo po otno6enie na Graphic Design-a za da davate podobni leki mneniq.
Na men li4no tozi site ne mi haresva.
Samo za proba pusni edin posting v Web Design & Html i vij kvo 6te stane.



Тема И азнови [re: Sertys]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано23.08.01 17:09



съвсем отскоро влизам тук, интересно ми е...но не разбирам, защо пък критиките или похвалите трябва да са непременно от колеги професионалисти и непременно да "тежат" от технически препоръки...
Едно непредубедено, доброжелателно и добре написно мнение, би трябвало да бъде прието с леко сърце...
Нали не става дума за затворен клуб, или греша?

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: И азнови [re: Mama Netty]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано23.08.01 17:12



не грешиш = напротив...
точно "непрофесионалистите" са тези които накрая оценяват...
нещо подобно имах впредвид и в предния си постинг до тебе в другата тема, но явно не съм се изразил правилно :)

както и да е...
а ти си оценявай - полезно е...

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Ох, успокои ме! [re: Aвaтapчe]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано23.08.01 17:21



Почувствах се малко като натрапница, пък не искам никого да дразня...Просто обичам образи...Понякога имам чувството ,че се храня с тях!
Засега смятам само да гледам, докато "навляза в занаята"....

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.