Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ...  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 10:05



Kajete si menieto za tezi dve kartinki. I dvete sa logo na firma, kato odobreno e purvoto (poradi neizvestni za men prichini). Tova sa mi purvite takiva raboti i iskam da znam kude sum sburkal (ako ne vi e veche dosadno razbira se)




P.S.
Firmata se zanimava s koraben transport, brokeraj.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!

Тема Re: ...нови [re: Borg]  
Автор ER (human)
Публикувано23.08.01 10:15



huh, i az ne znam shto sa izbrali purvoto.!!! opredeleno ne mi haresva. niama finesa za edno logo. spored men logoto triabva da e mnogo stilizirano - tova e tochno obratnoto na vsichko koeto sam si predstavial za logo design..
vtoroto po mi harsva, opredeleno! dostatachno prosto i obvarzano sas firmenata deinost. edonstveno bih proveril dali ne prilicha tvarde mnogo na takova na konkurentna firma..... eventualno
mdaa..



Тема Re: ...нови [re: ER]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 10:17



Dokolkoto uspjah da razbera tova im beshe dovoda da ne go odobrjat. Inache i az si go haresvam dosta poveche. Site-to njama da pokazvam, shtoto veche ot nego me e sram da kaja che e moe delo :((

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: ...нови [re: Borg]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано23.08.01 10:19



Ami vij sega, logotype-iata e neshto mnooogo slojno, iziskvashto goliam opit i tanko poznavane na simvolika, ta daje i na heraldika. Zadeliazal sam, che horata koito sa dostigali visini v toia zanaiat sa si specializirani v nego.

Za men logotype e goliamo predizvikatelstvo, no si priznavam, che riadko sam imal tochni popadenia, baia shit sam satvoril po temata.

Za tvoite neshta:
Naistina e neobiasnimo odobriavaneto na parvoto, to ne otgovatia po nikakav nachin na moite razbirania za logo.
Vtoroto e mnogo po dobro, ima ideia, grafichno e lesno povtorimo, makar i da se nujdae ot malko izchistvane na detailite. Abe ako si poigraesh oshte malko s nego ima shans da izleze neshto tvarde prilichno.

Moi savet e dori da ne ti go iskat, ti si go razraboti v oshte niakolko varianta, ei tai za sebe si.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: ...нови [re: LoveHate]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 10:27



10x. Posle shte go postna da vidish rezultata.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема За мен...нови [re: Borg]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано23.08.01 10:41



...и двете картинки са твърде банални като идея, особено за лого. Малко фантазия, малко....
За изпълнението , нищо не мога да кажа, защото не съм специалист.... Опитай пак вариации по темата! Понякога идеите хрумват в процеса на работа...Успех!

Qui scribit, bis legit.


Тема tochen savet...нови [re: Borg]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано23.08.01 10:42



Izpolzvai maksimim 2 cvita, v sluchaia imash 4 a tova oskapiava pechata i vodi do neodobrenie dori na bogati korporativni klienti.

Az bih si pozvolil ediniat ot 2-ta cviata da e iarak i kontrastitasht na chernoto. Primerno svetlata lenta na korpusa na koraba /imashe si niakakvo ime, ama koi li go pomni/ i nadpisa da sa cherveni a vsichko ostanalo da e resheno v cherno ili tamno sivo - platni poleta i kontur. Abe takiva razni neshta.

Aaaa, tezi vajeta v prednata chast malko drazniat, ili gi doiskusuri ili izobshto gi mahni, pri tozi mashtab niama da e fatalno.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: За мен...нови [re: Mama Netty]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано23.08.01 10:43



Banalni? Horata, za koito e logoto, iavno ne iskat da probiat v biznesa s briliantni originalni idei. Spored men te biha iskali da sa poznati i blizki do klientite si, koito sa edni dosta specialni hora ;)



Тема Re: За мен...нови [re: Mama Netty]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 10:51



Zaradi tazi "banalnost" v momenta logo e tupata kotva.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: За мен...нови [re: Borg]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано23.08.01 10:54



Man, da ne ti puka za tova. Shtom klientyt e kupil logoto, znachi to e dobro. Loshoto logo e tova, koeto ne moje da se prodade :)
Klientyt ti poznava po-dobre negovite si klienti, znae kak misliat, kakvo haresvat. Haide de, che te polovinata sigurno imat rusalki i kotvi tatuirani po rycete! :)
A, kakto kazva LoveHate, hvani i si napravi drugoto (zashtoto shte stane dobre) za sebe si, napravi edno OBEKTIVNO hubavo logo i hop - bum v portfolio ;) Hem training, hem portfolio piece, hem si dovolen, che si napravil neshto hubavo :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.