Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Po rabota...нови [re: LoveHate]  
Автор Bcekи ()
Публикувано14.08.01 18:26



eh celulita kakvo li ne pravi s horata...
taq vodka da ne go lekuva, a?

Design is what we are living for.


Тема Re: Po rabota...нови [re: LoveHate]  
Автор Pro (bawler)
Публикувано15.08.01 11:15



е, оползотвори ги каките най-накрая за нещо..
мие хие хие ;-]

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro


Тема Re: Po rabota...нови [re: Mescalito]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано15.08.01 11:33



Abe, senkite, ta senkite:))) shte gi sloja kato mi ostane vreme.

Ama samo pod oreolite, na krakata ti obiasnih zashto niama da gi sloja:)

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Po rabota...нови [re: LoveHate]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано15.08.01 13:19



"Tiho murtviyat prostenal "Oh, na batko... " "

Toi kaza !!!


Тема Re: Po rabota...нови [re: LoveHate]  
Авторzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 00:38



samo da pitam kakvo i e na unikalnoto na tazi reklama. To reklami za vodka s jeni pod pat i nad pat. Palnaaaa boza e kato reklama



Тема Re: Po rabota...нови [re: LoveHate]  
Автор graphic (INAPPLICABLE)
Публикувано16.08.01 09:42



Та значи, понеже много от пишещите тук им е трудно да си представят даже колко труд ти е коствало всичко това (идея, композиция, организация и т.н., а аз кажи-речи това правя постоянно т.е. бачкам само с фотограф като си изразявам идеите) нека си те поздравя.
1. Ти си си свършил работата чудесно
2. Дилян тоже
3. Булките също........обаче, сега да ти каза какво ме дразни само....позата на полегналата мадама...абе има нещо изсулено...не знам малко ме дразни ама то е за деформирани като мен, сигурно от всички дубли този е бил най добрия.. ама вгледай се пак, другото което не ми харесва (боже много деформации има в мен) е как са снимани бутилките, т.е. как са осветени ( отпред стоят плоски), и още нещо, но не го приемай като критика...понеже знам колко безумно трудно е да продължиш една силно започната идея,и как понякога човек се задръства когато трябва да направи нещо по-силно от предишното... абе с две думи онова с дупето сякаш беше по-добро... дано още дълго да я бачкаш тази поръчка, ама се пази... леле много изприказвах, дано пък нещо от казаното в бъдеще ти е от полза....



Тема Re: Po rabota...нови [re: graphic]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано16.08.01 10:16



1. Butilkite ne gi e snimal Dilian i moje di shte gi smenia. Men ako me pitash izobshto ne triabvashe da gi ima, ama hodi go obiasni na targovcite.
2. Naistina tova beshe nai-dobria kadar ot 36 br. /spoder men, spored finansovia direktor beshe edin drug - tvarde rejisiran/
3. Polegnalata devoika na men mi haresva, ima neshto otpusnato i friendly v pozata i.
4. Do krainia vid ima oshte rabota, tova e prosto variant napraven pred deadline na egoist.

Po temata s jenite, kopam do dekemvri, ot tam natatak, nova godina - nova strategia i t.n. - pochti gotova, pochti smetnata i t.n.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Po rabota...нови [re: LoveHate]  
Автор graphic (INAPPLICABLE)
Публикувано16.08.01 10:33



36 кадъра........ малееее.....плаки или 6/9 ? абе няма значение, като си плащат и 136 ще има..... О.К. съгласих се с полегналата буля и така може да се погледне, малко лизи - бизи , ама не има чар...до нова година, а и след това ти стискам палци, реклама за алкохол..мммммммм. сладка работа...копай .. в тая тема има още хляб.. не ги слушай, жени в рекламата и т.н. сигурно е и няма объркване . винаги действа...добре, добре.. покажи го пак като решиш че си готов....



Тема Re: Po rabota...нови [re: graphic]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано16.08.01 10:57



Mda, reklama - piinete oshte edna vodka i tazi jena moje da vi se haresa ;)
Tiasno svyrzani sa jenite i alkoholyt :)



Тема Re: Po rabota...нови [re: graphic]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано16.08.01 10:59



Kodak Pro 6x6 - idealna rabota varshat.

Pak hich ne mi puka kavi izrechenia sglobiavat bledite poeti i poetesi, te i bez tova ne sa target grupa :))) Prosto i na men mi pisna ot zaigravane s edna i sashta tema, pa bila tia i sigurna:)

Too Close to Love, Too Close to Hate



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.