Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kak se pravi...  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано10.08.01 17:20



Znachi... po linkovete ot dolnata tema stignah do


Na vsichki ni e poznat tozi populiaren (makar i mai veche ne tolkova moderen) stil s rybatite.. neshta. Na men lichno dosta mi dopada (makar che kato vidia poveche ot 2 sites i vsichko mi stava ednakvo), no ne moga da razbera kak tochno se pravi. Dali e 3d, ili e iako lasso tool? Ili neshto smeseno? Niakoi ima li tochna predstava? Niamam namerenie da pravia podobno neshto, prosto mi e interesno kak se pravi :)



Тема Re: kak se pravi...нови [re: Mescalito]  
Автор Pro (bawler)
Публикувано10.08.01 17:52



уф тия неща и мен винаги ме е учудвало кви са... ама докато разбера няма да има смисъл да го правя...

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro


Тема Re: kak se pravi...нови [re: Pro]  
Автор hooli (bedstvie)
Публикувано10.08.01 23:41



e li biagstvoto ot nepoznatoto spasenie?






______________________________
tuka si tree footer



Тема Re: kak se pravi...нови [re: Mescalito]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 23:44



аз си мислех че ги чат-каш нещата...
малко pixel fonts... малко illustrator plug-ins, малко 3D култура и се получава...
:)

{end}



Тема malko malko malkoнови [re: ZEDS]  
Автор ManOwaR (YEAHH)
Публикувано12.08.01 11:39



tova da ne e supa ako znaesh kak prosto go kagi podrobno i az moga da kaga malko photoshop malko plugins malko corel ili illustrator i gotovo ve kak ne se setih po rano

I come with peace



Тема Re: malko malko malkoнови [re: ManOwaR]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 20:57



{onMouseEnter,"друго имах предвид",true
}

{има различни начини, най-близкия вероятно е illustrator /KPT VECtoR EffECTS/ ще свърши работа... ако си поиграеш малко и спиш по-малко, "нещо като мен и програмите на макромедиа"
енд
}



Тема Re: malko malko malkoнови [re: ManOwaR]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 21:02



P.S.: виж


bg reference =



Тема Re: kak se pravi...нови [re: Mescalito]  
АвторZEDS (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 12:31



nov link za galerijata (ako iskash da go slozish razbira se)
(puk i ima otnoshenie kum gornata tema za vectorite.





Тема Re: kak se pravi...нови [re: ZEDS]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано13.08.01 12:45



Pls puskai novi topici kato iskash da pokajesh neshto novo. Tozi topic si ima tochno opredelna tema i ne mi se iska vse oshte da go zamazvame. V tazi kartinka niama nishto, koeto da se zachudia kak e praveno. Opitai se pls da pishesh linkovete taka, che da rabotiat. Ne slagai space mejdu "http://" i "zeds.hit.bg".
Apropo, pishe se "ghetto" a ne "getto"
Za slagane v galeriata, ima si tochni pravila, niama iskam/ne iskam :) Mene mi e absolutno vse edno s kakvo se predstaviate. Vyprosyt e vie dali iskate :)
Haide stiga off-topici v tazi tema, vse oshte se nadiavam niakoi da mi kaje tochno kak se ocvetiavat onia jaji :)


Тема Re: kak se pravi...нови [re: Mescalito]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 17:43



Az lichno sum postigal pochti sushtiat efect s LightWave 3D. Edna sfera, jako Bevel, I edin tool, na kojto nemoga da mu naucha imeto. No naj-veche Bevel.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.