Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема mnenia...  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано06.08.01 15:42



e kajete...



Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?

Тема Re: mnenia...нови [re: R1dler]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано06.08.01 18:22



Dai go po VEDRO dude, vij k'vo e vremeto, slance, jenite polugoli i t.n. :)))

I az sam na bachkane, i az sam ia zakasal s parite, amaaaa.... haide malko svejest:)))

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: mnenia...нови [re: R1dler]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано06.08.01 18:41



Ima dosta energia v tova neshto!
Moje bi shte te kritikuvat , kakto stana pri men za cvetovete, no ne e zaduljitelno neshto da e vedro, za da e krasivo...

the Disaster


Тема Re: mnenia...нови [re: R1dler]  
Автор Label (непознат)
Публикувано06.08.01 22:34



mmmm, gaaaadno, mnoooogo gadno....
ama tochno zatova me kefi :)))



Тема Re: mnenia...нови [re: R1dler]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 09:20



MMM, super gotino :)) Mnogo mrachno i podtiskashto, strashno e :)) Mnoooo mu kefi :))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: mnenia...нови [re: Borg]  
Автор [VlSlON] (Fallen Angel)
Публикувано07.08.01 09:37



Che e got kato ideq got e Ama tui kato gledam moje bi ochite me lujat ama tova ne e paint a prosto si si butnal rucete v skenera zaedno s nqkvi 20$ i nqkva druga macanica

The truth is out there!


Тема Re: mnenia...нови [re: [VlSlON]]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано07.08.01 10:11



Ne se nauchihte, che niama znachenie KAK e napraveno (stiga da ne ograbish truda na niakoi drug). Chovekyt ne e kazal, che pokazva paint. Photo manipulation e dosta pyti po-vajno ot paint v designa, spored men ;) I ne bih kazal, che e osobeno po-lesno. Pri painta hubavoto e, che ako ne go mojesh, znaesh che ne go mojesh - to prekaleno si lichi. Pri photo manip loshoto e, che povecheto hora ne znaiat, che ne go mogat. Opredeleno ne stiga da znaesh da bachkash s levels i special blends i t.n...
Btw tova ne se otnasia za kartinkata na R1dler, sega shte ia pogledna i shte pisha drug post za neia :)



Тема Re: mnenia...нови [re: [VlSlON]]  
Автор ER (human)
Публикувано07.08.01 10:18



e, iavno oshte ima hora koito ne sa razbrali che design se pravi ne samo s chetki i boichki, i che design e predi vsichko ideia... ne e nujno da e paint... kogato se setish i ti da si butnesh rachichkite v scanner-a , togava prikazvai...
i oshte edin savet, ne kazvai nishto ako niamash neshto smisleno za kazvane -izlagash se
/bez loshi chuvstva

ideiata e predadena dostatachno izrazitelno.. i mislia tehnicheski ok.. tova e vajnoto! /za men



Тема Re: mnenia...нови [re: R1dler]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано07.08.01 10:30



Hmm... znachi, pyrvoto neshto, koeto mi pravi vpechatlenie e, che e mnogo pretrupano, niama mnogo "spokoini" mesta. Spored men sa se poluchili nai-silni akcenti ne tochno tam, kydeto si iskal... Estestveno, trudno shte moga da obosnova mnenieto si, zashtoto izobshto niamam ideia kakvo TOCHNO si iskal da napravish, za tova prosto govoria, kakvoto mi pravi vpechatlenie :) Na men lichno ne mi dopada mnogo cvetovata shema, no tova e tolkova subektivno mnenie, che izobshto niama smi da go vzimash predvid.
Abe mnogo trudno e da se govori za takiva designi, chovek prosto ne moje da obiasni kakvo go pritesniava :)
Za ideia... ne e nujno edna kartina/design da ima ideia, za da mi haresa, taka che mnogo ne mi puka za ideite, osven ako ne stava vypros za niakakyv celenasochen project (a v sluchaia mai e prosto svobodna tvorba)
Ta tva e, az bih ostavil niakoi elementi da "potynat", bih izkaral drugi... ama to tva e designyt - vseki pravi tova, koeto si iska...



Тема Re: mnenia...нови [re: Mescalito]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано07.08.01 10:33



t.e.?:))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))

pozdrawi:)))))

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.