Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Edno pyrvo opit4eнови [re: lubopiten]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано04.08.01 15:51



Mnogo e plosko, operedli si po-tochno obemite. Mnogo e blurnato. Niama da stane tolkova byrzo, triabva zoom iako za detailite :)
Btw ne polzvai burn osven ako ne risuvash chernobialo, che golemi porajenia nosi :)



Тема Re: Edno pyrvo opit4eнови [re: Mescalito]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано04.08.01 16:35



OK 10x. Az ve4e namerih nqkolko saita s tutoriali i gi razu4avam. Spiram za sega s pitaneto i po4vam prakti4eskata 4ast. Napylno si prav 4e trqbva pone malko (a vsy6nost dosta) praktika, za da vnikne 4ovek v ne6tata.
Za kartinkata -> izqlo q macah s mi6oka, no 6te q pooprawq otkym obemnost i detajlnost.
Oba4e ne si otduhvaj. O4akvaj skoro novi topici s o6te vyrposi :-)



Тема Re: Edno pyrvo opit4e (updated)нови [re: lubopiten]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано04.08.01 21:06



Nadqvam se 4e tova koeto sym dobavil e podobrilo obemnosta. Vse o6te ima kakvo de se zelae otnosno detailnostta.

http://www.iliyan.f2s.com/images/tree_trunc2.jpg



Тема Re: Edno pyrvo opit4e (updated)нови [re: lubopiten]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано04.08.01 21:08



Oooops!!!





Тема Re: Edno pyrvo opit4e (updated)нови [re: lubopiten]  
Автор ER (human)
Публикувано05.08.01 11:30



tz, mislia che niama podobrenie.. opitai s poveche niuansi na chernoto s koeto risuvash .. /nali polzvash color layer za da go ocvetish.. dokolkoto sam razbral../
ta polzvai poveche niuansi na sivoto za da poluchish obem... sega samo rubchetata sa malko vdignati no ne i sredata na dunera koiato tribva da e nai izpaknala .. nali?) ne znam na kvo nivo si s risuvaneto ama purvo si iziasni kak se izgrajdat obemi.. svetli chasti, polusianka, kolonna sianka, reflex.. detail, blur i t.n ako ne gi znaesh si siadai na D-to i gi nauchi tva e osnovata, a ne da imash tablet.. ako ne gi znaesh i A2 Wacom s 5 pisalki niama da ti svarshat rabota.



Тема Re: Edno pyrvo opit4e (updated)нови [re: ER]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 12:56



Blagodarq za kritikata :-)
Prodylzavam da derzaj.



Тема Edno pyrvo opit4e (updated II)нови [re: lubopiten]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 13:49







Тема Za ER...нови [re: ER]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 13:52



S osnovnite principi sym naqsno, no ako mi prepory4a6 nqkakvo 4etivo 6te sym ti mnogo blagodaren.



Тема Re: Za ER...нови [re: lubopiten]  
Автор ER (human)
Публикувано05.08.01 14:13



heh, ako naistina si naiasno, edva li shte ti tribva kniga ... tova sa purvite neshta koito se obiasniavat vav vsiaka kniga za nachinaeshti. dori v detskite knijki... :-)
tova sa naistina nai osnovnite neshta.. vsiaka knija koiato e Introduction to drawing shte ti svarshi rabota
az dalech ne sam spec v risuvaneto i ne bih se nael da ti kazvam koe kak.. no tova koeto si pokazal pak ne e mnogo po dobre ot predishnite struva mi se
ako shte tarsish online chetivo, tuk niakade imashe edin link pusnat ot Achko, mislia che na pruv pogled mi se stori dobar...
ako mi ostane vreme shte pogledna da ti go izdiria
i se vzemi v race, i sedni da pomislish predi da pleskash napravo vav photoshop, vremne ti e.. stiga s tia hyper elementarni vaproscheta... vloji i malko trud, ne chakai samo na drugite

eto go i link-a kam

nadiavam se da namerish tva koeto ti triabva, nishto che e za traditional drawing a ne za photoshop

Редактирано от ER на 05.08.01 14:22.



Тема moje bi tova shte pomogne malkoнови [re: lubopiten]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано05.08.01 15:35




Byrz render na cylinder, nadiavam se da ti pomogne. Vij kak sa razpolojeni kolonnata sianka, osvetenata chast, reflexyt, hvyrlenata sianka, prehodniat ton...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.