Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Po kakvo shte lichi, che se vyrnah ;)  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано31.07.01 11:27



Znachi, shte izchezvat masovo postove. Ei taka, postnete edna minuta osobeno hitroumna obida po povod niakoi tuka i sledvashtata minuta - hop! niama ia!
Niama da tria maloumnite postove ot perioda, kogato me niamashe, no sega zapochvam :)
Vreme e da otkriete chudoto na belejkite, icq, irc, club "Popyrjni", etc.
Btw tova se otnasia samo za poredica ot off-topic, lichni i t.n. postove, koito prosto zabivat temata na choveka, koito e pital neshto i e iskal mnenie ili pomosht.
Pisha tova, za da ne se chudite "Ama zashto mi iztriha posta bez preduprejdenie?!"
Btw tova si e chista proba cenzura, i se nadiavam da ocenite fakta, che shte se zanimavam.
Razbira se, vinagi ima izkliuchenia - ima razumni off-topici naprimer, lichni zabelejki, koito eventualno moje da pomognat neshto i t.n. Razchitaite, che shte byda toleranten. No shte tria vsichko, koeto ne iskam da vidia v edin forum za komputerna grafika. Moje da e subektivno, no, kakvo da se pravi - az sym moderatoryt. I ne zabraviaite, che vie vinagi moje da promenite tova (pitaite LeoS za procedurata po smiana na moderator, che az ne sym osobeno naiasno). Btw az mislia, che dobre se spraviam ;)
A, syshto taka edin syvet. Clubyt vze da se razrastva, radvam se da vidia, che po vreme na otsystvieto mi sa nadoshli novi hora, super :) Ta, idva vremeto na dylgite thread-ove, koito stavat malko neudobni za chetene. Ta ako niakoia tema stane mnogo dylga, ili izpadne s vremeto, no niakoi se seti da dobavi neshto, prosto zapochnete nova tema - "Tva, deto me interesuva II" naprimer, ili "... prodyljenie" :) Spored men shte e po-udobno.



Тема Re: Po kakvo shte lichi, che se vyrnah ;)нови [re: Mescalito]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано31.07.01 11:56



А как се вадят бодли, когато искаш да минеш през полянка от малки кактусчета? :)))

.......
(мнение подлежащо на изтриване след 5 минути :)




Тема Re: Po kakvo shte lichi, che se vyrnah ;)нови [re: Mescalito]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано31.07.01 11:59



Uf, nai posle moderatora da si kaje tejkata duma :)

Privetstvam te!!!

Toi kaza !!!


Тема Re: Po kakvo shte lichi, che se vyrnah ;)нови [re: Mescalito]  
АвторSwordfish (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 12:24



Privetstvam tvoeto zavrushtane :) Poslednite mi postove, tezi sushtite deto gi iztri bqha v imeto na balansa. Samo ako razreshish, edno predlojenie. Po-dobre iztrii i starite shitz zastoto sa otkrovenno obidni i nqmat mqsto v edin normalen hard moderated forum :)



Тема Po kakvo shte lichiнови [re: Swordfish]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 12:30



Da, i as misslja che e dobre da se iztrivat i replikite i na Snaker v takiva sluchaj, zashtotot se okazva inache che njakoi ljude imat predimstvo tuka! A tova mja nikoj ne go iska tuka,ili?!
Ta,ajde sega,dragi se vurni malko nazad i iztrij i "blagite slova" na "Zmijata" za da te uvazhaveme i zanapred!
Thanx!



Тема Re: Po kakvo shte lichi, che se vyrnah ;)нови [re: Swordfish]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано31.07.01 12:31



Opredeleno shte e po-dobre da gi iztria, ama sa tolkova mnogo, che ne mi se zanimava. I bez tova nadali niakoi shte se zanimava da si gi preprochita :)
Btw stranno e kyde pochvat tia raboti... mnogo trudno za moderirane :)
Edin tip: "Abe tuka triabva da poopravish tova, onova, tuka kompoziciata si ia napravil kato idiot"
kliuchova duma - "idiot"
Otgovor: "Abe mersi za pomoshtta, ama ti se dyrjish kato gospod i si mislish, che vsichko znaesh, haide stiga se dui"
abe iasno za kvo stava duma :) V edin moment prosto niakak si neusetno poleznite postove stavat polupolezni i izpystreni s lichni napadki, a sled tova ostavat samo te. Ama da znaete, ako niakoi vi pomogne neshto i vi nareche "idioti" ili neshto takova niama da tria posta. Zashtoto toi shte e polezen. Ne moga da iskam da promeniam harakterite na horata v kraina smetka ;))



Тема Re: Po kakvo shte lichiнови [re: LMNT]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано31.07.01 12:40



Naistina mnogo oceniavam uvajenieto vi, no na rabotodateliat mi ne mu puka osobeno za nego. I poneje sym materialist i obicham da pohapvam, shte se naloji da otdelia poveche vreme na choveka s parite, za koeto se izviniavam. Vse pak ima rezon v dumite ti, ta shte iztria na random 3-4 posta na Snaker, no samo ot temata na minimiro (koiato totalno se skapa :((( Btw, ne znam dali e neshto ot providera mi, ama ne uspiah da vidia absolutno nishto ot neshtata na minimiro! choveko, mojesh li da gi upload drugade pls?), shtoto naistina niama tolkova goliam smisyl da se moderirat postove, koito poveche nikoi niama da chete.



Тема Re;)нови [re: Mescalito]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 13:35



Mi taka si e,ne mozhesh da budesh censor bez tova da ti izjade pone polovinata den! Puk i dali e efficastno...
Prosto trjabva malko etika ot strana na vsichki ni. Sled tova koeto prochetoh za VISIA maj i as ne sum im fan, ama vizh puk v neja rubrika samo kak si "hortuvat"!
Pravi mi vpechatlenije che v chuzhdoezichnite forumi naroda e njakak si malko po-zdurzhan i ne se furlja da se dokazva kolko e velik za smetka na drugarcheto...

Te taka...



Тема Re: Re;)нови [re: LMNT]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано31.07.01 13:49



Abe na mene pone lichno ne mi prechi ama izobshto horata da se praviat na veliki. Nima gubia neshto ot tova? Dobre e chovek da znae dolu gore kyde se namira i kakvo moje, no niama smisyl da go spodelia ;)
Tuka prosto mnogo se gubi profesionalizma... Az i predi kazvah - ako az imam problem, i niakoi mi kaje "Tova se pravi ei taka i taka be kretenoid izostanal, nishto li ne sa te uchili v detskata gradina", az si pribiram "tova se pravi ei taka"-to, i znam, che tozi post mi e bil ot polza i sym dovolen. T.e. interesuva me profesionalnata chast, profesionalnite umenia na postvashtite. Drugoto.. eh, hora vsiakakvi, niamam nishto protiv da me misliat za idiot, ako mi pomognat da si svyrsha rabotata.
Ta za tova moje poniakoga da ne tria temi, koito izglejdat napadatelno i t.n., ako smetna, che sa polezni vsyshnost.
Tozi posting e za vsiakakvi idei, svyrzani s moderiraneto i t.n, taka che predlagaite.

PS Malko offtopic (ama aide moderiraite me de ;)) -

- malko snimki ot pytuvaneto mi:) Na povecheto sym mnogo izplashen, ama vse taka izlizam na snimki :) V kraina smetka v sluchaia e vajen backgrounda :))



Тема Re na Kaktusa :oPнови [re: Mescalito]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано31.07.01 17:33



Burshi topica i da'nti puka...........











P.S. 10x na toi si znae koi ta da se opraa s tez tagove i tez 4udesa!!! :oP

Редактирано от minimiro на 31.07.01 17:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.