Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Created In Xara........нови  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано26.07.01 22:18



Rekoh si, ya i az da pokaja, kakvo sme dali nii na svetut (nal tai Simpli? )
Malko moi raboti izcyalo suzdavani v Xara (ma kak moje da mi e tolkoz lubima :oP )
Koi s komersialna naso4enost, koi s ne dotam takava......

http://mail.dir.bg/~minimiro/Bosch-prezentacion-loading.JPG
http://mail.dir.bg/~minimiro/Bosch-prezentacion-startup.JPG
http://mail.dir.bg/~minimiro/Prista Oil CoverProject1.JPG
http://mail.dir.bg/~minimiro/Prista Oil Cover Project2.jpg
http://mail.dir.bg/~minimiro/Xara-example1.jpg
http://mail.dir.bg/~minimiro/Xara-startupscreen-project.jpg
http://mail.dir.bg/~minimiro/Xara-startupscreen-project2.jpg
http://mail.dir.bg/~minimiro/sitetronix-AQUA .JPG
http://mail.dir.bg/~minimiro/sitetronix-Metal.JPG
http://mail.dir.bg/~minimiro/papka-Antares-99.JPG
http://mail.dir.bg/~minimiro/web-Antares.JPG

vklu4itelno i saita ni www.antares.bg , a tam e i moyat "design site"

P.S. Aqua-ta i Metal-a taka i ne vidyaha byal svyat - byaha proektirani kato temi za surver, ma sobstvenika ze 4e drasna za UAR..... tu da mu se ne vidi :o(

P.S.2. V papkata ima naburkan i Bryce...... :)

Toi kaza !!!


Тема breiiiiiiiiiiiiiнови [re: minimiro]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано27.07.01 02:34



gledai nikoi ne e pisal o6te .... 6toto dylgo ima da se pi6e
sega 6te te razfasovat ....... kato prase na koleda 6te te razfasovat
to masterite tuka sa na osobena po4it ...... pa bili te i s xara otpred
Aide utre 6te pomagam .... za razfasovaneto ;o)



Тема Re: breiiiiiiiiiiiiiнови [re: SlMPLl]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано27.07.01 03:13



Nikoi nikogo nqma da razfasova ...
I na men mi e interesno koga nqkoi hora shte se nauchat na koi da si pokazvat gurdite mujki i na koi da se vurtqt iz krakata ...

Az lichno ne vidqh kvo ima tolkoz v tezi neshta che da kaja breiiii XARA ... breiiiiiii ... absoliutno nishto s koeto da q otlicha ot drug soft ...
xex ... ok sa ... ama tolkoz ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: breiiiiiiiiiiiiiнови [re: SlMPLl]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано27.07.01 09:48



гледай ся, СИМПЛИ
що не земете да престанете да се държите като ощипани госпожички?
и да престанете да обиждате хората пишещи тук?
докато имате такова отношение няма да се раадвате на внимание.
лично за мене тва е последния месидж, който насочвам към теб, вервай ми. ся можеш да ми кажеш "голяма работа, дреме ми кво си мислиш за мене". и ще си прав, но после не се чуди защо нямаш фийдбек на темите.
Ще приключа и темата КСАРА тук - опитах я, разръчках я - не ми дава нищо повече, от това което ми дава илюстратора, даже ми е доста по неудобна, в смисъла на това, че съм свикнал с интерфейса на Адоби. Толкоз - може да е велика програма, може да е най-добрата - но не и за мен.
Никой не е писал по темата на минимиро поради една причина - сички бяхме да пием бира - светкаш ли? и от 22,30 до 02 часа тук рядко има някой, който да "пише". толкоз към тебе - прави си изводите - ако го желаеш разбира се.

Такааа... минимиро...начи първо да те помоля - има отдолу под полето дето си пишеш месиджа едно дето пише URL - айде моля те слагай ги с тоя таг, че така много сложно да копирам па да пействам...
Иначе - нещата които си показал... някои ми харесаха, други не... примерно BOSH - тва черно никак не е подхожда на имиджа на компанията - но тва си е просто мое мнение. Иначе - метала и аквата са добри, да, определено ми харесаха. Сайта за бояджийките също. Папката има един кусур за мене - пак казвам за мене - аз по различен начин бих направил преливката между цвета и черно бялата част. Но се предполага че си гонил нещо специфично.
Та така. Тва от мене....
ааа.... забравих, незнам дали коментирах в предната тема нещата за Приста - те ми харесаха определено. Мдааа... още повече и аз копам в тоя бранш :)
Айде поздрави.

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Created In Xara........нови [re: minimiro]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано27.07.01 12:57



Супер си!
Най-много ме очарова Aqua - браво на теб, наистина!
Сигурно сега ще ме сръфат заради добрите ми думи, но наистина ми харесва това, което си направил/а!
Аз също предпочитам да работя на Xara - можеш да видиш един сайт, който аз съм правила - изцяло на Xara (само някои от снимките съм обработвала предварително на Photoshop):
http://www.satellite-gt.com/
Ако искаш да си говориме повече, можеш да ми пишеш направо на rama@goatrance.com
...че тука атмосферата не е много дружелюбна, за съжаление....



Тема Re: Created In Xara........нови [re: Rama]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано27.07.01 13:21



Che koe ne i e DRUJELIUBNO na atmosferata ??? Da raznasiame cvetia naokolo i da peem PEACE li triabva ???

Ami dobri sa mu na mini... niakoi ot neshtata /povecheto/, vapreki xara-ta :)))

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Created In Xara........нови [re: Rama]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано27.07.01 13:32



Abe mama mu da eba ... abe daite vednuj za vinagi da se izqsnim bre ...
Abe kvo si mislite bre pichove ... i momi ... kato rabotite s Xara i nie ne vi razbirame zashtoto nie ne rabotim i suotvetno "narochno" ne vi haresvame ...

Abe mama mu stara >> nqkoi ot vas trimata da si izkara nai golemiq shediovur da zeme da starvnqva tuka s hora drugi ot cluba deto imat dobri neshta da vidim za kvo stava vupros ... Abe aide ... koi imashe v gallery posta >> Simpli >> kak ti stoqt sprqmo neshtata na Morg !!!!??? NIKAK !!!! Abe Rama li si kva si >> Rampa li si ... nikoi nema da te rufa ... shtoto sum te izql i izpliul barabar s Xara-ta ti ... bachkal sum takviz neshta po web ... kakto Lovehate e bachkal po publish za tolkoz rqdki clients deto v BG oshte 1-2 nai-mnogo da sa bachkali taka i az ... ako skoro uspeesh da vzemesh i spechelish project kato tezi koito veche sum zabravil opredeleno shte si zaslujava daje da te slusham ... obsujdam vi neshtata samo za da ne vi pokazvam otde stava techenie .... za da ne se karame vsichki zashtoto vseki ima po neshto ... vseki e zael nekva lokva ... ama vie mi burkate v obqda barbar s stomashnite sokove kato mi se gizdite tuka "nerazbrani" ... prosto sled kato edin chovek moje da ima nad 260 designs ot koito 60-70 odobreni prosto nqma kak da mu se DURVITE ako shte i softa da se kazva MAMAMUXARA momcheta i momicheta >> i vi go kazvam ne ze da se izpraskvam tuka ami zashtoto mi pisna ot poziorstvo i parodirane ...
Izkarate 5 imajq za 2 meseca i trebe da kajem che >>> Waaaahhhh golqma rabota ste i Xara e bojiqt soft !!!!
ami az da vi kaja >> nikva rabota ne ste i Xara opredeleno shte izchakam da vidq koe veche shte vi e vurha na sposobnostite i da izchalastrq edin image s PS i Corel ... puk she vidim ... ne sprqha nqkoi hora da se samozablujdavat ... ubeden sum che mnogo ot cluba tuka she mi teglqt maina kato go chetat tva ... obache mi pisna da se praim na liubezni samo shtoto trebe da sme !!! I kato vidim laino da vikame eiii mnogo dobre ama edi kvo si ... i togava veche da kajem kvo ne ni haresva ... NE >> laino e i tolkoz !!!

Ae sus zdrave ...

I oshte neshto >> DA SE NARECHESH HUDOJNIK << trebe mnogo da si napred s materiqla ... ne vijdam da si Rama ... Moje da stavam banalen no shte dam primer pak s Morg ... poneje i dvamata se zanimavame s digtal paint ... toi kazva che iska choveka da se zanimava s texturirane na obekti za game i concept art i za tva qko bachka s tableta i PS da se usuvurshenstva ... NO ... vishte kakvo e napravil ... az lichno sum mu kazval <shtoto nie chesto bubrim po vuprosa, kisnem v edin i sushti canal v irc i t.n. vijdame se> che toi si e painter malko ili mnogo ... ima mnogo kakvo da raboti po risunoka oshte no e taka ... obache toi si tvurdi che mu se zanimava s tva i che tva se opitva da pravi ... az sushto bachkam zdravo vurhu moq si risunok no se pisha oshte designer i to samo na web .... makar veche ot izvestno vreme da ne sum pipnal project za web ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Created In Xara........нови [re: Rama]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано27.07.01 14:16



Tva za nedrujelubnata atmosvera si e za sujalenie mnogo-vyarno na momenti :(
Ina4e (otgovaryam na vsi4ki) ne vi naviram Xara-ta v nosa!!! Prosto s neya az nai-burzo moga, kvoto moga.......
Prosto pokazah nyakoi moi raboti, pone ako rumja neide da me znaete kvo vsushtnost moga dokato rumja :)
S nyakoi si raboti sum gord s drugi nedotam, ma takuv ni e biznesa, ne mojem (za sujalenie) non stop da sme po vurhovete (Kato bat Snaker-primerno) kolkoto i da ni se iska, edin put sa ograni4eniya i zaduljitelni usloviya ot klienti, drug put ograni4eniya ot vremeto, treti put puk izobshto ne sum bil na kef za proektirane ... i taka.....
Kolkoto do designa si4ki znaem 4e e dinami4na profesiya, dnes si gore, utre si oplut i razjalvan, v drugi den pak si na vurha..... nomera e max. broi puti da si gore :oP
Ne se imam za "velik designer", imam se po skoro za ka4estven, mai mu vikaha pedant na tva :)
Ima klienti pred koito nomera s "nie da gi nau4im koe e hubavoto" minava, no za jalost klientite s mnogoto pari, ryadko ti ostavyat vuzmojnostta da gi u4ish kakvoto i da e....., a za jalost Shkodata mi s benzin vurvi, tai 4e ponyakoga se nalaga da preglutnesh nyakoya i druga sutvorena glupost, shtoto i velikite hlyab yadat :(
E pone ti ostava izbora dali da go pokazvash nasam i natam, ili tihi4ko da minesh metur......
Za Avatar4eto, da be pi4, vidyah go toz tag, ma neshto mai ne mi sraboti, ili puk az neshto ne napraih kato horata, ma se ne poli4i i zatva gi ostavih taka....
S Love hate, obmenihme malko laf i mislya 4e dostatu4no yasno se razbra koi kogo i nakude :)
Snaker-a oba4e opredeleno se durji tvurde grubo tuka i ne sprya da se HVALI s 4ujdite si klienti i VELIKITE SI DESIGNI, nedei taka Snaker stiga plul nalyavo i nadyasno, tvurde emocionalno gledkash na neshtata..... stiga si rumjal za shtyalo i neshtyalo, spri da jiveesh s iluziyata 4e nyakoi te natiska da rabotish s Xara!!! Raboti ako shtesh i s cvetni molivi, to si e tvoia rabota ama pone kato se pishesh tolkoz golyama rabota, druj se i kato takuv, da psuvam kato karucar i az moga... i vuobshte aman ot gordo pokazana prostotia v tva BG !!!!
Kum vsi4ki: blagodarya vi vse pak za izkazanite mneniya, nayasno sum 4e si e pulen absurd vsi4ki v edin glas da revnete VELIKO, i dori i da imate ideya da promenite koe da e po-svoe usmotrenie, nyama na4in shtoto vsi4ko podobno, she bude klasificirano kato "edi si koi predi vreme napravil edi si kvo, i tvoeto mnogo mi prili4a na onova..... i t.n."
I izobshto, vseki ot nas e bil na edi si kuv akul kato e pravil edi si kvo, a sya e na edin suvsem razli4en, i ako mu beshe doshul toz akul togava.... ma na, ne doshul... tai 4e veliki idei si4ki imame, ama velikite realizacii na velikite idei sa daleeeeee4 po malko, nali ? E moje bi pri Snaker-a plana se preizpulnyava 150% kum 100% vuzmojni, ama edva li ima nyakoi koito da go e vidyal tva.....si4ki samo 4uvame za neveroyatnite mu uspehi, nali taka Snaker???!
A sega 4ao na vsi4ki, da porabota 4e tryabva da zarejdam Shkodaka tez dni..... :oP

Toi kaza !!!


Тема Re: Created In Xara........нови [re: minimiro]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано27.07.01 15:01



Tva koeto sum pravil moga i da go publikuvam i MAI QSNO OTRAZIH CHE NE GO PISHA ZA DA SE HVALQ (napisah i zashto go kazvam) no tova nqma znachenie opredeleno znam kak iglejdash veche >> ochite sa ti na zadnika ... i da produljim ... mi shtom ti si gord s nqkoi ot tvoite neshta >> az spokoino moga da si kaja s kvo sum gord az !!! Ne mislish li ... i ... v dobavka ...
gledai poveche kvo pravqt horata ne si nito dobur napravo da ti go kaja nito puk ot kachestvenite ... i poneje sme v BG i nikoi ne priznava drugiq ... az poznavam nqkolko choveka v BG koito moje da im se kaje che prosto shte ti vodqt lekciq po design s godini ... noooo nie gi opliuvame ... e ... te veche ne sa v BG >> i vse pak ... shtom ti e napravilo vpechatlenie kvo sum pisal ... i kolko trud imam ... ti kaji >> kolko imash bre "kachestveniq" !!!
Kazah vseki da si znae lokvata >> ti se draznish che ti go kazaha ... mi az kvo sum vinoven ... i BTW >> nema da sedna bash na teb da pravq slide-show s designi che da se dokazvam i cheti po hubavo drug put kvo pishe po BIO-ta razni ... shtoto ne se sramuvam da sum gord !!! Na fona na tvoite pisanici vuobshte ne se sramuvam daje ... :))

Ami az verno shte si napravq nick-a <Bate vi Snaker> za takviz kato tebe ...
ama da ne izpadame v podrobnosti de ... tuka ako ima hora koito ne vuzprieha kritika tova bqhte ei tiq deto ste "krivo razbrani" >> na fona na broq-kolichestvoto neshta koito sum postval tuka samo tva ne trebe da ti dava vuzmojnost da kazvash neshta ot porqduka "koi gi e vijdal" ... i t.n. shitz ...
predi vreme te beh videl da sporish s drugi hora v drug forum koito sa na svetlinni godini pred teb v tova koeto pravqt no te bqha mnogo uchtivi ... shtoto sa po doti momcheta ot mene ... AZ NAPRAVO TI GO KAZVAM MOI CHOVEK ... GOSPODIN NIKOI SI !!!! I go znai dokato ne ti go priznaqt drugi ...
I btw ne sum spomenaval kolko work sum imal do sega ili pone ne si spomnqm ... NO pak kazvam NA fona na tva koeto izpisa i pokaza shte go kazvam i oshte otgore she trupam bez da se stesnqvam ... >> ako razbirash kvo iskam da ti kaja ... pisna mi ot obideni poziorcheta ...

Abe ... neznam za kvo pisha ... hubavo si mulchah ... ne vi pritesnqvah ...
ae sus zdrave ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: bat MI snakerнови [re: Snaker]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано27.07.01 15:08



Basi, ma ti opredeleno me iznenadvash s prostotiyata si !!!
Ma 4estno!!!

Toi kaza !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.