Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ленс-осветление, "извираща" светлина...нови  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано26.07.01 12:06



Виждате ли

?

Много е нежничко, ефирно и... точки точки. Давам го за пример на ефирност, която искам да постигна. Сега по същество .

Значи имам , която при кликване върху нея ще се превръща в . Дотук добре. Ама искам от книгата и в двата варианта да извира светлина. Е те тука... нещо нямам реалните възможности да го направя. Не искам да е просто глоу наоколо, макар че и това може да остане в крайна сметка, но не е удовлетворително... Насочена светлина ленс.. с 3D съм виждала... уфффф...
На ръка направих само (няма нужда да ги гледате колко са "хвърчащи" - това се оправя) ей така набързо, колкото да видите за какво става въпрос... обаче с тия ми ти подръчни средства съм за опело .
Всъщност идеята е книжката да си пулсира със светлина (като оная свещичка отгоре), като прощъпука мишката в нейната област да се разцепват печатите и едва като кликнеш да се отваря пак пулсираща, но вече и от буквите да излиза светлина на лъчи...

Абе при затворената книга глоу няма да помогне, знам - там измежду тия лентички отстрани как ще се промъкне свелтеенето и как ще направи сянка от лъчи, където те спират светлината.... Абе...

Помоооооощ !!!
Който се реши да ми помогне, имам мейл:

Много ви благодаря .



Тема Re: Ленс-осветление, "извираща" светлина... [re: Лъчeзapнa]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано26.07.01 12:23



Tova po dobre go probvai s Flash ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Ленс-осветление, "извираща" светлина...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано26.07.01 12:23



Filter > Blur > Radial Blur + cheknati Zoom i Best

Estestveno triabvat ti niakolko sloia s razlichna izhodna kartinka, stepen na prozrachnost i blur, kakto i iztrivane na niakoi chasti ili maskirane... probvai tam ne e mnogo trudno.

A tova deto si go pravila na raka shte stane po dobre i po precizno s Motion Blur i iztrivane na nenujnoto, pak s niakolko sloia.

Aide uspehi... btw, malko Glow nikoga ne e izlishno da ima, no ne prekaliavai...

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Ленс-осветление, "извираща" светлина...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано26.07.01 13:20



aleleeee
az i tolkoz ne moga da napravia pak ti se oplakvash
abe hora vie izlizate li bre
ili samo pred kompovete sedite
koga vi ostavia vreme za sichko
pak i tova

Pomognete molia. Sabiram za lada.


Тема Re: Ленс-осветление, "извираща" светлина...нови [re: Лъчeзapнa]  
АвторMasterShi (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 13:38



Polzvai animiran GIF s 2 step. za vsqko polojenie/kliknato i svobodno/ i 6te izglejda 4e svetlinata ot knigata pulsira



Тема Re: Ленс-осветление, "извираща" светлина...нови [re: MasterShi]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано26.07.01 15:34



Той гифа лесна работа, ми светлината не е!



Тема Re: Флаш...нови [re: Snaker]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано26.07.01 15:37



Уф Флаш... да ама... там мога да го направя нарисувано, но няма да изглежда така истинско... материала... липсва. Или аз не знам как ?



Тема Re: ходене по мъките :)нови [re: LoveHate]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано26.07.01 15:48



Еми като няма по-добър вариант... то в крайна сметка... ще си поиграя повече... Чак толкова лесно? Мен нещо не ме удовлетвори как става.

3D разбирачи няма ли, бря? Слагате му един ленс и си ми го давате за дообработка [с надежда].



Тема Re: Ленс-осветление, "извираща" светлина...нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 16:13



Az ne sum 3D razbirach (razbiraj nachinaesht), no ako tazi kniga ti e object, puhni vutre edin Light (projector primerno), i go napravi Volumetric Light. Daj mu v kakvi granici da sveti, izostri mu sjankata i so gotova :)))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: ходене по мъките :)нови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано26.07.01 16:30



довре де
като толко искаш тоа ленс... шо не го слооиш в Шопа?
резкаш книгата в ноф лайер и ф долния плескаш на черния фон един ленс, так аче да е под нея...
с малко икрачка... ше стане ...
ако расбирам праилно за ко стаа дума

Lorem ipsum dolor sit amet!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.