Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема kritika plsнови  
Автор ER (human)
Публикувано23.07.01 18:32




tova e purvoto neshto koeto se osmeliavam da pokaja i koeto e izcialo produkt na moia trud, v smisal che sam go risuval... i ne sam polzval plugins za abstraktni formi
predi okolo 2 meseca za pruv put si kupih molivcheta i guma... seshtate se kvo znachi tva......;-)
viarvam che moliva si lichi. mnogo zor shte da e da go risuvam nanovo s mishkata... samo sam mu macnal malko cviat za da ne e samo grafika... makar che toia cviat moje i da e skapal poveche neshtata ....... abe eto i originala ako vi se gleda

osnovnia mi vapros e ima li smisal da se zanimavam po-natatuk ili po dobre da nameria neshto po zemno kato zidaro-mazach ili puk kufrajist ??!!

p.s. mutanta sam go mislil da e tamen ama ne sam siguren dali niama da e tvarde tamen na drugi monitori.. ta kajete ako nishto ne se vijda
a eto i bez da sam si daval mnogo zor za nego

blagodaria predvaritelno na vseki koito si napravi truda da napishe neshto



Тема Re: kritika plsнови [re: ER]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано24.07.01 09:57



да не съм чул "има ли смисъл"!!!
има
определено имаш чувство за молива :)
аз не съм най-авторитетния тук, който ще критикува и дава съвети за сенки и форми, но според мене абсолютно не си за зидаромазач...
просто продължавай :)

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: kritika pls [re: ER]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано24.07.01 10:15



Ама защо такива гадости рисуваш ?
То и по принцип де. На всички им харесва да правят чудовища и кръв... Твойто даже не изглежда толкова ужасно - ако това е целта, не си я постигнал . Еее, сетих се, гънките на провиснала кожа са най-предизвикателните да бъдат пресъздадени .

И все пак много обичам да гледам красотички, нещо не ме зареждат "отвратягите" .

Аре бай сега [помахване с ръчица].



Тема Re: kritika plsнови [re: Aвaтapчe]  
Автор ER (human)
Публикувано24.07.01 10:27



10x
shte se staraia.../kazano sas voenen patos
naish kvo znachi da te pohvaliat pred stroia nali? hehe



Тема ami zashtotoнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор ER (human)
Публикувано24.07.01 10:39



mi e po-lesno...
kakto kazah sam super nachinaesht i pri tova ne vav savsem mladencheska vazrast.. hronologichno neshtata sediat taka predi 2 meseca beshe purvia mi opit da narisuvam neshto s pc, do togava sam bil s nastroikata che ne moga da risuvam i ne sam i opitval dori...
mesec po kasno me posavetvaha vmesto da se mucha s pc i mishka da si kupia moliv i guma, ta opita mi s moilivchetata datira ot tochno 1 mesec..
ta za tozi 1 mesec ne moga da smogna da narisuvam chovek bez da opleskam neshto s proporciite... i ot tuk otgovora na vaprosa ti : kato risuvam izrodi trudno se razbita koia proporcia sam sbarkal...
a za nabruchkanata koja si e taka, kupih si knijka prednaznachena za hud gimnazii... vse portreti na starci ima v neia.... shto li?!!
a dali sa mnogo strashni mutantite, nadiavam se che ne sa... ne sam savsem mrudnal v posoka diavolski izchadia.. az mai i da iskam ne moga da gi napravia mnogo strashni...



Тема Re: ami zashtotoнови [re: ER]  
Авторgraphic (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 11:36



За един месец работа молив... ами браво! Доста е трудно да започнеш направо с това да рисуваш глава, обаче дотук посоката е вярна, добре се справяш с посоката на щриха и с извеждането на обемите, обече пробвай малко повече контаст да вкараш...не само с HB молив, давай с по-меки материали - въглен, сангин - по лесно и по малко трудоемко е... иначе иамш смела ръка за начинаещ.... давай не се отказвай.



Тема Re: ami zashtotoнови [re: ER]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано24.07.01 11:40



Ми то да ти кажа точно там е истината - да има живот, излъчване. Е, колко е грозно друг въпрос, колко е зловещо - също, но има ли живот !!! Щото може да си нарисувал човека абсолютно точно (измерено с линийка ) ама като му липсва излъчването и специфичния "поглед" ... тогава си е чисто и просто копиране (е, с много точна ръка, верно!).

Ъхъъъм... така е...



Тема Re: ami zashtotoнови [re: graphic]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано24.07.01 11:47



смела ръка - хубав термин , хареса ми - ER послушай го :)
саааамо едно ще ти препоръчам в смисъла на поста на graphic - недей с меките моливи. Ами прегледай URLто което ти пратих и действай направо във Фотошопа сенки, светлини...
сканираш си скицата и в нов color layer почваш да драскаш върху нея, така че да не личи вече молива, а да има само четка от Шопа...
по тоя начин хем ше си усъвършенстваш чувството за сенки, хем ше имаш техника и за Фотошоп...
:)

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: ami zashtotoнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано24.07.01 11:50



ама айде да не говорим за "изкуство", "живот" и "техника" когато обсъждаме работата на човек, хванал преди месец молива?
моля

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: ami zashtotoнови [re: ER]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано24.07.01 12:44



Edin advice >> az bih kazal che kato za nachalo ti trqbva edna anatomiq da si vzemesh >> v nai-dobriq sluchai na Bames ... i edna kniga za risuvane ... po natatuk moje i sam da uspeesh ... no za da stignesh do etapa << po natatuk >> ... pone 1godina ... min ...

Empty pxl is my second name.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.