Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 31.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема то май само аз останах...нови  
Автор ivan_cho (съвсем за малко)
Публикувано13.07.01 23:13



стандартно - photoshop i corel...




работа за около час, час и половина...

та аз имах една такава мисъл докато ровичках по задачата за CD-тата. Ок основно идеята, но когато говорим за cover не трябва ли да се прави "първосигнално" - демек когато застанем на щанда какво ще ни хване първо окото, особено когато групата е неизвестна...
разбира се изкуство трябва да има, но не и 100%, трябва да се погледне и комерсиалната страна.

А за другите работи - класацията е ок, само малко съм разочарован за 29 работа - ЗА НЕЯ С ТРИ РЪЦЕ :))))

иначе кажете какво не ви харесва при моите работи

и пак ще ми е гадно...

Редактирано от ivan_cho на 13.07.01 23:29.



Тема Re: то май само аз останах...нови [re: ivan_cho]  
Автор Label (непознат)
Публикувано14.07.01 03:01



Men 12 me kefi, moze bi samo na back-a zelenoto ne mi dopada, no tova si e samo moe vizdane.

Za 13, kvo da ti kaza....... ne me kefi :(
Mnogo shriftove mnogo neshto. Spored men nemoze na face i na back imeto na grupata da e s razlichen shrift.
Osven tova face i back niamat nishto, ama nishto obshto edno s drugo. Prosto vse edno sa dva razlichni proekta.

A kato si govorim za razocharovania - 27 za men super iako. E moze i az da imam izkriven vkus :((



Тема Re: то май само аз останах...нови [re: ivan_cho]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано14.07.01 12:11



Ами...
на 12 - идеята ме кафи, макар да ме връща малко в 60те години, но ми хареса. Не ми харесаха няколко неща - на задната страница има вертикални ленти - като за кутийка - а обложката е пейпър пак. Не, че е голямо важно - но все пак - прави впечатление, още повече и ти казваш, че трябва да се търси впечатлението. Също така - има бели "обрезки" - не добър кроп - което също за мене е недопустимо.
За 13 - не разбирам - и тва го има в много работи - как на заглавие "the MAN i used to be" слагате жени на обложката. Е, да - може автора да каже, че тва е вокалистката на Last Season, но тогава пък трябва по някакъв начин това да се покаже - както да речем на 12 - има неква група, на задната корица е изведена една мацка - можем да си представим, че тя е вокала. Иначе по отношение на самата обложка - никак не ми се връзват буквите с капеща кръв (или шоколад, но на мене ми прилича на кръв) и останалото. Някак няма хомогенност между идеите.... Също така използването на няколко шрифта би трябвало да е мнооого внимателно...

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: то май само аз останах...нови [re: ivan_cho]  
Автор MasterShi (непознат )
Публикувано14.07.01 15:38



Da ima6 PC ne zna4i 4e si dizainer



Тема Re: то май само аз останах...нови [re: MasterShi]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано14.07.01 15:55



Da si Master ne znachi che si Shogun ...

ade basta ...
tuka mneniq se davat ... ne kitaiski horoskop.

Empty pxl is my second name.


Тема Re: то майAA4224нови [re: MasterShi]  
Автор ivan_cho (съвсем за малко)
Публикувано14.07.01 16:53



prav si, takmo i az se chudeh zastho da e..a majka mu se macha s tia komputri 10 godini - priateliu mojem da posporim za tova dali e vajno na kakva mashina pravish nesthata, no to e maj za drug klub....

priznavam az ne sam dizajner - prosto edin komputarist, imal jalkata sadba da se zanimava samo i edinstveno s predpechat i oformlenie na razni etiketi, katalozi i spisania - pak i na posledno miasto - kak mojah da si vzema jena ot hudojestvenata akademia, pa daje ot ilustracia i dizajn - EJ NA TOVA MU VIKAM NESPRAVEDLIVOST.

Prosto tuk pomolih za mnenie za moite nabarzo napraveni raboti, a ne za izvodi che za nistho ne stavam stho sam s PC.
Samo za svedenie: ot 2 godini macintosh izpusnaha parvenstvoto na polu-profesionalnite mashini za predpechat (OPS - stho li mishkata ima edin buton)... ta i az ot 2 godini si bramcha s razni windows-si i si mislia che sam desig-ner....

mersi na ostanalite za mneniata - ako ima sledvash pat, shte se sasredotocha varhu zadachata i pak sthe vi pomolia za mnenia.

P.S. Sorry ako ima greshki v pisanieto mi, no ot izvestno vreme obikaliam iz stranata i vlizam ot razni klubcheta...

и пак ще ми е гадно...


Тема Re: то май само аз останах...нови [re: Snaker]  
Автор MasterShi (непознат )
Публикувано16.07.01 09:41



Pokaji ne6to napraveno bez PC togava, vijdam 4e s nego se spravq6 dobre.
MasterShi



Тема Re: то май само аз останах...нови [re: MasterShi]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано16.07.01 10:59



Ami i tva sum pokazval ...
... ama neznam zashto tochno na teb deto puk nishto ne si pokazal tochno ti ... v toq forum nqmash nishto a si trugnal da se otvarqsh kato velikdensko qice. E tva sum pravil na xartiq ... ne e N1 no e dobro za prilojenieto si ...

snakes.hit.bg/test/p/sceletor.jpg >> concept art
snakes.hit.bg/test/p/house_of_redemption_small.jpg >> concept art
snakes.hit.bg/test/p/informer_of_terror.jpg >> concept art

snakes.hit.bg/test/p/recall.jpg W. Intuos Pen >> concept art >> tva ne e na ruka Yoshi Master of immortal shits ... samo s tablet e ...

Tuka lichno shte pomolq Moderatora da te offroad-ne ako samo nadigash kepenci bez da imash podloga za izhojdane ... ade ...
sus zdrave ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: то майAA4224нови [re: ivan_cho]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано16.07.01 11:03



Q spirai s glupostite bre ... nema kvo da se obqsnqvash na nekoi koito ne e pokazal che hipotetichno daje trebe mu se chuva mnenieto ...
... hubavo e che si pokazal neshtata >> dobri ili loshi ... za edin chovek koito pone malko iska da se zanimava s CG trebe da si pokazva neshtata za mnenie ot horata ... sam nikoga ne moje da preceni adekvatno truda si ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: то май само аз останах...нови [re: Snaker]  
АвторMasterShi (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 13:43



Izka6 mnenie ,a se obijda6 ,no opredeleno kato WEB-master si po dobar .Saglasi se 4e PCto mnogo pomaga. A tablet i az immam samo4e toi ne risuva sam.
Master Shi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.