Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стига с тая задачанови  
Автор ivan_cho (съвсем за малко)
Публикувано17.07.01 11:18



Ей, като прочетох повечето мнения за работите, останах с един гаден вкус в устата. Вместо да се кажат разни обективни мнения и препоръки, разни "колеги" почнаха да се тупат в гърдите. Та айде аз да съм първи. Ето това са моите оценки...

nick: ivan_cho
01-9
02-9
03-6
04-9
05-8
06-7
07-6
08-7
09-6
10-5
11-8
12-moia rabota
13-moia rabota
14-7
15-6
16-7
17-6
18-6
19-8
20-5
21-6
22-5
23-8
24-9
25-7
26-9
27-9
28-7
29-10
30-7
31-10

Очаквам и другите да си ги публикуват и вече всеки ще си направи изводите. А ако има следваща задача, ХАЙДЕ ДА Е БЕЗ НАГРАДА и да се оценява от жури. Кво ще кажете, а ?

и пак ще ми е гадно...


Тема Re: Стига с тая задачанови [re: ivan_cho]  
Автор LoveHate (tatau)
Публикувано17.07.01 11:44



Ne mislia, che e nujno, tainata na vota e neshto vajno... pone za men.

btw, az sam gi iztril votovete Vi a za leoS sam siguren, che niama da gi oglasi.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Поне аз ще си спя спокойно...нови [re: LoveHate]  
Автор ivan_cho (съвсем за малко)
Публикувано17.07.01 11:53



МММ дааа

и пак ще ми е гадно...


Тема Eheee...нови [re: ivan_cho]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано17.07.01 13:05



Vij sega, az lichno njamam nishto protiv da kaja ocenkite, koito sum dala, no ima dve neshta koito sa prechka 1>izhvurlih listcheto i sum iztrila pismoto ot "sent msgs" i 2>tova koeto Mescalito beshe pusnal kato ideia e absoliutno sushtoto, dori s po dobra efektivnost, zashtot ochovekk napravo moje da kaja kakvo go e nakaralo da napishe imenno edi_kakva_si ocenka.
Am naistina ima umisul i v tvoiata idea...t.e. da sprat razprite ot tip"toz_glasuval_s_podmolnata _misul_da _razbie_rezultata_na_drugia"
Hei na...bulgarcheta sme si...chakam sledvashtia konkurs...vsichko turpi osyvyrshenstvane. Makar che az sama ne bih se oplakvala...olimpiiskia princip, nali

the Disaster


Тема Re: Стига с тая задачанови [re: ivan_cho]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано17.07.01 15:14



има още нещо, което аз искам да кажа - подкрепяйки мнението на loveHate за това да не се огласяват оценките... само ще продължат дрязгите - и знаеш ли защо - ето ми даваш мноого ярък пример:
ОЦЕНЯВАНЕТО ВСЕКИ Е НАПРАВИЛ СПОРЕД СОБСТВЕНИЯ СИ ВКУС.

ти си дал за 2рото място, спечелено от Мескалито - значи за призова работа 5 точки. колкото и за мойта работа. Значи на единствените 2 неща, които съдържат натурален пейнт - ти си ги отрязал.

И понеже всеки е използвал подобен СОБСТВЕН критерии, ще стане едно....

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Стига с тая задача [re: Aвaтapчe]  
Автор ivan_cho (съвсем за малко)
Публикувано17.07.01 15:36



Мда, прав си, но това го публикувах и от интерес, просто да разбера колко са дали оценки по-малко от пет...
защото във всяка работа имаше някаква идея, но просто поради липса на време или нещо друго не са доразвити.
Прав си и за арт-а... Просто аз съм си такъв. Може би това ми идва от жената :))) Стига ми арт в къщи... ;Р

Ако има следваща задача, хайде преди да се пусне да се избере жури. Мисля, че така е най-добре за всички, които мислят че са или са дизайнери.

Pro е прав за едно - оценката ти я дават, тези които поръчват и плащат, а това тук е просто за "сверяване на часовниците"..

и пак ще ми е гадно...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.