Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 10.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нужданови [re: Pro]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано16.07.01 19:48



Toq pyt Snaker e prav.
Do6lo im ideq, ama nqmat idei??????
Aide neka si go izmislqt, pyk kato kajat taka 6te byde, vseki 6te re6i - u4astva ili ne.
To tolkova rabota i bez tova....



Тема Re: Нужданови [re: SlMPLl]  
АвторMasterShi (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 09:58



Ne se darpaite ideata e dobra .Tova klub4e v koeto se pravite naveliki ne go znaqt
v sveta na NETA. Ako iskate da pokajete na sveta 4e ste veliki dizajneri podkrepete ideqtq.Napravete parvo konkurs za zaglavna stranica,logo abe vie gi razbirate tiq ne6ta USPEH.



Тема Re: Нужданови [re: MasterShi]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано17.07.01 10:12



хмм...
а що ти не оставиш менторския тон и не направиш тоя прословут сплаш скрийн?
щото аз няма да го направя.
не и при условията - танто за "ако тръгне ше видим".
чаткаш ли?

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Нужданови [re: MasterShi]  
Автор LoveHate (tatau)
Публикувано17.07.01 10:15



Citat: "Tova klub4e v koeto se pravite naveliki ne go znaqt
v sveta na NETA. Ako iskate da pokajete na sveta 4e ste veliki dizajneri podkrepete ideqtq"

Eeeee, toia pat prekali priateliu mladi. Neznam kio se pravi na velik, ama ti kato sam si napravi index page i logo, shtoto az znam kolko struva tova, drugite sashto.
Pak i ne te znam kakav si, nito kakvi sa ti ideite, vseki moje da registrira edin domain i da kaje, che shte pravi neshto s koeto shte ni izmakne ot blatoto.

N.B. Az idvam tozi klub, ne da se pravia na velik, a zashtot mi e zabavno, rabota si imam dostatachno za da vzema i tuk da si ia tarsia.

Too Close to Love, Too Close to Hate


Тема Re: Нужданови [re: MasterShi]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано17.07.01 10:37



Xex ti si poredniq shlioko ...
Pisna mi da se vrut kritikari deto sa qli slivi cel jivot i choplili semki pokrai drugite ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Нужданови [re: LoveHate]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано17.07.01 10:42



Tochno tva beshe ideqta na cluba ... vseki si ima work ... no idva za da se vkliuchi v parada >> da pokaje kvoto ima >> da se choplime ot vreme na vreme ... bez karanici ne stava - moe mnenie >> no da si sverqva chasovnika i da se suzdava podsuznatelen competition ... tova vinagi kara chovek da se opitva da durpa napred ... ima i NEWCOMERs koito poluchavat po nqkoi advice ot vreme na vreme ... no nqma kritichni sluchai koito da se izhvurlqt chak tolkoz ... az sum drug kritichen sluchai de >> ama tva e i druga tema na razgovor ... ;)
ae ...

Empty pxl is my second name.


Тема NO commentнови [re: MasterShi]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано17.07.01 12:51



E ti napravo pliu v supata, basi!


the Disaster


Тема Re: Нужданови [re: MasterShi]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано17.07.01 12:57



Виж какво Master-e. Най-напред ще ти кажа, че от такъв ник получавам ортикарий - вярно, не си виновен ти, а един друг Master. Ама много еднакво го давате, бе ?!
Та на въпроса. Ти очевАдно не схващаш защо момчетата и момичетата тук не искат да се хващат за тази идея. Да ти кажа и аз - защото ако им трябва подобен сайт, могат да си го създадат сами. Не само това - могат сами да си го качат и на върха. По-простичко казано, не искат да драпат по нанагорнището, а друг да развее байрака горе. Сега схвана ли?
Да ти кажа и друго.
"Pak dali sam za toz klub tova az precenqvam" просто не е вярно. В една изградена общност трябва да те приемат. Така че помисли още веднъж. Ако имаш какво да покажеш, покажи го и ако си майстор ти гарантирам, че ще ти кажат "добре дошъл". Ако обаче само ти "си преценяваш", че си такъв ... по-добре овреме влез в час.
Толкоз от мен. За сега.



Тема Благодаря на Всичкинови [re: LeoS]  
Авторflowerpeace (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 14:39



Благодаря ви за идеите с които ми помогнахте.
Направо сам очарован. :о)
Така или иначе това което сам замислил ще се осъществи със или без вашата помощ. Ще бъдете оведомени.



Тема Re: Благодаря на Всичкинови [re: flowerpeace]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано17.07.01 14:43



уведомени

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.