Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 20.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Work in progres IDEAS :-))))нови  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 18:47





tuka nesto mnogo go zgunax mai no moze da se pridobie predstava




tuka iskam pove4ko idei da dadete tva mi e purvi opit za risuvane na textura ot
nisto ot siv fon 111,111,111, backround v PhotoShop s Tablet ............



Тема Re: Work in progres IDEAS :-))))нови [re: PS2x2]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано13.07.01 00:51



Za pazara znachi pyrvo.. Pyrvoto neshto, koeto mi pravi vpechatlenie e concepta. Ne znam dali e tvoi de, no vse pak: Mnogo e skuchno! Moje NAISTINA da sa takiva pazarite, no to prosto e edno kubche s topka. Arabskata arhitektura moje da predloji dosta interesni arhitekturni reshenia, moje da polzvash neshto, koeto dalech ne e misleno za pazar, no hitro da go napravish taka, che da ubedish zritelia. Ne e vajno tolkova da e ubeditelno (e, zavisi veche kakva e tochno celta na proizvedenieto) kolkoto da e interesno i priatno za gledane.. Da iska chovek da go pogleda po-dylgo vreme i da si haresa niakoi neshta i da se nakefi na drugi i t.n. :))
Broniata.. hmm... Stranna mi se vijda za bronia, no ne tvyrdia, che poznavam vsichki stilove v bronepraveneto :)))
Texturata na siniata chast mi se vijda kraino podozritelna. Dori ne moga da gadaia za material, napomnia mi malko na obraz na razvalen televizor. Ornamentite sa izkliuchitelno dvuizmerni, prosto narisuvani izglejdat, ima li bump mask? Osven tova, znaesh, che po izvivkite na takiva metali (osobeno ornamenti) se natrupva prah (chovekyt ne moje da ia iztyrka dobre kato ia chisti) i se izlyskva... polzvai.. a taka de.. kakyv map se kazvashe... :) Abe deto pokazva kolko lyskavi sa dadeni uchastyci ot edin obekt. Vij na Jovi neshtata, toi gi pravi super - ako ne se lyja, na kartechnicata s vanata biaha izlyskani rybovete, na logoto syshto imashe niakakvi tam oliushteni uchastyci...
Liuspite syshto sa dosta 2d, mislia, che shte triabva da gi napravish geometria, ako shte se gleda otblizo (kakto e v sluchaia). I mappinga ne e dobre, vijdash li kak liuspite po torsa, koito sa vliavo se ugolemiavat i razmazvat?
Syshto taka na sinia element rybovete sa mnogo riazki, nerealno otsecheni spored men, moje bi maaalko triabva da gi zagladish/pripleskash/znam-li-kakvo :)
Haide tova za sega :))



Тема oshte za pazarcheto [re: PS2x2]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано13.07.01 00:54



Mdaa.. znachi, sega kato go gledam:
Spored men triabva da porabotish po osvetlenieto, po-tochno po hvyrlenite senki. Triabva ti riazka sianka na mesta, naprimer podporite sediat mnogo stranno i neestestveno...
Osven tova lipsva dylbochina, ne se "useshta" navesa... sys syshtia uspeh bi moglo da e prosto cherdje poslano na zemiata... niama vyzduh ejdu dvete ravnini, planovete ne sa dobre razgranicheni, spored men...



Тема Re: oshte za pazarchetoнови [re: Mescalito]  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 04:01



Pomagas Opredeleno

Mersi mnogo


PS. za Navesa i na mene Xi4 ne mi sedi kut naves :-(((((((

i za vsi4ko imas pravo ste pokaza pak kato po naprednat tia modeli :-))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.