Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нека бъдем полезни ли? Аватарче - полезния :)Рнови  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано12.07.01 14:23



ами...


тва ми е първата обложка - за нея няма кво да се обяснява много много - няколко снимки от TonyStone, няколко маски, 7-8 color layers, mozzaic filter (за квадратчетата отзад) и малко фантазия :)
Слаба част - както разбирам от доста хора вече - типографията - ноооо... по таз част работя усилено :))


тва пък е втората обложка - тука вече имаше малко повече работа - около 6-7 часа soft brush & smudge tool. Ползвал съм за духчето reference pic - но то си стана пък със самостоятелно излъчване - т.е. почти нищо общо. тука слабите части са мантията му - която Мескалито веднага забеляза, че не е достатъчно обемна и лично за мене очите не се получиха с необходимата "сила".
Зад него има пак 5-6 снимки с различни overlay modes на гробовете и небето. Отзад - една единствена снимка с кръстовете и color layer върху нея.

Миии... май тва - ся сте вие :)

Lorem ipsum dolor sit amet!

Тема You asked for it ;P [re: Aвaтapчe]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано12.07.01 15:44



Znachi.. Diasnata (nasha) ryka na duha izglejda s 6 prysta :)
Osvetlenieto, ako sydim po rycete, idva niakyde ot dolu v sredata, no sluchaia ne e taka s drugi chasti - kachulkata naprimer, ili nadgrobnia kamyk.
Mnogo sa ti cherni "dupkite" v drehite, malko neshta sa tolkova ravnomerno cherni, ne se razbira formata im... T.e. kato imash sianka triabva da imash neshto, vyrhu koeto e hvyrlena, da pokajesh obema. V interes na istinata, v glavata ima dobyr efekt ot ravnoto cherno, zashtoto geroiat e prizrachen, moje da ima cherna dupka ako si shte pod nametaloto (za spravka - Loom na Lucasfilm Games :), no v rykavite ne sedi dobre opredeleno. Debelinata na rykava syshto e mnogo podchertana i svetla navsiakyde ednakvo dolu gore. OSven tova diasnata (nasha ) kitka niakak si "visi", ne e vyrzana za nishto
Smudge syshto ne si go polzval mnogo dobre, mnogo si lichi, i da ne chuvam opravdanie i smotoleveni dumichki kato "mishka" i t.n. ;)
Istina e, che mishkata ne e optimal tool za paint, no opredeleno moje da se praviat prilichni neshta. Az lichno ne polzvam pochti izobshto smudge, no toi e edin polezen tool, a v painter e osobeno dobre Just Add Water tool, moje da probvash s nego.
Duha niakak si ne se vpisva dobre s backgrounda, tvyrde razlichno mi se vijda sinioto, i vse pak nedostatychno razlichno, che da izglejda narochno za kontrast :) Ako se razbira kakvo imam predvid...
Inache da - dosta plosko e tialoto na chovecheca, za razlika ot glavata, koiato e dobre (iska malko cherno ot liavo vse pak ;)
Opredeli si predi vsichko svetloto i tymnoto, v nai-nai-grubata skica oshte, predi da otmetnesh mnogo rabota i da se okaje, che e bilo naprazno.
Vijdal si photoshop skicite na Spooge i znaesh kak s niakolko edri i grubi shtriha mojesh da dokarash prekrasni obemi i atmosfera :))



Тема Re: туп...нови [re: Mescalito]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано12.07.01 15:56



.../ме падна...
:)
мммммммммначи....
ма мноу си прав начи :)
/ме отиа да си гледа скиците на Craig :)Р
ама..
ко ми го хвалиш тоа... той велик... баси...

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Нека бъдем полезни ли? Аватарче - полезния :)Рнови [re: Aвaтapчe]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано12.07.01 23:21



Mnogo razli4ni stilove predlaga6.
Ima6 dve ocenki 8 ot men, oba4e da znae6 - ne risuvai ve4e :-)



Тема Re: Нека бъдем полезни ли? Аватарче - полезния :)Рнови [re: SlMPLl]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано13.07.01 01:18



Edno ot nai-typite neshta, koito mojesh da kajesh na chovek, sednal s kef da narisuva neshto e "ne risuvai ve4e"
Napravo se chudeh dali da ne iztria tazi prostota, za da ne ia gleda Avatarcheto...
Privetstvam te da ia redaktirash, no ti nai-dobre si znaesh



Тема Re: Нека бъдем полезни ли? Аватарче - полезния :)Рнови [re: Mescalito]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано13.07.01 12:25



хех
да изтриеш ли?
хехехе.. неее... недей... :)
пърсънъл опиниън - свещенна работа :))

Lorem ipsum dolor sit amet!


Тема Re: Нека бъдем полезни ли? Аватарче - полезния :)Рнови [re: Aвaтapчe]  
Автор SlMPLl ((не SIMPLY))
Публикувано13.07.01 23:06



Abe znaeh si, 4e do tam 6te se stigne ----> IZVINQVAI (az takova ... nevolno)

Vsy6nost, na pryv pogled mnogo mi haresa. Re6ih, 4e e Meskalito i se zagledah ..... abe ne be6e toi (nali razbira6). Ta kato go kazah onova (deto e za redaktirane) imah vpredvid to4no tova - ako ne go pravi6 dostaty4no dobre, neka da e samo za udovolstvie.

Dali nqma da se naloji i tova da redaktiram ......? Abe za vseki slu4ai - PAK IZVINQVAI ;o)



Тема Re: Нека бъдем полезни ли? Аватарче - полезния :)Рнови [re: SlMPLl]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано14.07.01 11:46



Е, айде ся - аз не съм се обидил, че да ми се извиняваш.
Нека не разводняваме темата - само едно ще ти отвърна - по повод горния месидж - много добре знам качеството на рисунъка си - и с мишката в случая, и с моливчето на листа, но ми се струва оправдано използването на това ниво в една задача без ниво. Та нали тва беше "закачка" уж... май пак я приехме много насериозно. :)

Ма - нейсе - айде да коментираме обложка 06 , която губи малката водка с 1 точка - да видим що я губи :)

Lorem ipsum dolor sit amet!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.