Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема HE HE HE COOL GORILAZ :-))))) Lifeнови  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 20:06



http://www.gorillaz.com/index_N_mie45.html


e tva e COLL PLACE :-)






Тема COOLнови [re: PS2x2]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 01:48



Vjarno che e dosta cool (hladno-b.pr.).
Sled intro-to ne sledva nsihto,hm...
Fashta e hrema,vnimavajte! ,-)



Тема Re: COOL [re: LMNT]  
АвторPS2x2 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 01:57



Exa ka da ne produlzava ima stai muzika bazici sus MAC i mnogo oste ima i vsicki texni purceta da gi slusas :=)))))))



Тема Re: COOLнови [re: PS2x2]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано21.06.01 10:28



Ima ama samo za IE...
basi darvetata...

Just a genius




Тема Re: COOLнови [re: Blake]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано21.06.01 11:53



Momko ... NS veche nqma da se proizvejda ...
az lichno sum na mnenie che trqbva da se ignorira oshte ot sega ...

Empty pxl is my second name.


Тема Ama drug pat...нови [re: Snaker]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано21.06.01 12:02



Tva dali shte se proizvejda ili ne niama nikakvo znachenie v sluchaya... Vse pak E PROIZVEDEN VECHE!!! Po podobna prichina primerno vse oshte TV se izlachva po takav nachin che da moje da se gleda i ot chernobeli televizori...

a kolkoto do tova che Netscape niama da se proizvejda vij tuk:



Just a genius


Тема Re: чета аз...нови [re: Blake]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано21.06.01 12:08



... ама:
За разработващите уеб-приложения остават лошите новини - почти всичко, което MSIE предлага и което не вървеше на 6.0, продължава да не върви и в 6.1. Честито.

Простата равносметка: само версията не помага на браузъра, Netscape 6.0 продължава да се държи несравнимо по-слабо от Internet Explorer 5.5, що се отнася до компютри с Windows


Е, има ли смисъл - от гледна точка на мене като потребител да ползвам тоз браузър? И от друга страна заслужава ли си усилията за 10%, които непрекъснато намаляват?

p.s. да не съм голословен през март 2000 година юзрите на НС според thecounter.com са 19%, през март 2001 - 10%. Догодина по това време няма да има такива. Освен ако АОЛ не започне здраво да си зима поуки. Но пък тогава нещата правени за ИЕ ще си вървят за НС. И всичко ше е ок.

Lorem ipsum dolor sit amet!

Редактирано от Aвaтapчe на 21.06.01 12:15.



Тема Re: чета аз...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано21.06.01 12:23



Mi to che egadno da pishesh za nekolko browsera-gadno e, ne otricham...
obache ako biaha NS-userite 1-2% da gi otebesh... ama te sa celi 10%... niama nachin pich...

p.s. az lichno sashto sam NS user... Neznam shto, ama oshte me kefi da go e... dosta po-prosto e za obslujvane, i e s integriran mail-client

ne mi kazvai che ima outlook na toya sviat... mrazia go... osven tva e izvesten kato edin ot nai-bugavite softz po celia sviat... i ne naprazno 99,9% ot email virusite go zasiagat....

Just a genius




Тема Re: чета аз...нови [re: Blake]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано21.06.01 12:39



Mi che naistina nekoi trebe ti kaje che ne samo che IE e integriran ami to celiq win ti idva s integriran IE i Outlook ... neznam vuobshte za kvo si govorim ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: ами...нови [re: Blake]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано21.06.01 13:07



ся...
аз ти показах статистиката
да, 10% сте
догодина няма да сте 10
а тва че на тебе ти е по-лесен, по-удобен и т.н. не означава че не е бъгав и в разрез със сички спецификации.
също така - да ми казваш че Outlook е бъгав, като аргумент що ползваш НС - е меко казано несериозно. Да не говорим за "засягане" на програма от вируси...

както и да е - тези намаляващи 10% няма да ме накарат да си правя труд да оптимизирам за Нетскейп.

тва също е лично мое мнение!

Lorem ipsum dolor sit amet!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.