Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PhotoImpact 6  
Автор Rama (призрак)
Публикувано03.06.01 02:05



Какво мислите за тази програма?

Лично аз съм в луд възторг!!!



Тема Re: PhotoImpact 6нови [re: Rama]  
Авторachko (Нерегистриран)
Публикувано03.06.01 11:59



he he i az kato q vidqh za pyrvi pyt taq programka mi izskoknaha o4i4kite :))))
no ve4e ne mislq sy6toto za neq

napravena e dosta user friendly no ne tnx



Тема Re: PhotoImpact 6нови [re: Rama]  
АвторER (Нерегистриран)
Публикувано03.06.01 12:04



mnogo sa mi presni vpechatleniata i za tova shte si pozvolia da kaja neshto...
samo predi 2 dni moi poznat spoedeliashe tvoeto mnenie.. absoliten vaztorg!
e, az shte sam po sdarjan - tova e predi vsichko programa za masite... za horata koito ne se opitvat da sazdadat neshto svoe, lichno i tvorchesko..
ili pone takova beshe purvoto mi vpechatlenie sled kratka demonstracia na vazmojnostite i....
ne che ne bi moglo - da sazdavash mojesh i na Win Paint!
prosto vsichko koeto inkorporira v sebe si PhotoImpact e mnogo /ufff tva kato che li e slaba duma/ libraries, click i gotovo.
verno - mnogo time saving nop ako vseki tragne da pravi neshtata po tozi nachin niama li vsichko da se oednakvi. niama da ima znachenie koi go e pravil a koia programa e polzval. po programata shte gi poznaete...lol
ta moeto lichno mnenie - dobra za nachinaeshti - moje da vidish mnogo gotovi neshta ot koito da se uchish. i polezna za naprednali chieto vreme e tvarde skupo za da tragnat da si praviat efectite sami..... ako shte rabotish na kilogram - tova e strahoten izbor!
niama da izpadam v podrobnosti za savarshenia engine na photoshop koito pipa vseki pixel kato sas rakavici. chista rabota!
ta zavisi za kakvo shte ia polzva chovek... dobrite kachestva shte sa poveche ili po-malko..
mai se otplesnah no vodeh podobna diskusia na jivo samo predi niakolko dni i samo copy/paste ot skoroshnite si thoughts.
mi tva e

uspeh s Photoimpact no ne zabraviaite za photoshop-a!
no neka kajat i bash maistorite tuk ... interesno shte mi e......



Тема Re: PhotoImpact 6нови [re: Rama]  
АвторOB (Нерегистриран)
Публикувано03.06.01 18:40



ТОВА Е ПРОГРАМАТА БЪРЗО СМЕЛО СРЪЧНО ЗА МАЛКО ВРЕМЕ



Тема Re: PhotoImpact 6нови [re: ER]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано04.06.01 00:27



Благодаря за подробния отговор.:)
Ами аз наистина съм начинаеща, сигурно затова така се превъзнасям по тази програма.:) Досега съм работила основно с Photoshop, XaraX и в момента се уча на Dreamweaver. Пробвала съм и Metacreations - Painter 3D, но ми е сложна и ми е трудно с нея, въпреки, че също я харесвам много.
А ти познаваш ли я добре? Тоест мога ли да те питам разни неща, ако се оплета нещо?:)



Тема Re: PhotoImpact 6нови [re: achko]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано04.06.01 00:29



Защо си се разочаровал?



Тема Re: PhotoImpact 6нови [re: Rama]  
Автор ER (human)
Публикувано04.06.01 09:39



tz! ne ia poznavam. vsichko koeto kazah e vpechatlenieto mi sazdadeno za 10min. nikoga ne sam ia polzval. pipnah tuk-tam no az lichno bih go opredelil kato browse through its libraries.... ne sam zadalbaval. ta moje i da gresha.... zatova i niakoi ot profesionalistite tribva da kaje neshto...
na men ne bi mi varshila rabota. zanimavam se za sobstveno udovolstvie i ne pravia nishto komersialno, /e, s malki izklichenia/, a i ne sam koi znae kolko dobar v tova... no edva li kato programa e slojna. vse pak vsiaka image editing program raboti po edin i sasht nachin. shto se otnasia do raster razbira se. s edna duma - principite na rabota sa ednakvi, razlikata e v menus, palettes ii niakoi extri v tool options..
veche ti kazah che programata e kato che li osnovana edinstveno na bibliotekite si.. a te ne sa slojni za prilagane... a i mai biah prochel che si hudojnichka - znachi si dostatachno v chas za krasivo i grozno... davai kakto ti haresva
a ako imash vaprosi na koito bih mogal da otgovoria, shte go napravia s udovolstviue.. samo da ne sa za interface-a.. ne smiatam da ia install... opredeleno!

mdaaaa, pak biah podroben
ako imash konkretni vaprosi drasni belejka che da ne zanimavame obshtestvenostta s obshti polojenia..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.