Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема K'va muzika slushate?нови  
Авторembryonic alien (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:14



verno che e forum za grfx samo che sus sigurenost niama "grafik" kakto se izrazi mescalito koito da ne slusha muzika dokato pravi porednia si shediovur(tva ne se otnasia za moite bokluci

) hehe ta.. interesno mi e da razbera kva muzika slushate shtoto niama chovek koito tvori izkustvo da ne sluha nali taka?



Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: embryonic alien]  
Автор MescalitoМодератор (познат)
Публикувано27.04.01 17:24



Hehe, napravo biah vdignal gumata da zamaja tazi "ne svyrzana s nishto tema s design" kato vidiah title v lista s postovete, no kato ia prochetoh reshih, che vyprosyt ne e tolkoz otdalechen ot temata :)
Naistina neshtata, koito slusham mnogo zavisiat ot tova, koeto risuvam... Marillion nai-chesto, za po-brutalni paints puskam Rob Zombie ili dori (ok de, smeite mi se) Limp Bizkit :) T.e. mnogo ot liubimite mi bandi ne mi deistvat taka dobre kato atmosfera za risuvane, kolkoto niakoi drugi...
Dosta chesto slusham i "Haide beee niama li da si liagash, 5 chasa e, sled malko si na rabota!"...



Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: Mescalito]  
АвторStargazer (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:26



Gotina.i sega nosq teniska hard rock cafe moscow:)



Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: Mescalito]  
Автор LoveHate ()
Публикувано27.04.01 17:31



Smeni Limp Bizkit s Linkin Park a Rob Zombi s Powerman5000 + Godsmack /za okonchatelno vtvardiavane/ - garantiram ti po goliam zlosten efekt:))))

only angels have wings


Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: LoveHate]  
Авторembryonic alien (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:35



hehe za mescalito i stargazer - znam kvo slushate spox =P interesno mi e drugite kvo slushat..
za mescalito: samo da delnesh temata shte vi vzrivia ofisa

hehehe i shte vi hackna saita na firmata



Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: LoveHate]  
Автор MescalitoМодератор (познат)
Публикувано27.04.01 17:41



Hehehe, ama da ne se okaje che sled niakolkochasovo kefene sym si triaskal glavata v monitora vmesto da risuvam? :))
Vse pak muzikata ne triabva da e chaak tolkoz dominirashta mai... za da ne otmesti vnimanieto ot ekrana.. znam li pyk.. mai niama pravilo :)



Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: Mescalito]  
АвторJovi (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 17:45



Mi az sega slusham Martie Friedman.mnogo qki sa mu solovite



Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: embryonic alien]  
Авторbrn (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 10:13



Dead can Dance, Portishead, Massive Attack
по всяко време.



Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: embryonic alien]  
Автор Pro (hi on dope)
Публикувано28.04.01 10:40



acid /kruder & dorfmeister, ufo, thievery corp, cafe del mar, air french band, delerium.../
black /snoop, da brat, dmx.../
triphop /portishead.../
punk /pennywise, bad religion, no fun at all.../
misc /black eyed peas, emf, fun lovin criminals, bloodhound gang, moloko, astral projection.../

| I like to dance naked in front of my pets
| Pro


Тема Re: K'va muzika slushate?нови [re: embryonic alien]  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 17:48



Аз пък предпочитам малко по-стари неща. Е, и някои нови, но на хора, които са действали и преди доста време.
Deep Purple, Alice Cooper, Uriah Heep, Slade, Bob Dylan, Eagles, Rolling stones - когато искам просто да ми се подобри настроението (подобряването на работата е следствие).
Led Zeppelin, Queen и Janis Joplin са страхотни за разпускане, понякога довяват идеи в празна глава.
Doors са незаменими (особено Strange days и When the music's over, ако си в мрачно настроение). Изключително подходящ фон, ако се прави нещо по-нестандартно. Също и Mike Oldfield, Pink Floyd също вършат работа. Да добавим някои неща на Page & Plant, и да не забравяме Jimi Hendix.

Какъв е резултатът? Основно - болен мозък :))) Следствие от резултата - понякога стават интересни неща. Айде да спирам, че това не е клуб "Музика".

поздрави
Philip




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.