Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 17.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Galeriataнови  
АвторStargazer (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 13:55



Are be hora kolko 6te chakame nqkakuv komment za taq galleria:)kazvaite kvo mislite i postvaite svoi ne6ta...az lichno sum vurl fen na Morgoth ot baq vreme,a na Snaker otskoro:)Vinagi sum kazval che v Bulgariq ima nai mnogo talanti na kvadraten santim i az se gordeq che moite raboti sa redom s tehnite:)Tolkova hora vlizat v toq klub a samo trima sa si kachili ne6tata:)daite da vidim ne6to bre!





Тема Re: Galeriataнови [re: Stargazer]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано02.05.01 14:42



Hehe, ia porazgledai neshtata na Jovi pyrvo, pyk togava mi hvali Morgoth :PPP
Inache da, sigurno ima dosta dobri grafici, prosto temata e ot skoro i sigurno oshte ne sa ia vidiali.. pyk i nishto chudno da ne im se pokazvat neshtata, koito praviat... :) Ili pyk ne si "gubiat vremeto" po forumi ami si bachkat iako ;)



Тема Re: Galeriataнови [re: Stargazer]  
Авторembryonic alien (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 16:08



dragi mi stargazer

4ma sa si kachili neshtata.. kazxvam neshtata shtot moite ne struvat hehehehe

Mnoo bezmislen post, sled malko go zatrivam ;)
Btw vnimavai kak pishesh nickovete na horata, che gledam che greshish mnogo i moje da stanat obyrkvania.

Редактирано от Mescalito на 02.05.01 16:13.



Тема Re: Galeriataнови [re: embryonic alien]  
АвторJovi (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 16:11



:)6to 4ma bre???kude sa tvoite linkove kazvai!ili ti broish stargazer i jovi za dvama,xaxa:)



Тема Re: Galeriataнови [re: Stargazer]  
АвторNobby (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 02:52



А бе,хора,може ли така бе!?! Толкова време съм си мислил че мога да правя що годе сносна графика и вие да вземете да ми разбиете представите с една галерия.
Всички са ПЕРФЕКТНИ, но особено ми харесаха творбите на Мorgoth (u rule man!).
Също така искам да попитам Jovi (u rule 2) това трола с ZBRUSH ли го е правил?



Тема Re: Galeriataнови [re: Nobby]  
АвторJovi (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 16:53



Ne ,samo Photoshop,s izkliuchenie na kozinata koqto e v paint:)



Тема "paint"нови [re: Jovi]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано06.05.01 16:59



Painter se kazva be chovek, ne "paint" :PPP
ne go zapomni ;)
sha si pomisliat horata, che si go pravil s Corel PhotoPaint :)



Тема Re: "paint"нови [re: Mescalito]  
Автор achko (пич)
Публикувано06.05.01 18:15



abe az ni6to ne razbrah
q sega kajete kak po-to4no e napravena kozinata na kotkata i kakvo predstavlqva painter-a za6toto ne sam rabotil s nego nikoga
samo sam go 4uval v 4ujdi razgovoti :-)))))))
:-)



blagodarq predvaritelno

Ей т'ва е майна

Тема Re: Galeriata [re: Jovi]  
Авторru.ve (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 23:48



хей нямам представа как ги правите тези рисунки..., но има много интересни неща между тях, ...въпреки че здраво се набляга най-вече на геймърска тематика като че ли... - но лошо няма :)! Супер! Бих искала да разбера някои ден как се правят подобни неща и доколко се немесва техниката в тях /компютъра имам предвид/, но това едва ли е подходяща тема като за писмено обсъждане - :)...може би ще имам възможност някой ден да се ограмотя по въпроса. Както и да е просто исках да ви поздравя за работата момчета /май сте момчета всичките, които сте си показали нещата - личи си и по графиките - е и в това лошо няма :)
Успех!



Тема hmнови [re: ru.ve]  
Автор MescalitoМодератор (кактус)
Публикувано07.05.01 00:15



"...въпреки че здраво се набляга най-вече на геймърска тематика..."
mai triabvashe da risuvame rozovi syrca i krilati bebenca s krilca? ;)
nedei da izkazvash tolkova byrzo mnenie, osobeno za neshta, koito sa risuvani adski mnogo vreme i opredeleno ne sa "s gamerska tematika"... ako te interesuva poveche mojesh da pitash vseki ot syzdatelite ZASHTO e narisuval dadeno neshto i KAK... i do kolko e imal izbor kakvo da pravi i kakvo e bilo poruchano ;)
kolkoto za tehnikata - dolu gore 100% computeryt e namesen v tiah (t.e. totalno kompiytyrna grafika :) s izkliuchenie niakoi ot neshtata na Jovi...
ako chetesh drugite postove shte vidish, che Snaker risuva s Corel Painter i Adobe Photoshop, Jovi s 3D Max, Photoshop i moliv, Morgoth s Photoshop samo...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.