Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема *.eps to *.cdrнови  
Автор LoveHate ()
Публикувано27.04.01 18:27



Takaaaa, otkrovenno si priznavam che ne razbiram mnogo ot Abode Illustrator ta i za tova pitam. Prosto sam sviknal s Corel-a i niamam nikakvo vreme da icha i Illustrator.

Problema e slednia: Prashta mi niakoi file *.eps /logo niakakvo/ i az iskam da si go vkaram v Corela. Toi obache eps-ve neshte da otvaria /s 8 sam, che 9-kata mi skasa nervite a za 10 neshat i da chuvam/ Otvariam go s Illustrato-a i go zapisvam kato *.ai obache pri otvarianeto s Corel se poluchava vinagi edna i sashta kasha. Mnogo e veroiatno da barkam neshto, ama znam li kakvo?

Navremeto niakoi mi govoreshe za niakakav vektoren konvertor - Hi Jaak - ama taka i ne mojah da go nameria.

Priemam predlojenia vsiakakvi...

only angels have wings


Тема Re: *.eps to *.cdrнови [re: LoveHate]  
Автор MescalitoМодератор (познат)
Публикувано27.04.01 18:32



Hum... ne mojah da proveria, zashtoto pyk tuk sym s Corel 9, koito si otvaria .eps kato stoi ta gledai... :(
Siguren li si che 8-cata ne podyrja?? E, sigurno si proveril de, no moje da se e skatalo niakyde :)) EPS adski izvesten format, kak moje da ne se podyrja ot Corel vyv versia predi devetata...



Тема Re:нови [re: LoveHate]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано27.04.01 18:55



Tva mi e problem tochno v tozi moment i na men ... ami napravih go nanovo taka da se kaje ... sad but true !!!

Empty pxl is my second name.


Тема Re: *.eps to *.cdr [re: LoveHate]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано27.04.01 21:41



Hmmmmmm.... 8-cata na Corel da ne ti otwarq EPS-ove..... :)
Edinstwenata prichina e che sa zapisani na Illustrator 8.
Nachi dalaverkata e slednata - otwarqsh si EPS-a v ILL i go zapisvash kato EPS 7 ili 6.0
i Corel-a pochva da razbira za kwo mu goworish.
:)
Ili - zapishi kato EMF ili WMF enhanced meta file ili windows meta file - pak se razbirat extra. :)

Ae uspeh :)

p.s. ne probwai izobshto Corel da ti otvarq *.ai.... mesh-ovete na Max-a sa mnogo po razbiraemi ot polucheniq :))

I'm out of coffee... snif...shif...


Тема Да не би проблема да е в самия файл *.epsнови [re: LoveHate]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано28.04.01 07:42



От години използвам *.eps ACAD->Corel и никога не съм имал проблеми!



Тема с Illustrator? :)нови [re: LoveHate]  
АвторRossi (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 19:53



Опитай следното: Пускаш Illutrator, отваряш в него проблемния файл и без промени му правиш Save As EPS. След това си пускаш Корела и импортираш новия EPS в него. Почти сигурно става.



Тема Re: *.eps to *.cdrнови [re: Aвaтapчe]  
Автор LoveHate ()
Публикувано30.04.01 19:13



Bravos, tova sas Save As v eps 6.0 svarshi rabota. Iavno Illustrator 8.0 i CorelDRAW 8 ne se razbirat neshto.

only angels have wings


Тема Re: *.eps to *.cdrнови [re: LoveHate]  
Автор Aвaтapчe (little one)
Публикувано30.04.01 21:27



:)
mdaam
ne se razbirat verno e...
i... da si kaja pod sekret... mnogo rqdko mi se nalaga da go prawq - prosto sym si Adobe fan - no kogato mi se naloji da prefurlq neshto na Corel-a go zapisvam kato EMF ili WMF...
ponqkoga mi se e sluchvalo da stawa mazalo s EPS - s teq metafiles - nikoga...
neznam - moje da e sudba ... :)))

I'm out of coffee... snif...shif...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.