Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 14.05.24 
dir.bg
   >> Коментарите в ДИР
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли някакъв начиннови  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано21.05.11 11:47



да се оценяват коментарите? Нещо от типа на "харесвам" във фейсбука, или със звездички? Защото има много коментари, които ми допадат, но не върви да се отговаря, няма смисъл, и все пак на човек му се иска да покаже одобрение. Да се събират точки, и най-"оценените" да се пускат като избрани след новината?

Редактирано от Kaлoмaин на 21.05.11 14:25.



Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: Kaлoмaин]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.05.11 22:57



Има начин, ама във FaceBook-а. Тука начин няма и няма да има.




Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: Naki]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано22.05.11 20:54



а и няма смисъл.



Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Члeн19 (19!)
Публикувано25.05.11 15:03



И аз не виждам особен смисъл.

Петльо: аз се имам за младото поколение в клубовете, честно казано, нищо че минаха 8 години


Тема Re: Има ли някакъв начин [re: Kaлoмaин]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано22.07.11 17:15



И на мен понякога ми се иска да има такава възможност, все пак да пиша отговор само да кажа "добре казано" не върви някак.

Друго което би било добре, но съм сигурен, че тук е невъзможно, е тези харесвам/не харесвам да се използват за автоматично модериране. Ако някой се улива и получава много 'не харесвам' автоматичен бан за една седмица и т.н.



Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: harish_chandra]  
Автор Пpakтиk Члeн (Практик №1)
Публикувано27.07.11 14:35



"Ако някой се улива и получава много 'не харесвам' автоматичен бан за една седмица и т.н." Това ще бъде използвано от няколко видни форумни кретена, за да изкарват банове на невинни потребители, като си направят едно 20-30 нови регистрации и започнат да "нехаресат" на килограм.



Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: harish_chandra]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано29.07.11 01:32



Ако някой се улива и получава много 'не харесвам' автоматичен бан за една седмица и т.н.

Практиката ми е показала, че ако се тъсят мненията на клубарите чрез гласувания...кауза пердута и модовета на сапун! Никога не му се вижда края.
Режем по усмотрение.
(А гласуване - само ако е въпрос на живот и смърт)

А "не харесвания" винаги си има поне по едн фен, а недай си боже да има два или три фена



ПС. Веднъж ми беше обърнато внимание за пра-старо гласуване - понеже чилякът не бил наколо и не гласувал, гласуването не било валидно... Само ще им даддем нови поводи за преприрни - на кого харесало и на кого не харесало ако са база за модерация. И представи си някой да не е бил там, а да се окаже, че би му харесало....



Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано31.07.11 16:12



Вече има начин и в WikiPedia...!






Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: Пpakтиk Члeн]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.08.11 08:39



+1

Когато ставаме от сън, за да отидем на Църква, демоните ни подбуждат да заспим отново


Тема Re: Има ли някакъв начиннови [re: *abi*]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано08.08.11 13:24



Аз имах предвид нещо от типа на stackexchange форумите.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.