Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 24.09.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: eheee]  
Автор Xapoлд и MoдМодератор (ludens)
Публикувано10.06.09 13:10



Щом толкова настоявате, ще Ви обясня.
Не помня откога не се е налагало да редактирам чуждо мнение. Използваната от Вас дума "глупак", в другата тема, спрямо друг клубар, ме принуди да я премахна. Ако това е цензура, приемам цялата отговорност тя да продължи и в бъдеще. Не се съмнявайте в това.
Комунизмите и фашизмите ги оставям на Вас.
От 10 години клубът се нарича "Класическа музика" и полемики по въпроса не се предвиждат.



Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: Xapoлд и Moд]  
Автор eheee (непознат )
Публикувано10.06.09 13:38



Че имате властта да редактирате е ясно



Явно сме обидили ваш приятел!!!

Извинявам се, за което!!!

Думата "глупак" не ми е от любимите.Изречението, което си позволих да напиша беше "Ти май си от тъпите!", "глупак" не фигурираше.

P.S. Ако се върне назад по дати в темите на клуб "Класическа музика"
всеки непредубеден човек може да намери много по обидни изказвания от моето, които вие обаче не сте премахналиЯвно селективно редактирате, дерзайте!!!

С уважение:



Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: eheee]  
Автор kandide (любопитен)
Публикувано10.06.09 13:42



Как може да се разбере кой е от тъпите, без да го познаваш?

Qui semina il vento racoglie....


Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: kandide]  
Автор eheee (непознат )
Публикувано10.06.09 13:54



Затова използвах "май", за да придаде лека несигурност на твърдението ми, по-скоро на предположението ми





Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: pleshivata_peviza]  
Автор Baнилa (ванила айс)
Публикувано10.06.09 15:03



oh babe you deserve even more (с толкова много патос you must rock in bed) обаче "не знам" се пише отделно, имам предвид един от постовете ти по-долу в темата, разбира се





Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: kandide]  
Автор Primus (незнаен)
Публикувано10.06.09 15:11



Защо да не го познава. Идеално се познават. То си и личи и по отношението.
Само се питам, кога на онзи ще му писне и ще хване пак метлата...





Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: Xapoлд и Moд]  
Автор kolegialno (непознат )
Публикувано10.06.09 15:28



Изненадва ме активността ви по адрес на една изключително интересна тема, в която имаше различни мнения и от която, четейки се правеха ИЗВОДИ.

С какво да си обясним толерирането ви на ДЕСЕТКИТЕ теми за Ст.Заг. опера в които явно смятате за далеч "ПО-" на ниво от въпросната тема - за Директора им, за последния "Трубадур", да не говорим за "рекламните" постове за г-жа О.Христова.
Форумците ПОСТОЯННО ви приканваха да влезете във функцията си на МОДЕРАТОР.



Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: kolegialno]  
Автор kandide (любопитен)
Публикувано10.06.09 15:33



Когато някой е външен в музиката, тоест любител, трудно би могъл да разбере истинските и проблеми, защото това се учи. Не е като песните на Лили Иванова учени с на-на-на. Затова и Старо- Новозагорската тема му се струва интересна. Затова моля бъдете по толерантни!

Qui semina il vento racoglie....


Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: kandide]  
Автор Sao (SysAdmin)
Публикувано10.06.09 17:53



Абе хора не си ли начесахте езиците по темата. Всичко е толкова просто. Георги Димитров се провали като управленец на културен институт. Поради това го смениха с Калуди Калудов. Новият директор си влиза в длъжност, а Георги Димитров в пенсия. Няма нужда от емоции толкова. Дано Калудов бъде по-добър директор, гледайте само напред. Стига сме го ровили.

Редактирано от Sao на 10.06.09 17:54.



Тема Re: Нов шеф в ОФД- Пловдивнови [re: kolegialno]  
Автор Xapoлд и MoдМодератор (ludens)
Публикувано10.06.09 18:42



Благодаря, kolegialno!
Не се съмнявайте, че различните качества на различните хора, списващи в този клуб, с нееднаквите им възможности, са ми известни. Мисля, че Вие сте в другата група. На тези, за които събирането на едно място има смисъл, когато се говори за стойности. Уверявам Ви, мнозинството тук са такива. Извинявам се за отклонението.
Отговарям на въпроса.
Клуб Театър го познавам от първия му ден, ситуацията там в момента ми е известна, но нямам отношение към нея. Клубът си има отговорник и е работа на клубарите там да дават оценки.
Не съжалявам, че затворих другата тема след Вашия въпрос към Sao. Той също е от "онази" група и ще намери начин да отговори. Току що видях, че го е направил.
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.