Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 12.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Светлин Русев в Русенови  
Автор ~Биaнka~ (brunette)
Публикувано10.02.07 12:08



Редактирано от ~Биaнka~ на 10.02.07 15:05.



Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: ~Биaнka~]  
Авторpo-malko ot 2 (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 14:44



Devoiko, za takava "recenzia" se postavia dvoika, dori po-malko! Obidno e za izpalnitelite. Zasrami se!



Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: po-malko ot 2]  
Автор ~Биaнka~ (brunette)
Публикувано10.02.07 15:07



Добре,изтривам си я като е толкова лоша!
Просто изявих желание да изкажа мнение,което беше изцяло позитивно.
Аз поне за разлика от Вас,пиша на български език,а не на маймуница.

Живота не се измерва с броя на вдишванията,а с броя на моментите,в които дъха ни спира..



Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: ~Биaнka~]  
Авторbravo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 15:11



Браво на Светлин и на Атанас и на оркестъра!!!
Прекрасен концерт, идеален финал на фестивала!



Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: ~Биaнka~]  
Автор Krivondel (ufff)
Публикувано11.02.07 06:34



Не се страхувай да си пишеш мнението, каквото и да е то.
За това е форум в интернет, а не частно пространство...
На мен също Светлин много ми хареса!!!



Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: ~Биaнka~]  
Автор ryovch (непознат )
Публикувано11.02.07 09:32



Не трябваше да я триеш.Аз я прочетох и ми хареса именно възторга от изпълнението на един великолепен български музикант.Сега диалогът за концерта в Русе не съществува.Няма написано подробно какво се е случило, а ние само предполагаме.
Всеки може да си даде мнението,а твоето беше позитивно и изпълнено с истинско възхищение.
А на този,който така се заяжда с теб, му казвам-"Мнението на Bianca не е публикувана статия в "Музикални хоризонти",за да трябва да бъде редактирана".
А в този форум,много често има мнения открито негативни и клюкарски.Това е много по-лошо,отколкото написано "НЕ ПО КАНОНИТЕ НА ЖУРНАЛИСТИКАТА" мнение.



Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: bravo]  
Автор ~Биaнka~ (brunette)
Публикувано11.02.07 10:50



Просто исках да изкажа непрофесионално мнение,написано поне грамотно,ако не с присъщата термонология .Изрично споменах в поста,който изтрих,че думите са прекалено слаби за големия български музикант Светлин Русев,пред чийто талант се прекланям.Също исках да кажа едно голямо "Браво" на Маестро Тодоров и,че присъствието му в нашия град наподобява настъпващата пролет,музикалния живот е изключително освежен и променен и се наблюдава голям интерес към концертите,проведени под неговата палка.Пак много тъпо се изказах,за което се извинявам



Живота не се измерва с броя на вдишванията,а с броя на моментите,в които дъха ни спира..

Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: ~Биaнka~]  
Автор Oблak бял (член)
Публикувано11.02.07 18:39



Нищо тъпо няма в изказването ти, Бианке, точно обратното. Не съм влизал в клуба от три дена и не знам какво е съдържал първоначалния ти постинг, но ти вярвам за Светлин и за атмосферата в града, която описваш. Даже, на вас русенци, мъничко завиждам.
Не се съмнявам, че и утре в София Светлин Русев ще ни донесе радост.





Тема Re: Светлин Русев в Русенови [re: ~Биaнka~]  
Автор BenaStoat (TBS4343)
Публикувано11.02.07 20:08



И сега като го изтри ние как да прочетем постинга ти? не се съмнявам за Светлин Русев,просто пиши спокойно,какво от туй,че на някой не му харесва?
Поздравления за Найден Тодоров,че кани добри диригенти и солисти.Това само допринася за израстването на нашия оркестър и радост за публиката.



Тема Светлин Русев в СОФИЯнови [re: Oблak бял]  
Автор cufk (scatterbrain)
Публикувано12.02.07 00:19



така, де,
да допълня информацията...
утре (по-скоро вече днес, 12.02)
светлин ще свири серенадата за цигулка, струнни, арфа и ударни от бърнстейн (един страхотен концерт за цигулка направо си е това!)
и ми-мажорния бах.
19:30 зала "българия"
с оркестъра на класик фм
без диригент
...
без коментар




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.