Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 12.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Цветелина Васлилева и Владимир Стоянов  
АвторKoнцepт (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 00:06



Страхотен концерт направиха двете звезди на Българската опера!
С много вкус и стилно пеене, с демонстрация на големи възможности и разбиране!
Цветелина бе наистина чудесна! А Владимир Стоянов разби всякакви мои представи за баритон! Невероятен, красив, обемен глас!
Браво и на Русенския оркестър и техния диригент Найден Тодоров.
Хубаво е, че гостуват от време на време в София, това е добър стимул, вярвам, и за софийските оркестри...



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Koнцepт]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано21.12.06 00:48



Направо да поканят Найден Тодоров за новогодишния концерт, а не НЯКАКЪВ СИ ТАМ ... Зубин Метта ... ахахахахах :)
Не можах да се сдържа на този пост! :)



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 01:31



Споко и това ще стане





Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: kkk]  
АвторKikiriki (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 21:37



Владимир Стоянов е фантастичен,Василева няма класа.
Браво на Русенци!!!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Koнцepт]  
Автор bai_brother (непознат )
Публикувано21.12.06 21:45



Браво на солистите! наистина са невероятни!Не съм чувал такъв баритон скоро!
Също и оркестърът и диригентът бяха зашеметяващи,направо изнесоха майсторски клас на софийските оркестри,показаха им как се свири :)



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: bai_brother]  
АвторOrbazzano (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 07:22



Бесен съм от щастие за Владето Стоянов!
Малко певци могат да се похвалят с такава техника,финно музициране,уникално легато,майсторско фразиране и пълно с плам и енергия пеене!Браво,браво,браво!!!!
Цветелина Василева има прекрасен глас,но........съмнителна техника и никакъв вкус, усет и излъчване.А ако пък и поне малко се беше понагласила!?Приличаше на конферансие от коледна вечеринка в Етрополе....Определено партнЬорството със Стоянов в концерта не й направи добра услуга.Но от мен да мине,добрие съ получи!


Найденчо е сладурче,добре се справи!
Комплименти за Русенци и за достойното представяне!!!
Ваш Орби с обич



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Orbazzano]  
АвторИнфo (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 16:58



Концерта се излъчва по Канал 1 на 23.12.от 13.15ч.Не пропускайте!





Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Orbazzano]  
Авторeни (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 14:03



е стига сте плюли де!Сега гледам концерта - добре звучи Цветелина - малко повече академично от колкото би трябвало може би и с малко повече легато би трябвало да пее ,но иначе всичко и е наред !Тоалета и е стилен - може би наистина по- ефектно би било да е с рокля щото така е с много делови вид ,но иначе всичко е прилично !



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Инфo]  
Автор597 (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 14:23



Телевизията - кошмарен звук и мъглива картина.
Владимир Стоянов - СВЕТОВЕН!!!
Цветелина Василева - добра певица със стил.
Оркестър - чуден оперен оркестър!
Найден Тодоров - следи солистите много добре!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: 597]  
Автор BenaStoat (TBS4343)
Публикувано23.12.06 19:15



Гледах концерта днес по ТВ,страшно ми хареса.
Браво и на солисти,оркестър,диригент,но.........учудвам се как още не се е намерил някой който да плюе по Найден


Мисля,че найден с работата си,с постиженията си доказва своята класа.Същото беше когато имаше концерти в София с Пловдивския оркестър.
Май наистина тези гастроли на оркестрите от Пловдив / 4.01.2007г./ и сегашния на Русе ще стимулират Софийските музиканти.



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: BenaStoat]  
Авторhe (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 00:52



То плюенето е лесно... критиката е друга работа...
В случая вероятно никой от съответните сладури не се е интересувал от концерта.
И аз намирам за впечатляващо пенето на Владимир Стоянов.



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: BenaStoat]  
Автор Oблak бял (член)
Публикувано24.12.06 10:57





Както виждаш, няма пропуски.

Голяма шегобийка е тази Дочева. От време на време има слабост към водевилни пасквили с тънко изпипани бисери. Дали пък да не й предложим да се запише в клуба?
Май не трябваше да цапам тази тема, по-добре беше да пусна горния линк при "Най-смешните случки..."




Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oблak бял]  
Авторduude (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 16:03



А, тя Дочева се е засилила да влиза в тъпия ти клуб. Нещастник!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: duude]  
Авторuf (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 19:42



верно бе, що и трябва. тя и в "култура" супер си ги маже...



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: eни]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано24.12.06 23:50



Смятам и аз да си кажа мнението ... но без да коментирам тоалета :) хе-хе
:)
Относно Владимир Стоянов - звучен глас, успява да напълни залата, но и на много моменти понижаваше и си караше целите дялове ниско. Аз съм абсолютист и го усещам, с което не искам да обиждам други, които не са го усетили или по този начин да се изтъквам.
Относно Цветелина Василева - не ми допадна това, че както пее Церлина, така после пее и Мюзета...по един и същи начин. На МЕН ЛИЧНО не ми допада това, че достига до ВСЕКИ тон с глисанди, което в пеенето е прието, но все пак с някаква мярка /смятам/. Добри височини, но малко ми липсваше темброво звучене, бяха ми малко "празни".
Относно "Наздравица"-та - смятам, че съм я слушал /както и много други от вас/ в страхотни изпълнения и за мен тя беше направена доста безвкусно - с едни превземки в гласа...според мен доста нестилно.
А за диригента и оркестъра - Русенската си имат някакво ниво още от времето на Георги Димитров ... а разминаванията, които ставаха на концерта си само имат един виновник...
Няма да коментирам повече, макар и да има доста, няма и да изпадам в подробности.
Очаквам да бъда оплют, но поне ще кажа едно - опитах се да изкажа своето лично, професионално мнение. А до колко то ще се хареса ... това не мога да знам ... все пак изкуството е субективност!
Весели празници на всички! :)



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
АвторTRlSTAN (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 00:44



Ех, най-после един съмишленик! При толкова хвалебствия, мислех да си премълча по-различното мнение, затова ти благодаря, Oнeмял, за написаното - заставам зад него! Спомням си как преди време, една разпенена редакторка ми обясняваше, че не можело да се критикува така, сякаш е свирила Берлинската филхармония и е пял Павароти (тя само това знаеше!). Трябвало да си знаем къде сме и от тази камбанария... и т. н. Така че и този концерт за нашите си български мащаби и ниво, би трябвало да е върха на сладоледа. Макар че и в този смисъл едва ли ще се присъединя напълно към възторжените отзиви. Не мога да правя компромиси със собствените си критерии, още повече когато в програмата на концерта се афишират "световни гласове" - естествено е и очакванията ми да са като за световно... !



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 01:14



ти Онемял май си оглушал- аз не чух никъде глисанди- напротив- фразата и звукоизвличането на Цветелина бяха доста накъсани.....



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: !!]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано25.12.06 01:23



Очевидно за теб "глисандо" значи винаги "свързано" - глисандото в някои случаи е от един основен тон до друг... а в други случаи е "глисадно до определен тон", наподобяващ "форшлаг" ... както се получаваше при нея.
Тогава фразата отново може да бъде накъсана.
Но по-страшно е когато не самото пеене е накъсано, а мисълта, с която провеждаш музиката...
Но какво ли съм седнал да обяснявам. Който се интересува - разбира и слуша музика /а често и самия той интерпретира/, който не - задава тъпи въпроси и отправя още по-тъпи коментари!
Няма ли някой от тук присъстващите да се изкаже по-компетентно. Може да е обратно на моето мнение, но искам да видя едно интелигентно изказване! Тогава се ражда истинския диалог!
А разни "оглушели", "запушени" и прочие ... просто да си замълчат!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 01:29



твоя коментар е тъп- глисандото било форшлаг- пълни глупости- ти изобщо пял ли си някога или само слушаш??



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: !!]  
Авторcтиra бe (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 01:33



мисля, че онемелия си знае мястото.
за това си е избрал и такова име...
само не разбирам, защо се пъне да пише...



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: cтиra бe]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 01:50



хехе тия глупости за глисандото са уникални !то ако Цветелина пееше с глисандо щеше да е много по- стилно изпълнението и- особено в Леонора на Трубадур си има места където по принцип традиционно се прави глисандо -да ама тя не направи и стана много постно ....както и да е ...много обичам теоретици дето не са наясно с техническите похвати особено в пеенето



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: !!]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано25.12.06 10:08



А аз ОБОЖАВАМ такива като вас, които не четат внимателно темата. Бях написал "НАПОДОБЯВАТ ФОРШЛАГ", за да могат да ме разберат тук присъстващите АМАТЬОРИ! А колкото до мнението ми дали е професионално или не ... в сравнение с много други, които се изприказваха по темата е направо за публикуване!
А относно вас - каквито са ви никовете ... нерегистрирани ... такива сте и вие в музиката - непознати! ...
Не си правете труда да ми пишете, няма да ви отговарям! Лаици!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 11:25



Ама ти професионалист ли си, бре?
Чак сега разбирам защо няма нищо свястно у нас...
При такива профита...



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 11:30



лелееееееееее ти ако си професионалист не мой да приказваш рожбо такива глупости - глисандото не може да наподобява форшлаг пиле златно ........много се изложи- по- добре да си ням да не личи колко си невеж относно вокалните изпълнения и колко си глупав да се хвалиш с това





Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: !!]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано25.12.06 11:52



Да се хваля ли бе, комплескарче такова.
Много странно как ти и твоя двойник по ИП-адрес не изказахте НИТО ЕДНО мнение, с което ние - "златните пилета" да разберем дали сте професионалисти. Стоите тук, чешите си езиците, разправяйки на какво велико събитие сте присъствали без да изкажете едно професионално мнение.
Мисля че твоето мнение ... и на твоето приятелче по душа и акъл ... трябва да пишете в някой форум от типа 10-15. Там стоят и си говорят простотии.
Като си много вещ, да беше се изказал с някакво становище.
Но понеже си смешен, стоиш и се заяжаш с другите, вадейки думи от контекста и смисъла на изказването и подигравайки се!
Ти си точно един нещастник, който не става за друго, освен да работи в някое жълто предаване и да следи повече облеклото на певицата, от колкото нейните качества!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 11:59



Каквото имах да кажа го казах !Не виждам какъв е смисъла да пиша глупости като твойте - явно е че не разбираш от пеене - ама поне не се излагай бе човек !по- добре лаконично мнение според мен отколкото напъни за критика от човек ,който не е наясно с нещата - смешен си !Вземи онемей да не се излагаш !



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано25.12.06 11:59



И още нещо - докато аз си позволявам да изказвам мнения през моя РЕГИСТРИРАН ник, с който много хора тук ме познават и знаят позициите ми /каквито и да са те/, ти си стоиш зад някакви смешни символи, сменяш ги през 5 мин. и плюеш наволя!
Давай в същия дух, това е много твърда позиция от твоя страна, а и много ПРОФЕСИОНАЛНА също така!!!
Интересно ми е дали някой от този момент ще ти обърне сериозно внимание на мненията ти, освен някои от "приятелчетата", които биха се писали като:
"??", "да бе да" "хо-хо" и други тем пободни!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 12:02



Виж кво ще ти кажа - не ме интересува кой си - и имам правото да пиша както си искам - но това че твърдиш че си много известен професионалист е направо тъжно като се имат предвид глупавите ти критики ....мога с ръка на сърце да твърдя че разбирам от пеене повече от тебе който и да си !А ще е много жалко ако си някой диригент наистина .......надявам се да не е така !



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: !!]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано25.12.06 12:17



1. Това е поредното ти ... 7 или 8 изказване, в което няма никакво професионално мнение ... поне да беше дал обяснение за прослувутите вече глисанди.
2. Никъде не съм твърдял, че съм ИЗВЕСТЕН професионалист, а че във форума с ТОЗИ ник имам много изказвания и че се познавам с част от посетителите тук! Но това не е изтъкване.
3. Никога не съм ти казвал да спреш да говориш, разбира се че можеш да пишеш каквото си поискаш...ако това те успокоява.
И сега.. за да ти е мирна душата и да се почувстваш велик ти давам възможността да напишеш последен мнението си...просто защото повече няма да ти пиша. Така че ... последната дума давам на теб!
Успех в световната кариера, която сигурно искаш да направиш ... нали знаеш ... на Коледа желанията се сбъдват. Пожелавам ти го искренно!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 12:23



Сладур!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: cтиra бe]  
Авторяcнo (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 12:29



пъне се да пише, щото не може да говори
а навярно и да свири...





Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: яcнo]  
АвторAмaн! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 13:08



"Ясно", ама и ти си снощен май! Или това ти е обичайното състояние?!





Тема Дай споко.нови [re: Aмaн!]  
Автор3aмaн! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 14:49



Нали нямаше да пишеш повече бе пич. Айде от мен да мине и догодина по-добре!



Весели празници!




Тема Re: Дай споко.нови [re: 3aмaн!]  
АвторAмaн! (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 15:24



И ти ли си снощен? Или си същият?

Защото не съм съгласен да ме идентифицират с когото и да е, независимо какво е мнението ми, на кого харесва или не, но то си е МОЕ! "Ясно"? Или как беше там - "Заман"?! Хайде, със здраве и глътни едно аспиринче - не че прави човека по-умен,...но срещу това илач още не е измислен! Може би в другия живот. Тъй че не губи надежда!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 16:14



Цветелина Василева ще пее в петък в Пловдив "Бал с Маски".
След като най големия български диригент Георги Димитров я кани, сигурно тя не е това, което ти си мислиш. На него вярвам повече, отколкото на теб.



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: pich]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано25.12.06 23:14



О, радвам се че поне мнението ти за Георги Димитров е добре! Тук вече може да се разберем!
Само че едно е да харесваш Г.Димитров, друго е да работиш с него, трето е и да си негов ученик!
За мен той е най-големия диригент и съм сигурен, че винаги търси максимално доброто качество. Не случайно за Русенския оркестър се изказах положително, именно защото Г.Димитров дълго време ги държеше в перфектна форма.
Има и нещо много важно - при Маестрото ходят и много певци, с които той да работи. Сигурен съм, че той ще изработи перфектно партиите им. Предполагам си наясно, че винаги доброто представяне на певците се дължи най-вече на "сухите" репетиции с диригента /освен ако певците не са от ранга на Доминго, Калас ... и прочие ...но дори и тогава работата с диригента е задължителна, но тя вече е на друго ниво/.
А дали уважаваш моето мнение или не - пет пари не давам, честно да ти кажа. Нито ме познаваш, нито аз те познавам. Ако един ден застанем заедно на сцената и работим, тогава ще преценим кой какво знае, може и как го прави!
Със здраве!

П.С. Позволих си да пиша в темата, защото се изказа положително за Георги Димитров!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
АвторOrbazzano (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 20:15



Владимир Стоянов е фантастичен,никой от щъкащите в момента певци няма неговото фразиране,а какво легато!Прекрасно,благородно пеене!
Изключително интелигентен певец и човек.
Василева е семпла.....
Това че пее само в БГ не е много престижно.....
Бал с маски в Пловдив.......Хм



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Orbazzano]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано26.12.06 21:46



Орбазано,
до голяма степен подкрепям мнението ти! :)
Весели празници!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Oнeмял]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 21:59



Ама ти май не си наясно какво мислиш по въпроса, а?
Не е важно къде пее, а с кого.
С диригент като Георги Димитров, Пловдив е повече и от София, а и от повечето европейски столици.



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: pich]  
Автор Oнeмял ()
Публикувано26.12.06 23:38



Отново ще повторя, че съм съгласен с мнението за Георги Димитров. Искам само да спомена нещо - понякога на директорите на такива институти им "налагат" някои солисти, гост-диригенти и прочие...това е практика. Дали те са покани от Г.Димитров лично или не, това не е важно. Нека първо мине концерта в Пловдив, после ще говорим. Сигурен съм, че каквото зависи от Маестрото, той ще го даде максимално!
Успех на Пловдив!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Koнцepт]  
Авторcтapeцa (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 15:36



той да, ама тя не



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: cтapeцa]  
Авторmladoka (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 16:53



тя = Да
той= много Да



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: mladoka]  
Авторюнoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 22:59



Той пак, вдругиден, на 29.12 в Операта. Орлин Анастасов и той! Ще си струва. А и той ще е отпочинал, а не току що кацнал от Неапол след спектакли на "Фалстаф". За съжаление ще има и един македонец баритон. Не е съжалението защото е македонец. А защото не му е там мястото. Защото да си нагъл и пробивен и да можеш не е едно и също. И то да можеш като тях двамата. Ще се наложи да го изтърпим няма как.



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: pich]  
Авторoпa! (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 23:24



Е,чак пък да сравняваш ОФД-Пл.с европейски столици....

,я по-реалистично,за сезон има-няма представя 4спектакъла,за какво говорим?
По-скоро въпроса е има ли изобщо опера в Пловдив?По-скоро-не!



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: юнoшaтa]  
Авторзaйчe (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 00:59



Anastasov e bolen...niama da pee....



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: зaйчe]  
Авторбaйчe (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 18:09



Но ще присъства на концерта!!!!
Там съм за да въздишам и да точа лиги


Освен че е фантастичен певец,е и турбо пич!
Вечно влюбена и негова.....



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: бaйчe]  
Авторзз (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 19:11



щще му пуснеш ли гювеч





Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: зз]  
Авторбaйчe (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 22:34



Ако ми се помоли,няма да се дърпам,де!
Чувала съм легенди за него......



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: бaйчe]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 17:06



I az - che mnogo mirishe na pot...





Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Orbazzano]  
Автор мaлинka (калинка съм,бре)
Публикувано31.12.06 19:30



Не разбрах КОЙ пее само в BG?!
Имам едно наблюдение, може и да греша, но Цветелина не е много "концертна" певица.
Когато е в роля и "води" героинята си отначало докрай през сюжета, е съвсем друга. И пеенето, и играта, и присъствието й са различни. Мисля, че там й е силата.
ЧЕСТИТА 2007 НОВА ГОДИНА!





Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: юнoшaтa]  
Автор Krivondel (ufff)
Публикувано01.01.07 16:57



Е? Как мина концерта за Гюзелев?



Тема Re: Цветелина Васлилева и Владимир Стояновнови [re: Krivondel]  
Авторrpeшka (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 21:31



Темата не е за Гюзелев!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.