Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 01.05.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Довечера  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 12:11



е концерта на СФ с диригент Микола Дядюра и солист Боби Йоцов. Вътрешни хора ми казаха, че се очертава хубав концерт. Като знам, че оркестърът много си харесва Дядюра, мисля да им повярвам.





Тема Re: Довечеранови [re: зy]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 12:16



Защо "Боби"?

Яша (Хайфец)
Миша (Елман)
Саша (Попов)
Боби (Йоцов)
Иначе, разбира се - отличен кларинетист!



Тема Re: Довечеранови [re: зy]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 10:22



kak vi se haresa?



Тема Re: Довечеранови [re: moni]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 13:05



Ами аз... такова... не бях на този концерт






Тема Re: Довечеранови [re: зy]  
Автор cufk (scatterbrain)
Публикувано24.10.06 00:45



слушах само първата част.
боби йоцов за пореден път показа една култура и отношение към звука и умение да борави с него, които винаги съм свързвал с него.
както и желанието всяко изпълнение да се превърне в уникално преживяване. което при него е способност. което е прекрасно!
класа!



Тема Re: Довечеранови [re: cufk]  
Авторa ll-ta (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 10:46



ТОВА изявление страшно ми напомня критиц/чк/и,
които употребяват думи и изрази като "една" култура /две култури, три, 4-5.../,
"отношение", "умение", "боравя", "звука", "уникално преживяване"...
ВТОРАТА част на концерта беше истината за Микола Дядюра, ама сигурно не знаеш за какво говоря
като не си чул/а това, за кое се изказваш от І част - за Боби или, пак по маниера на крити/чк/ц/ите, "което не ми върши работа, няма да го пиша"!!!!!!!





Тема Re: Довечеранови [re: a ll-ta]  
Авторapчи (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 11:03



аман от глупости. Ако нямаш какво да кажеш за концерта, намери си друго място за избиване на лошото настроение.



Тема Re: Довечеранови [re: apчи]  
Авторimam (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 12:20



много какво да кажа, но кой ли ще го чуе, след като спец-овете са си отишли след І част. велики! а теб кое те интересува? първото "произведение" , Дебюси или Канчели?
давай!



Тема Re: Довечеранови [re: imam]  
Авторapчи (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 14:15



продължаваш да търсиш сметка на пълнолетни, които могат сами да решават какво и докога да слушат. А също така и да не казваш нищо по същество. Много време и никаква работа, а?



Тема Re: Довечеранови [re: apчи]  
Авторpo su6testvo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 14:30



след малко. не се гневи. поискай и ще ти се каже. какво по-точно те интересува. сметка не търся от никого. и отде да знам, че си пълноле-тен/тна.
по писанията не личи. и ако наистина те интересува мнението ми за концерта, давай направо, без заяждания. след около 5-6 часа мога да ти отговоря. стига да те интересува наистина, а не да си дърдорим като две блондинки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.