Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Без коментарнови [re: Paз-двa]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 06:28



Zapis ot 2001, nestastniko!



Тема Re: Без коментарнови [re: +]  
АвторPaз-двa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 07:59



Уважаеми,
това са известните за сега ГРАНИЧНИ параметри на ангажираността му напоследък.

Наистина забележителна кариера.
Що се отнася до записа на Верди- само това да е направил през живота си - браво!



Тема До модераторанови [re: Paз-двa]  
АвторPaз-двa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 08:02



Драги Облак,

разчитам на теб да прецениш допустима ли е лингвистичната изразителност на клубаря "+" и употребата от негова страна на лексеми от типа на "нещастник", "кретен" и пр.



Тема Re: Без коментарнови [re: +]  
Авторbg-pianist (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 08:52



хех, патетично...
Малко на певец ми приличаш. Защо тия нерви???
Наздраве!
Имаш ли идея на кое в англ.говорящите казват "pathetic"? На тебе англ. версия по- ще ти отива май...
Аз си лягам след минутка, лека и на теб!
И Наздраве! :))

"продължи"



Тема Re: Без коментарнови [re: bg-pianist]  
Авторmeloman (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 20:41



Наистина,всичките му ангажименти са отменени,странното е,4е са го видяли в дирекцията на операта,да говори за спектакли на Набуко,дори такива не са му отказани,така,4е ще се появи новия сезон на Софийска сцена.Дано само да не чуем това което се чу,на последния му Реквием в София!Успех!



Тема Re: Без коментарнови [re: meloman]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 22:32



Julian e chudesen pevec.
Ima problemi, da, no na kogo ne se sluchva?
Ne go ubivajte i nego, molja!



Тема Re: Без коментарнови [re: Paз-двa]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 14:04



Trjabva da si mnogo gluh, za da kajesh, ce tozi zapis e hubav!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moje tehniceski da e idealen, no muzikalnoto nivo i peeneto na Konstantinov....



Тема Re: Без коментарнови [re: +]  
АвторPaз-двa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 17:50



С Абадо ставаме двама...



Тема Re: До модераторанови [re: Paз-двa]  
АвторOт мoдepaтopa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 18:24



Драги, Раз-два.

Може и да си прав в критиката си към + в някои отношения. Истина е, че тя/той упорито повтаря някои думички, но не можеш да не се съгласиш, че го прави само, когато е предизвикан/а. И то, от подозрително еднаквата "духовна нищета" на еднотипния звук от празнодрънчащо канче.

Не знам дали ще ти хареса отговора ми, защото на мен със сигурност, не. Но умилителната пледоария на твой доверител в друга тема, ме тласна греховно в посоката на същото йезуитство.
Иначе, разбирам притесненията ти и ги споделям. Емоционалните забежки от този тип, определено, намирам за неприемливи. Допускам, че и + е съгласна/съгласен с това.



Тема Re: До модераторанови [re: Oт мoдepaтopa]  
АвторMopkoв (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 19:13



Умилителна пледоария в защита на Раз-два? Негов доверител?

Облак, пак ни(е)що не си разбрал.


Ще ти обясня пак, за кой ли път. Идеята ми беше, че онези еднотипни апологетични постинги ги пише един човек. Даже не успява да си попромени стила и конструкцията на изреченията за по-убедително. Виж четири:

---

Njmam dumi! Strahoten spektakul! Strahotni pevzi! Bravo na vsi4ki, koito u4astvaha i koito sa go suzdali! Gord sum, 4e se slu4va v Ruse, v BG! Blagodarja Vi!

Спектакъла на 10 юли беше невероятен. Това е постановката на годината в България. Турандот беше Елена Баръмова, а Калаф - Камен Чанев. И двамата бяха страхотни. Браво!!!

Какво да се направи,4е ти няма6 и един по4итател?Нормално е на хората да се хареса не6то ка4ествено и добро,ако за теб е неразбираемо-не ти завиждам. – KKK

Nyakoi hora tuk opredeleno ne se razvivat pravilno. Aman ot zlobni saskaniya. Turandota (!) v Ruse si beshe gotin i naistina tryabva da si mnogo zavistliv bez da si go gledal da pluesh na truda na vsichki hora koito uchastvat v realizatsiyata na tazi strahotna postanovka.

---

Другата ми идея беше, че критиките ви срещу Раз-два са също толкова еднотипни и предубедени.


Единственото общо между мен и Раз-два - доколкото схващам - е усещането за мизерността на положението тук. И мизерията идва не от нечия злоба, Облак, не.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.