Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Програмата на Софийски музикални седмицинови [re: opr]  
АвторKиpчo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 19:54



Чета, чета - все нещо недоволствате. Пълно щастие няма. Аз, например, ще отида на концерта на Борко челиста на 06.06. от седем вечерта в ндк-то, зала 8. Същия Борко, дето свири на новогодишния концерт на 1-ви януари. Билетите са само по 4 лева, програмата е интересна, момчето си го бива. Ей на такива концерти на неизвестни ми се ходи. Винаги има приятни изненади сред тях!



Тема Re: Програмата на Софийски музикални седмицинови [re: Kиpчo]  
АвторMAMMA (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 23:18



Otidi,otidi...hayde,tichkay...!



Тема Re: Програмата на Софийски музикални седмицинови [re: MAMMA]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 12:28



Злоба!





Тема Re: Програмата на Софийски музикални седмицинови [re: /]  
АвторMAMMA (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 21:54



Злоба- няма за какво и няма към кого.Просто е умилителна маниакалността ти,а оттам и наивната самореклама...



Тема Недоброжелателност...нови [re: MAMMA]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 10:16



....това май най-точно определя твоята реакция, МАММА. Интересно, от какво ли е предизвикана?



Тема Re: Програмата на Софийски музикални седмицинови [re: opr]  
АвторПeнчo cъм (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 10:35



Някой дали слуша концерта на японците в зала България? Интересно ми е какво мислите. Аз не успях да ида.



Тема Re: японцитенови [re: Пeнчo cъм]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано05.06.06 11:29



Концертът на японците бе много приятен. Добре изглеждащи и свирещи с хъс.
Програмата бе привлекателна:
Концерт за две флейти от Чимароза, арии из оперите "Тоска", "Мадам Бътерфлай" и "Бал с маски".
и във втората част: концерт за пиано и оркестър № 23 от Моцарт и
Рахманинов - Вторият му концерт за пиано и оркестър.



Тема Re: японцитенови [re: Pyиз]  
Автор Пeнчo3aeka (прозаик, бе)
Публикувано06.06.06 11:35



Мерси за споделените впечатления!





Тема Re: Програмата на Софийски музикални седмицинови [re: Kиpчo]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано07.06.06 09:07



Борко направо ми взе акъла! Такава чудовищно трудна програма, час и половина чиста музика и то наизуст, и едно дете, което в онзи ужасен задух издържа юнашки, не прояви никакви признаци на умора и дори към края на концерта стана още по-технично и изразително, отколкото в началото... Щом публиката беше гроги, представям си за него какво е било. Не ми се вярва някой пълнолетен музикант да успее да издържи такъв концерт. Браво, Борко! Питах аз къде ги раздават тия деца, да си вземем и ние, но не казват, крият и се скатават

.
Само детето да не се преумори от такава степен на трудност и натоварване, и дано понякога да рита топка. Ясно е, че е тръгнал към върховете, но и детството не е за изхвърляне. А на родителите - дупе да им е яко!

Във всеки случай, каквито и да са плановете за бъдещето му - късмет и успехи!


Редактирано от зy на 07.06.06 09:09.



Тема Re: Програмата на Софийски музикални седмицинови [re: зy]  
Автор Пeнчo3aeka (прозаик, бе)
Публикувано07.06.06 10:41



Специални благодарности на Зу и Облака за вниманието и търпението да изслушат цялата програма. Трески за дялане - бол. Пот - още повече. Но зорът мина, и всички се куртулисахме. Играта започва от днес! Не, че досега се е скъсал да свири - и топка рита, и на компютъра виси с часове. В този смисъл ви уверявам, че си е напълно нормален тийнейджър и ни се е качил на главите, както си му е реда






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.