Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема цитат от друг клуб:нови  
АвторXиkc (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 21:22



Без да искам влязох не където трябва и ми стана забавно, че ваш човек има нещо да ви каже, но на друго място:
"""Много ви моля, обърнете внимание! Повече не издържам!
В любимия ми клуб "Класическа музика" модераторът не предприема никакви мерки срещу нерегистрирани участници, които си позволяват да злоупотребяват с анонимостта си и да обиждат другите! Много е дразнещо след мнение на регистриран потребител да се "лепва" една или повече безсмислена реплика с цел подигравка. По този начин не може да се проведе никава дискусия.
Много ви моля - нека да се трият тези постинги, които нямат АБСОЛЮТНО никаква връзка с темите. Обяснете ми какво може да се направи. Обидно е да се толерира подобно некоректно отношение в който и да е клуб.
Ще съм благодарна някой от администрацията да ми отговори."""""""""



Тема Re: цитат от друг клуб: [re: Xиkc]  
Авторsibemol (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 22:21



Това е вярно, но твоя вариант ще превърне клуба в партийно събрание. Наистина някои злоупотребяват но това си е за тяхна сметка.



Тема Re: цитат от друг клуб:нови [re: Xиkc]  
АвторИrpek (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 08:38



Тоя човек е толкова наш, колкото ти си била случайно не където трябва.




Тема Re: цитат от друг клуб:нови [re: Xиkc]  
АвторMopkoв (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 13:28



Аз пък се замислих къде ли е това "не където трябва", в смисъл, къде не трябва.
Предвид възвишеността на нашата компания проверих клубовете за: попържни, чалга, пороци, Шоуто на Слави и шантавия клуб.

Никъде не срещнах подобен постинг.

Не се ли дава линк в такива случаи? Иначе малко прилича на инсинуация.




Тема Пър-пър-пърнови [re: Mopkoв]  
АвторTpoтинeтka (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 13:45



Нищо не разбираш ти. Тук се приказва за любимия клуб!!!



Тема Re: цитат от друг клуб:нови [re: Mopkoв]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pisces)
Публикувано07.12.05 13:47



Ами ако се дава линк тогава не се ли нарушава "волята " на регистрирания да остане относително анонимен? Ако беше толкова "регистриран" щеше да си каже тук болката.
А който не му харесва тук , както каза преди време модератора да се запише в някоя детска градинка или кадето му е по по душа.
Лично мнение, разбира се.


rpm -i homo homini ....


Тема Re: цитат от друг клуб:нови [re: Mopkoв]  
Авторxиkc (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 14:25



Беше нещо като "въпроси и отговори". А въпросът беше от сорта "някой ще ми помогне ли" или "малко помощ" - ще трябва да потърся заа по-сигурно



Тема Re: цитат от друг клуб:нови [re: Mopkoв]  
Авторhm........ (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 14:59



Абе. нали живеем в гражданско общество. или както там му се вика на това "недоразумение" дето е навсякъде........Всеки може да си пише каквото си иска... мразя цензурата!НО ПЪК АЗ ИМАМ ПРАВО НА СВОЯ... ЧЕТА САМО ТОВА , КОЕТО МИСЛЯ ЧЕ СИ ЗАСЛУЖАВА /безплатен съвет/



Тема Re: цитат от друг клуб:нови [re: hm........]  
Автор Oблak бял (познат)
Публикувано07.12.05 16:00



Дали е недуразумение или нещо друго, няма да хукна да го търся кое е. Само хвала на такива открити люде, които не се колебаят да показват смелостта си...
Иначе на нормален език на това писанийце му се вика: обикновен донос.



Тема Re: цитат от друг клуб:нови [re: Oблak бял]  
Авторhm......... (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 16:23



Е къде видя тази"смелост" в изказа???? Анонимно всеки може да бъде "смел".
Просто. . не мисля, че някой трябва да помага на другите да мислят. Всеки си мисли прекрасно и сам, пак казвам , ако може да мисли, ако мисли каквото са му казали. или .... абе стига съм философствал/а.... "Кесаревуту-кесарю: Богу -Богом":




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.