Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Za Evgeni Dimitrovнови [re: potarpev6]  
Автор damore (непредсказуем)
Публикувано17.12.05 16:00



Доста труден характер има Е.Д., иначе има качества на добър диригент. Не знае кога да спре с простотиите си ,например да дирижира на концерт наизуст симфонии или валсове и полки , със състав, който не е имал репетиционен период. Питайте Пловдивчани за едно новогодишно турне с него



Тема Re: Za Evgeni Dimitrovнови [re: potarpev6]  
Авторewg.dimitrov (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 18:36



УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН/ ГОСПОЖО/ ПОТЪРПЕВШ ,КАНЯ ТЕ НА СРЕЩА ДА СИ ПОГОВОРИМ МАЛКО. АКО СИ СЪГЛАСЕН, РАЗКРИЙ СЕ И ТИ И ЩЕ ТЕ УБЕДЯ В МНОГО НЕЩА,ЗА КОИТО ИМАШ ПОГРЕШНА ПРЕДСТАВА. АКО ОТКАЖЕШ ЩЕ СИ ОСТАНЕШ ЗАБЛУДЕН ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ И НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕШ ЗАЩО ЖИВЕЕШ И ЗАЩО СЕ ЗАНИМАВАШ С ИЗКУСТВО !

ЗА ДРУГИТЕ,КОИТО ЩЕ ПРОЧЕТАТ ТОВА-НЯКОЛКО РЕДА:
ЕВГЕНИ ДИМИТРОВ НЕ Е ИЗГОНЕН ОТ НИКЪДЕ, А САМ Е НАПУСНАЛ ИНСТИТУТИТЕ,КЪДЕТО Е РАБОТИЛ-ХОР ДУНАВСКИ ЗВУЦИ, ДОБРИЧКИЯ КАМЕРЕН ОРКЕСТЪР. ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО СЕ ОПЪЛЧИ СРЕЩУ ИДИОТИЗМА НА ЛИЦЕТО ЕВСТАТИЕВ, ЗА ДА БЪДЕ ПРЕКРАТЕН ВТОРИЯТ МУ ТРУДОВ ДОГОВОР И СПЕЧЕЛИ БИТКАТА,ЗАЩОТО ДА РАБОТИШ С ДИРЕКТОР,ЧИЕТО ЖЕЛАНИЕ Е ДА УНИЩОЖИ БАВНО,НО СЛАВНО ВСИЧКО,ЩО СЕ НАРИЧА МУЗИКАНТ В ГРАДА Е РАВНОСИЛНО НА САМОУБИЙСТВО. НЕ МУ СТИСКАШЕ ДО ПОСЛЕДНО НА ИВАНЧО ДА МЕ УВОЛНИ,ЗАЩОТО ГО ЧАКА ЛИНЧ ЗАРАДИ МНОГОТО ГРЕШКИ,НО НАКРАЯ ВЗЕХ ЧЕ СИ ИЗЦЪКАХ GSM-A ПО ВРЕМЕ НА ЕДИН СПЕКТАКЪЛ "ДЕМОНСТРАТИВНО",ЗА ДА ГО ПРИНУДЯ ДА МИ ПРЕКРАТИ ДОГОВОРА. КАТО ИМА ЕДНА ЗАСПАЛА МАСА,КОЯТО НЕ СИ ЗНАЕ ПРАВАТА И СИЛИТЕ ДА ПРОМЕНИ НЕЩО ТАМ-ЩЕ Я КАРАТ НА ДОИЗЖИВЯВАНЕ...

ХОР ДУНАВСКИ ЗВУЦИ НАПУСНАХ ПРЕДИ ТУРНЕТО ОТ 11,10,Т.Г. ЗА ДА СПАСЯТ РЕНОМЕТО СИ ДОНЯКЪДЕ / КАКТО И АЗ ГИ СПАСИХ ПО ТЯХНА ЗАПОВЕД НА САМОТО ТУРНЕ,ИНАЧЕ НЕ МИСЛЕХ ДА ХОДЯ ИЗОБЩО,АМА КАТО ИМ ТРЯБВА ДИРИГЕНТ,СОЛИСТ,ХОРИСТ И ПРЕВОДАЧ ?!/ ТЕ ИЗМИСЛЯТ СЕГА ВАРИАНТА,ЧЕ НЕ МОЖЕЛИ ДА ОТКЛИКНАТ НА МОИТЕ ИЗИСКВАНИЯ И МИ "ПРЕДЛАГАТ" ДА СЕ РАЗДЕЛИМ . НО ДА ИМАТ ДА ВЗЕМАТ... УСПОКОИХ НЕРВНАТА СИ СИСТЕМА И МИ Е ГОТ,ГОТ,ГОТ...

С ДОБРИЧ СЪЩАТА ИСТОРИЯ-АМАТЬОРИ ИЛИ ПОЛУПРОФЕСИОНАЛИСТИ СЕ НАДПРЕВАРВАХА ДА СЕ УПРАЖНЯВАТ В ДАВАНЕ НА ЛЕКЦИИ ПО ДИРИГЕНТСКА РАБОТА И АЗ ИМ КАЗАХ: "С МНОГО БЛАГОДАРНОСТИ-ЧАО". ПОСЛЕ СЕ МЪЧИХА С ВИКТОР МАЙЕР,СЕГА С ЕДИН ДРУГ ПОСРЕДСТВЕН...

НАЙ-МАЛКО ОТ МЕН ,УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ ,МОЖЕТЕ ДА ОЧАКВАТЕ ИНТРИГАНТСТВО. МОЖЕ БИ НЯКОИ НЕ РАЗБИРАТ ТОЧНО СМИСЪЛА НА ТАЗИ ДУМА ИЛИ ПРЕКАЛЕНО МНОГО ОБИЧАТ ТОВА ПОНЯТИЕ,ЗАЩОТО ИМ Е ПРИСЪЩО И ЗАТОВА ГО УПОТРЕБЯВАТ КАКТО ДОЙДЕ. ИСТИНАТА ЗА НАДБАВКИТЕ Е ТОЧНО ТАЗИ,КОЯТО ЧУХТЕ НА РЕПЕТИЦИЯТА ! БЯХ ДЛЪЖЕН ДА СЕ ЗАЩИТЯ,ЗА ДА ПРЕДОТВРАТЯ ПЧЕЛИЧЕНИТЕ ЖИЛА НА ХОРАТА,ДЕТО СИ НЯМАТ РАБОТА.

ЕВГЕНИ ДИМИТРОВ ВСЕ ПО-ЧЕСТО ЩЕ СЕ УСМИХВА И ЩЕ ТОЛЕРИРА КАДЪРНИТЕ И УМНИ ХОРА КАТО Г-Н ИЛИ Г-ЖА "GG". ДРУГИТЕ С ТЕХНИТЕ СИ ПРОФЕСИОНАЛНИ КОМПЛЕКСИ ЗА МАЛОЦЕННОСТ ДА СИ БРЪЩОЛЕВЯТ,УБИВАЙКИ ВРЕМЕТО СИ НЕ С ТОВА,КОЕТО ИМАТ ОЩЕ МНОГО ДА УЧАТ...
НЕ РАБОТЯ ЗА ПАРИ ,НИТО ЗА СЛАВА. ЩЕ ЧАКАМ НОВИТЕ ВРЕМЕНА, КОГАТО ЩЕ МОГА ДА РАЗКРИЯ ДАЛЕЧ ПОВЕЧЕ ОТ 40-ТЕ ПРОЦЕНТА ПОТЕНЦИАЛ,КОИТО МИ СЕ "ПОЛАГАТ" КЪМ НАСТОЯЩИЯ МОМЕНТ. БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЯ ЗА ПРЕХРАНАТА СИ ДОТОГАВА. ПОСРЕДСТВЕНОСТТА ЕДИН ДЕН ЩЕ БЪДЕ МИНАЛО !!!
ЗАСЕГА БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !



Тема Re: Za Evgeni Dimitrovнови [re: ewg.dimitrov]  
Авторoпaaa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 21:47



...РАЗКРИЙ СЕ И ТИ И ЩЕ ТЕ УБЕДЯ В МНОГО НЕЩА...

Тоест: до сега си бил скрит?

Уважаеми г-н Тодоров, помислете по въпроса за какъв ... му е на "диригента" Евгени Димитров да пише тук скрит... Пък ако помислите, току виж сте свършили и някое добро дело за ОФД-Русе...



Тема Re: Za Evgeni Dimitrovнови [re: oпaaa]  
Авторewg dimitrov (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 22:09



dosega me e nqmalo. ne pozna. g-n Todorow ne e na Wa6eto nivo za da izpulni pri6tqwkata Wi. az su6to ne sum na wa6eto nivo i zatowa Wi otminawam . da,dirigent sum bez kawi4ki ! a Wie si stoite skrit kato parazit ! sbogom na Was spezialno. takiwa subekti ne zaslujawat nikakwo uwajenie !



Тема Ееееее, НЕ!нови [re: Пpopok]  
Автор Пeнчo 3aeka (прозаик, бе)
Публикувано17.12.05 22:32



Брой прочитания на темата - 8000. Ми че това е цялото музикантско войнство в БГ. И то заради назначаването на НТ. Моето лично мнение - за да привлича върху себе си толкова внимание, трябва найстина да е голяма работа! Аз, например, с удоволствие ще следя концертите му и ще споделям мнението си и тук, и другаде. Но няма да си позволявам да отричам нещо или някого, преди "ухо да чуе". Смешна, тъжна, но най-вече жалка картинка се получи от тази тема.

Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка! (лична мисъл!)


Тема Re: Za Evgeni Dimitrovнови [re: oпaaa]  
АвторOCELJAL (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 00:05



ei njama da mirjasa6?ot tova koeto zitira6 ne ostanah s vpe4atlenieto,4e dosega se e kril,a 4e pi6e pod sobstvenoto si ime,a drugijat-ne/zabravih koi be6e/.i kakvo pre4i na ofd-Ruse Evgeni Dimitrov?ili na teb ti pre4i ne6to?a damore iskam da popitam-kakvo pre4i na orkestura,ako dirigenta dirijira naizust?po-dobre li 6te sviri,ako dirijira po noti?tova si e negova rabota,6tom moje!a toi moje!mnogo "potarpev6i",mnogo ne6to.a izstradali ima li?

Mnogo muka ima po toja svjat......



Тема Re: Za Evgeni Dimitrovнови [re: OCELJAL]  
Авторizstradal (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 02:06



Sigurno mnogo pre4i Gen4o-dirigent4o,6tom minalata godina G.Dimitrov edvam mu spasi glavata .I ne samo pre4i ami i drazni kolegite s prostotiite si.Ne slu4aino u4enizite ot Muzikalnoto u4ili6te sa go nabili i 4ak sled tova izgonili!



Тема Re: Za Evgeni Dimitrovнови [re: izstradal]  
Автор OблakътМодератор (перест)
Публикувано18.12.05 04:58



Струва ми се, че преди няколко дена един клубар основателно забеляза колко се е "изчерпала" темата. Тази вечер виждам потвърждение на горното. Затова я заключвам. За да предпазя от по-нататъшни изкушения в себеоливане НАЙ-ИСТИНСКИТЕ музиканти. Мисля, че им стига толкова.
Ето, не им слагам кавички дори

А, Найден ако още не е хукнал за Русе, да го направи немедленно и да ни накара и ние да дойдем. Аз лично ще го направя с удоволствие!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.