Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови  
Автор {P}eTeNtSeTo (непознат)
Публикувано23.04.05 19:24



Аз свиря на пиано от 4-ри годишна.Има ли други музиканти?



Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: {P}eTeNtSeTo]  
Авторtarnovka (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 06:54



zdr,i az sviria,samo 4e 0t 10godi6na i v momenta o6te sviria,ponege mi e profesia.a ti kakvo raboti6,,pozdrav



Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: tarnovka]  
Автор {P}eTeNtSeTo (непознат)
Публикувано27.04.05 15:44



Аз все още уча в музикалното училище в Русе.А ти какво работиш?



Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: {P}eTeNtSeTo]  
Авторtarnovka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 16:03



I az sym zavyr6ila muzikalnoto v Ruse prez90 ta godina,biah v klasa po piano na Janet Benun,a posle pri Veselinka Ivanova.Posle zavyr6ih v Plovdiv i sega rabotia vav Vtarnovo kato u4itelka po piano.A ti v koi klas si i pri kogo u4i6?Ako iska6 moge6 da mi pi6e6 na maila:svemi@abv.bg Na 21 mai 6te idvam v muzikalnoto i ako iska6 moge i da se vidim za malko.Kazvam se Svetlana



Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: {P}eTeNtSeTo]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано27.04.05 21:33



баба ми преди да се пенсионира беше старши преподавател в музикалната кадемия по цигулка и ме учеше. Сега като съм много уморен или пък ядосан се разтоварвам като посвиря малко на цигулка. До тук съм с музиката, но пък затова съм добре с химията.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: tarnovka]  
Автор {P}eTeNtSeTo (nuaHucTka)
Публикувано28.04.05 17:31



Жанет мисля,че вече преподава във Варна.Аз съм при Пепа Селвелиева :) Иначе другите учители са си там-Желязков,Кюркчиева :)
Ами аз нямам нищо против да се видим.

Visit

- the best band in town.

Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музика [re: {P}eTeNtSeTo]  
Авторtarnovka (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 10:29



ok,na 21 mai vav 10h 6te sym v myzukalnoto-kazvam se Svetlana i sym ot Vtarnovo,na 34 godini,a ti?



Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: tarnovka]  
Автор {P}eTeNtSeTo (nuaHucTka)
Публикувано02.05.05 13:34



Петя на 16 години:)По принцип имам часове в 15 стая...А ама то се пада събота?

Visit

- the best band in town.

Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: {P}eTeNtSeTo]  
АвторDodo (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 18:30



Здравейте!Току що се поогледах за клуб, в който да има нещо от класическата музика...признавам, че не съм някой, инспириран от класиката за всичко, което върша...Занимавам се от 5 години с пеене...пея в професионален хор...В момента учим Месса-та, католическата литургия от Моцарт...Обичам музиката повече от всичко друго, за което се сещат повечето хора.Все си мисля, че ако ми беше станала професионално занимание, не бих я чувствал по същия начин...Преди две години завърших висшето си в Сф...не е свързано с музика...Основната ми работа също не е свързана с музика, а оттам и основните ми доходи...Но ако трябва да направя компомис за нещо, никога няма да е в ущърб на пеенето, независимо, че то не е водещо за материалното ми благополучие:)
Иска ми се да вметна, че при все под класика да се разбира най-често западноевропейско звучене, за мен далеч по-голяма наслада ми доставят църковнославянските песнопения...



Тема Re: Някой от форума занимава ли се с класическа музиканови [re: Dodo]  
Автор {P}eTeNtSeTo (nuaHucTka)
Публикувано03.05.05 17:51



Това с което се занимаваш е много хубаво.
Вчера в Русе пристигна един швейцарски момчешки хор.Тази вечер имат концерт в Зала "Русе" от 19:00 и смятам да отида да ги чуя.

Visit

- the best band in town.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.