Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 14.05.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Classic FM  
Автор alternative (непознат )
Публикувано22.09.04 07:54



Abe, hora, kakvo stava s tova radio? Vse neshto promeniat... Predavania padat, v sabota sutrin ve4e ne se 4epka valna s toia i onia...



Тема Re: Classic FMнови [re: alternative]  
АвторOOO (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 09:43



Za jalost Radio "Nova Evropa" vzima vse povece casove ot programata na Classi FM. Zatova njakoi predavanija gi njama. A za sabota sutrin - vodestija ne e v Bulgaria. Jalko, ce i tova radio zapocna da zagiva.



Тема Re: Classic FMнови [re: alternative]  
АвторJewel (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 04:25



Viarno, che "Sutreshno kafe" pozachezna veche baia vreme. Niakoi znae li prichinata. Ne beshe losho predavaneto, pone beshe neshto razlichno i se govoreshe priamo. Ne kato po BNR, deto se chudiat kak da lazhat i mazhat. Na mene mi lipsva, chestno kazano. Imashe i interesni neshta poniakoga...



Тема Re: Classic FMнови [re: alternative]  
АвторLud za vrazvane (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 04:30



Sega i az se se6tam,4e otdavna go niama Sergei...Mozhe da e v otpuska,ama stana mnogo vreme ve4e.A predavaneto,s malki izkliu4enia,be6e dosta uspe6no na fona na rodnata media.



Тема Re: Classic FMнови [re: Lud za vrazvane]  
АвторOOO (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 08:48



Sergei zamina da uci v USA, zatova njama "Sutreshno kafe". Moje bi njakoi ot drugite vodesti ste go pravi, a moje i da padne.



Тема Re: Classic FMнови [re: alternative]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано23.09.04 09:23



Напоследък по-рядко слушам Класик ФМ поради заетост. Но това, което чета тук е, доста тревожно. Недай си Боже, това радио да загине,както е много типично за у нас, да изчезват стойностни неща.



Тема Re: Classic FMнови [re: alternative]  
АвторJewel (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 22:36



Umno beshe momcheto,nishto che povechko se paleshe.Ama kadarnite hora vse po-malko sediat tuk...A "Sutreshno kafe" se nadiavam da prodalzhi.



Тема Re: Classic FMнови [re: Pyиз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 23:04



Кое му е стойностното? Може би Ники Илиевски или Яцино?

Редактирано от Oблakът на 24.09.04 14:02.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.