Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 01.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови  
АвторNlANGO (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 18:25



Zdraveite na vsichki i nai-ve4e na cufk!:) cufk pomnish li me ot kvartet Slavjani?:)
Surdechni pozdravi ot sluncheva i vlajna Portugalija!!
Toku shto se razhojdah po ulicite na malko gradche do Lisabon i cjala Portugalija e oblepena s reklama za Aida s Varnenski orkestur i dirigent Hristo Hristov!Shte imat koncerti v Lisabon i Porto Tuk mestnoto naselenie e dosta tupo i antimuzikalno,no kogato stane duma za peene i opera ludi stavat,taka che shte se opitam da otida pone na edno predstavlenie v Lisabon da vidim kak shte se predstavjat nashite:)
Posle shte pisha kak e minalo i kak e reagirala publikata!
Stiskaite palci na nashite muzikanti!:))



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: NlANGO]  
Автор mstar (_/oo\_)
Публикувано13.01.04 19:30



Minalata godina hodihme s OFD Ruse v Lisabon. Svirihme v rock stadion Traviata (koito se namira tochno do EXPO 2000). Produkciqta beshe belgiiska. Solistite bqha ot cql svqt, no ne bqha osobeno dobri. Imashe okolo 120statista! Zalata be pylna vseki pyt- nad 7 000 mesta.
Blaze vi! Portugalia RULEZ osobeno prez zimata ;-))
Uspeh s Aida-ta :-)



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: NlANGO]  
Автор Xpиcтo Xpиcтoв ()
Публикувано13.01.04 23:41



Я да видим кой трябва да посети очен лекар? Колегата от Варна се казва Христо Игнатов.



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: Xpиcтo Xpиcтoв]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано14.01.04 09:40



Ами то и аз се почудих как смогваш по половин ден да си в залата, а другата половина да правиш тегели до Варна, обаче нали клонирането вече не е проблем, та помислих, че...

Португалия ми е една от мечтаните страни. Хем да я видиш, хем да свириш през публика, която обича операта и при всички положения ще бъде възторжена... Ех, зле ли им е...




Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: Xpиcтo Xpиcтoв]  
АвторNlANGO (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 20:45



Izvinjavam se za kolegata ot Varna,no do kolkoto vidjah po ulicite na Lisabon pi6e6e Hristo Hristov,pak shte vidja,mersi za komentara:))



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: зy]  
АвторNlANGO (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 20:52



Da ti kaja hi4 ne im e zle na horata tuk,osobeno standarta im na jivot!:)
Za obi4ane obichat operata spor njama,no drug e vuprosa do kolko razbirat tova deto slu6at:)) Po-vajnoto e 4e horata se radvat ta dori i na edin Bulgarski orkestur ot Varna:))Ina4e stranata e hubava i krasiva,no ako re6i6 da idva6 tuk edin suvet ot men-prigotvi se za kulturen shok i rabota s kolegi koito sa stra6no sa ograni4eni vuv vsjako otno6enie i hora kato nas bulgarskite muzikanti,deini i aktvni,opitva6ti se ot ni6toto da napravjat muzika trjabva si vreme da se klimatizira6 kum tuka6nata letargija:))
I vse pak ako re6i6 da idva6 na sam drasni njakoi red shte se radvam da piem po edno hubavo portugalsko kafe v tova naistina sa nenadminati:)))



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: NlANGO]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано21.01.04 21:20



Ами от нова година варненската опера е заспала. Няма никкави плакати за преставления, абе нищо, така че наистина сигурно са в испания с диригента си.



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: NlANGO]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано21.01.04 21:40



Предполагам, че предложението не е лично към мен, но благодаря все пак. "НЕ съм музикант и никога няма да бъда". Колкото до културния шок - не на мене тия.

Само не разбрах от какво мърнкаш. Не разбирали хората онова, което слушат. Ако знаеш само как ми е писнала публика с винаги гнусливо нацупени муцки (тип "кокоше дупе"), които ясно говорят: "Не ми ги пробутвай ти на мене тия изпълнения. Ей, върху тая нота имаше една прашинка, видях я, недей да спориш. Не знаеш ти с кого си имаш работа, аз критерии си имам, не си играя". И колкото ще да е добро изпълнението, ти се скапва настроението отвсякъде. След което, за да не те приемат за "профански лесно задоволим" накрая ръкопляскаш само с двата показалеца и със същата погнусена муцка.

Искаш ли да трампим тая публика срещу твоите усмихнати хора, на които им е хубаво, нищо че може и да те хванат някой изпуснат такт? Цяла влакова композиция мога да ти доставя от по-горния артикул...


Редактирано от зy на 21.01.04 21:43.



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia! [re: NlANGO]  
Автор Xpиcтo Xpиcтoв ()
Публикувано22.01.04 14:01



Може ли един афиш?



Тема Re: AIDA s Hristo Hristov v Portugalia!нови [re: Xpиcтo Xpиcтoв]  
АвторNlANGO (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 13:01



Ako ne me hvane njakoi policai da svaljam afi6 ot ulicata njama problem!:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.