Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 01.05.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честит празник на жените!нови  
Автор Pyиз (ентусиаст)
Публикувано08.03.02 09:14



Зная, че днешният ден предизвиква спорове: празник ли е или не. Но факт е,че по улиците продават цветя. Факт е, че мъжете, пък и жените ги купуват и ги поднасят на представителките на женския пол. Важното е купонът да тече! Такова внимание оказах и аз спрямо няколко мои колежки.
След този увод се обръщам към представителките на нежния пол в този клуб:
Зу, Врява, Сарафова, Су и всички останали, които надвикват в този клуб.
Честит празник! Поднасям виртуално букет цветя на всяка една от вас, целувам ви виртуално по бузата и желая много радост и винаги добро настроение. Тъй като ви оприличавам на цветя / впрочем така ви нарече веднъж брат Иво/ поздравявам ви с валса на цветята от балета "Лешникотрошачката" на Чайковски.

Редактирано от Pyиз на 08.03.02 09:21.



Тема Re: Честит празник на жените!нови [re: Pyиз]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 09:32



Благодаря, Руиз.
Аз съм от тези, които не го признават, защото да празнуваш равноправието, означава преди това да си приел идеята за неравенството. Но благодаря за празничната усмивка и дано днес само усмивки да срещаш.



Тема Re: Честит празник на жените!нови [re: Pyиз]  
Автор Mинyвaч (Jolly Walker)
Публикувано08.03.02 10:52



Виртуални вендузки и от мен... Въпреки че за жените, или - хайде - поне за любимите ни всеки ден трябва да е празник... Така де!

А иначе - - ама много ми допадна очевидният "лапсус пръсти" на г-н Руиз - "всички, които НАДВИКВАТ в този клуб"

Ее... гот ми е!

Весели праздници на всички празднуващи!

Не съм от тук и съм...
докато затворят...


Тема Re: Честит празник на жените! [re: Mинyвaч]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 11:10



Ааааа, не! Не се приема! Ама изобщо!

Това е единственият клуб в целия дир, в който жените са тихи, кротки, благопристойни и не се дърлят открито, като са отстъпили надвикването само на мъжете!

Обаче, глей кви сте! И малкото добро не признавате на висок глас! ц-ц-ц......



Тема tova ne e praznikнови [re: зy]  
Автор Бaлтaвap (кан-ювиги)
Публикувано08.03.02 13:21



Po prinzip spored mene vsei den trqbva da vi pozdravqvame s "Chestit praznik", praznika go pravite vie s prisustvieto si, a tova edin den v godinata da si "spomnqma za vas" e prosto smeshno.



Тема Re: Честит празник на жените!нови [re: зy]  
Автор Mинyвaч (Jolly Walker)
Публикувано08.03.02 15:31



Не бе, не! Наистина сте си кротки даже и повече от благопристойното като за в клуб...
Просто лапсуса е симпатичен! И като всяко най-случайно попадение си е ама съвсем на място...

Вендузки на всички ви!

Не съм от тук и съм...
докато затворят...


Тема Re: Честит празник на жените!нови [re: Mинyвaч]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано08.03.02 16:35



Хи-хи, случаен ли, амииии, чел ли си "Психопатология на ежедневието"?

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Re: Честит празник на жените!нови [re: Ивo]  
Автор Mинyвaч (Jolly Walker)
Публикувано08.03.02 17:48



Не, но заглавието ми стига!

Не съм от тук и съм...
докато затворят...


Тема Re: tova ne e praznikнови [re: Бaлтaвap]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 18:45



Аз горе съм написала отношението си към днешния ден, но понеже ти отговаряш лично на моята реплика... та да си кажа, де.... изобщо не съм от онези жени, които позволяват за тях да се сещат в един ден от годината. Ако случа на такъв мъж, ами.... сбогом, прощавай и по-бързо ме забравяй.....

Уточнение: както и аз не си позволявам да забелязвам хората до мен от време на време. "От време на време" значи просто "никога".



Тема Аз пък за любимото момиче...нови [re: Pyиз]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано08.03.02 19:38



по-добре, мисля, да пусна това, преди да съм изтърсил някоя глупост...



"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.