Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Май и тоя клуб има нужда от модератор...  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано04.09.01 03:12



Не е много приятно като констатация, но последната дискусия, завързана от брат Класик, ме навежда на тая мисъл. Разбирам, че е дълбоко възмутен от мен и от Томи, и че не може да се начуди как така сме толкова двойнствени. Не разбирам обаче, защо не ми го напише и не ми поиска обяснение в лична бележка, ами пренася тема от друг клуб и трябва да занимава всички клубни членове тук с неща, които както стана ясно, изобщо не ги интересуват. Вероятно търси няква форма на публичност, но защо трябва да е за сметка на спокойната атмосфера в клуба?
Ето защо ви предлагам да си помислим, дали не трябва Томи, като създател на клуба, на стане и модератор, с основни задачи (поне според мене): да следи да не се пускат теми, нямащи нищо общо с тематиката на клуба; да трие всички постинги, съдържащи лични нападки, квалификации, намеци и тем подобни, или изнасящи информация за личния живот на индивида и т.н.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Ух, не ми се ще!нови [re: Ивo]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 08:03



Пък дори и да вътрешен... Дано да не се докараме дотам.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.