Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Малък повод за виртуално черпене  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано17.08.01 13:59



След дълго спестяване от закуски си напазарувах един усилвател Yamaha Natural Sound АХ-596. Което е повод за малко виртуално черпене тук с [биричка] и за повече в реала. За съжаление още не мога да споделя впечатления, щото трябва да си докарам от провинцията по-големите колони, с които ще карам засега.

Та така. Пожелавам ви приятен уикенд, аз ще ходя до Рилския манастир. И нека Музиката бъде с Вас!

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: Малък повод за виртуално черпененови [re: Ивo]  
Автор Pyиз (член)
Публикувано17.08.01 14:38



Честито! Благодаря за бирата. Надявам се да имаш културни съседи, които няма да тропат на вратата и по стените. Хубаво си замислил Рилския манастир. Приятно прекарване! Имай предвид, че Караян дирижира утре Егмонт.



Тема Голям повод за виртуално черпененови [re: Ивo]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано17.08.01 15:30



Като стана въпрос, и ние вече си имаме Sony Trinitron KV-21X5R след като абсолютният доайен - "София 85", пое пътя към отвъдното. А, между другото, моята Yamaha e RX-V39ORDS
И не се разочаровай от обстановката, която ще завариш около Рилската обител



Тема Re: Голям повод за виртуално черпененови [re: Classic]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано17.08.01 15:47



Какви са ти колонките?

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: Малък повод за виртуално черпененови [re: Ивo]  
АвторTommy (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 16:37



Cestito! Susedite chte poduejt ot Wagner,Gospod da im e na pomocht!



Тема Re: Голям повод за виртуално черпененови [re: Ивo]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано17.08.01 17:57



Jamo. Значи със суббуфер, две отпред по 165W и две отзад по 75W. Обаче нещо не се получават ефектите за surround, а задните колонки леко пращят и пропукват. Като цяло от предните съм доволен. И все пак, ако още не си купил колонки, те съветвам мнооооого да избираш и да не бързаш. Специално аз някъде към година търсих моите и право да ти кажа по-добри от тях не намерих. Разбира се, тествах ги с класическа музика



Тема Re: Малък повод за виртуално черпененови [re: Tommy]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 19:12



Аааааааай! Вай-вай-вай!






Тема Re: Голям повод за виртуално черпененови [re: Classic]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано19.08.01 11:30



Ех, брат Класик, какви суб-буфери бе, момко, какъв съраунд, това за хора, слушащи оркестрова музика са мръсни думи, ти да не би да имаш рисийвър вместо усилвател, изхвърли го през прозореца, ако е така!!!
Аз Jamo ги уважавам, но вероятно ще се ориентирам към B&W.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема УРААААААА!!!!!!!!!нови [re: Ивo]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано19.08.01 11:34



Гласовете ги вади НЕВЕРОЯТНО МЕКО, и то със старите ми руски колони "Вега", аааааааа върхът е, върхът......... никакво пищене, никакви изкривявания, чисто, чисто и меко.......

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: Голям повод за виртуално черпененови [re: Ивo]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано19.08.01 21:35



Аз лесно ще го изхвърля, обаче после и мен ще ме изхвърлят... Ама защо да не е receiver?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.