Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za kupona vcera v nas...  
АвторTommy (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 22:14



Razkagete mi kakvo stana megdu 20 i 22.30?
I edno pojasnenie-tova sa prijatelite na Stanislav,ne moite.Vjarno e,che sa malko stranni,no...tova e pologenieto,kakvo da se pravi!
Imate spezialni pozdravi ot Stanislav i toi kazva,che drugij put chte si donese zigulkata!



Тема Ами какво...нови [re: Tommy]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано11.07.01 22:19



опазихме къщата от "новаците", посрещахме и изпращахме и накрая НЕ измихме чиниите. Обаче аз още отначало си бях казала, че такива човеконенавистнически дейности не извършвам.
Иначе не сме слушали чалга, бъди рахат.

Ааа, да, и успяхме да се скараме с някаква съседка, която твърдеше, че говорим без пекъсване по телефона, а той просто беше блокирал. Бях яхнала метлата вече, но батко ти, Облакът, ме спря. На него дължиш, че още не са те изхвърлили оттам.



Тема Re: Za kupona vcera v nas...нови [re: Tommy]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано11.07.01 23:26



Ми кво, малко Бетховен, малко Брамс, малко водка с лимонче... ама се чувстваше липсата ти, така че другия път не те пускаме, ако ще камъни да падат от небето!!!

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Много оригинален купон стана.:о)нови [re: Tommy]  
Автор Oблakът (член)
Публикувано12.07.01 22:10



Домакинът (Клайбер) изчезна елегантно по среднощна работа.
Рожделникът (Паганини) каза "не съм в кондиция, имам два лева" и реши, че може без него.
Останалите (като най-примерни), достойно продължихме да посрещаме и изпращаме гости, които май не бяха съвсем наясно къде са дошли и какво търсят. Запознахме се. Почерпихме ги любезно.
По едно време имаше дори една мацка.
Кака ти зу искаше да набие една досадна лелка от партера.
Остана водка, сушеница, лимонада и малко Шуберт.
Бергсон не дойде.
За наказание му се отправя предупреждение. Следващия път да изпее увертюрата на "Багдадския халиф"!




Тема Re: Много оригинален купон стана.:о)нови [re: Oблakът]  
Автор bergson (Semper paratus)
Публикувано13.07.01 16:05



Извинявам се ... Да ...

Homo sum : humani nil a me alienum puto.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.