Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 19.06.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано14.06.01 08:16



Та надавам аз любопитно уше насам.И виждам че, при вас май е доста интересно.Но да оставимче покрай музиката май и доста пикантериини теми разглеждате.Е да попитам аз как човекначинаещ но любопитенза класическата музика може да се научи да я обича и слуша.А всъщност аз май обичамда я слушам, но как да се науча да подбирам това което слушам.И още питания имам ама друг път .Ако изобщо ми отговорите , драги класици



Тема Re: я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови [re: !Блyдницa]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано14.06.01 12:54



За да не стане някой сакатлък, няма да съм аз. Предлагам да е Иво, който просто има тази дарба да общува и да осъществява контакти, без да му се разпенява устата



Тема Re: я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови [re: !Блyдницa]  
АвторPyиз (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 15:08



Твоят прякор шокира и съвсем откровено показва каква си. Не мога да те взема насериозно.



Тема Re: я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови [re: Pyиз]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 15:28



Хмммммм прости но ще ми кажеш ли с какво те шокира ника ми.Я си спомни за отзи горе даже той е уважавал блудниците, е сега като съм блудница да не слушам музика ли е няма пък ще слушам..



Тема Re: я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови [re: !Блyдницa]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано14.06.01 15:57



Добре, като начало би ли споделила какви финансови средства би отделила за записи с класическа музика?



Тема Re: я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови [re: Classic]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 16:19



Странно и тук ли нещата опират до това.Ами мерак за музика голям , финанси кът.Ти да имаш желание да ми станеш учител..



Тема Re: я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови [re: !Блyдницa]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано14.06.01 19:03



Съжалявам, че ще се наложи да те попаря, но тук финансите са на първо място. Разбира се, ако говорим за качествени изпълнения. Защото CD-тата с "истинска" класика са най-скъпи в сравнение с другите стилове, а и тях по пазарите не може да намериш. Въпреки всичко не само изпълнителят определя качеството. Има известни "майстори" на Бах, например, които ги няма никакви при изпълнението на Бетовен, но въпреки това, без да си ги чула, не можеш само по външния вид и цената да определиш дали си струва или не.
А колкото за желанието за учителстване... Твърде съм малък (и на години, и на познания в областта)



Тема Re: я да видим кой ще ме въведе в класическата музиканови [re: !Блyдницa]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано14.06.01 20:09



Остави ги колегите, не мисли сега за финанси и други такива, важното е че имаш желание, подай ръка и пристъпи с чисто сърце и бяла душа в храма и не се страхувай от нищо...

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема ...и за добре дошланови [re: !Блyдницa]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано14.06.01 20:22



Sei mir gegruesst:



Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков

Тема Re: ...и за добре дошланови [re: Ивo]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано14.06.01 20:52



Eх, Иво, Иво, знаеш как да омайваш жените и това е!
Шапки долу, господа! Пред вас стои един Ивоооо!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.