Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakvi drami za nedelj vecer....нови  
АвторTommy (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 13:22



Ne vjarvah moj imen den da donese takiva drami...A az iskah prosto da posluchame hubava muzika...Nichto de,ako iskate da pravim bardak,da kaga na nashite da se iznesat...

Inace shte sluchame pak KLeiber,Weissenberg,
Chostakovich,Boris Christoff,Wagneri taka natatak...
OK,znaci vi cakam v 19 casa,nedelj,22.4.01.v rezidenzijta...



Тема Драми ли?нови [re: Tommy]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 13:31



Ами аз що така виждам само хора, дето си подскачат, фръцкат се и се закачат? Нещо като пролетен шемет в клуба. Поразлистихме се като че ли, пооперихме се. Така де, отначало този клуб се възприемаше едва ли не като църква - влиза се тихо, пристъпва се на пръсти, говори се задължително сериозно и мнооооого умно... Ужас!



Ей, музика е това! Не е направена, за да си подпираме мъдро натежалите от гениални мисли глави и да гледаме като варени риби, а за да й радваме и да си я живеем! Иначе ще продължи този процес на бягство на хората от класиката. Именно заради критиците с роговите рамки и липсата навсякакво чувство за хумор...

Така че - Томи, аз съм против истинския бардак, но що да не е истински весело?



Тема [usmihvam se]Iskam i az [re: Tommy]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 04:51



A malkiia lukav Benedetto niama li d abude pokanen?
Iskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.



Тема Re: Kakvi drami za nedelj vecer....нови [re: Tommy]  
Автор Pyиз (минаващ)
Публикувано19.04.01 08:49



Въодушевен съм от поканата. Ще дойда. С твое разрешение бих искал да доведа и брат си, когото от една година насам въвеждам в света на класическата музика и успешно. Това ще бъде една полезна среща за него сред приятели на музиката. Той ще седи мирно и ще слуша.
Томи, аз подразбрах покрай предаването ти по Класик ФМ къде живееш. Но все пак за да бъда сигурен би ли ми казал как да получа потвърждение дали съм прав.



Тема Re: [usmihvam se]Iskam i azнови [re: Benedetto]  
Автор Classic (Ценител)
Публикувано19.04.01 13:36



Искаш, ама няма! Ходи си в твойте групички, в които разбирате от истинска музика точно толкова, колкото коте от календар! Ма всъщност вие за друго се събирате, аз какво съм взел да се терзая





Тема Re: Kakvi drami za nedelj vecer....нови [re: Pyиз]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано19.04.01 19:30



Няма да е никак зле да доведеш и сестра си. А ако имаш случайно някоя племенница... Хм... Аз ще я запаля по музиката





Тема Леле какъв човек!нови [re: Classic]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 19:39



Още не му свършили патилата, а той вече си търси белята!



Ти си странна птица, Classic. Направо ти се чудя как те свърта да слушаш музика. Голям живак ми се видиш.

А какво ти се слуша?



Тема Re: Леле какъв човек!нови [re: зy]  
Автор Classic ((Пре)Ценител)
Публикувано19.04.01 21:47



Почакай само да ме видиш... Всъщност, да чуеш какви ги разправям... И по-точно как... Нали нямаш сърдечни проблеми? Нали си готова да се срещнеш с нещо, което съм убеден, изобщо нямаш представа? Мнее, не се шегувам. Искрено те предупреждавам.
А какво ми се слуша ли? Това е едно предизвикателство за теб. Ха да видим какво ще избереш за мен.



Р.S. Ако имаш сестра, племенница, момиченце... Така де, не знам какви са ви положенията в семейството... А, знаеш за какво става въпрос. (за музика, естествено!!!



Тема Абе, Класик!нови [re: Classic]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 21:55



ще се гътнеш от скромност, гледам....



Сори, не мога да ти помогна нито с нежните създания (и да имах подръка, май нямаше да ги прежаля тъй джаста-праста....), нито с музиката. За първото - голямо момче си, оправяй се. За второто - братята от ордена са ме взели на отглеждане, така че и аз паразитирам най-активно на техните гърбини...

Еее, дано да успея да дойда...




Тема Re: Абе, Класик!нови [re: зy]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 03:20



Umrial sum vi za tupia kupon,shtom ne kanite i men.Classic,kato te slusham izoobshto ne sujaliavam,che niama da se zapoznaem.Predpolagam,che si grozen i nepriiaten.Edinstveno Zu e malko po-nadejdna,no tova che ti se "hvurlia na vrata " e smushtavashto...
Togava Classic zabravi da budesh pokanen na sreshtite na fan cluba na Darina Takova...Tam se subirame,dosta po-inteligentni hora...Osven tova ne si padame po futbol.Sorry...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.