Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 19.04.24 
Автомобили
   >> Citroen
*Кратък преглед

Тема Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасо  
АвторAA (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 19:41



Решил съм да си купувам мини ван бензинов за около 8-10 хиляди лева, минимум 2000г., и като гледам само тези двете се вместват в моите критерии и възможности...Моля за съвет кое от двете да избера...Реното има двигател 1,6 и 2,0 кубика, но последния май е само с автоматични скорости...Ситроена е с двигател 1,8... Като му сложа АГУ на двигателя 1,6 и ще умре.... На кой идиот изобщо му е хрумнало да слага такъв двигател на реното...
Благодаря предварително...



Тема Re: Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасонови [re: AA]  
Авторpeнo (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 20:05



реното си е рено!



Тема Re: Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасонови [re: peнo]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 14:11



И 2те дето си избрал са пълен кокал.Ситроена трябва да е 2,0 ХДИ но тези модели не са миниван а са наи обикновени коли в случая пежо306 и меган с вдигнат таван и център на тежеста демек гадни колици.Купи си една ксара комби 1,9 ТД или 2,0 хди или 306 2,0ХДИ и караи с кеф.



Тема Re: Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасонови [re: paди]  
АвторLotto (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 19:37



Абе пич ти виждал ли си "Xsara Picasso" ??? и въобще имаш ли връзка между ръцете, с които пишеш тук, и главния мозък? Пикасото според твоя коментар е миниван, но ако е с двигател HDI става лека кола и го сравняваш с 306, което почти можеш да го паркирашп в багажника на Пикасото...
И при положение че явно не знаеш въобще за какви коли става дума реши че са "кокал"?????
Айде моля те подалвай си голфчето и да те няма наблизо



Тема Re: Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасонови [re: AA]  
АвторLotto (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 19:42



Аз карам Citroen Xsara Picasso 2.0HDI - няма такава кола! Мой много добър прияТел има Сценик пак дизелов но 1.9. Няма база за сравнение по който поискаш показател - външен вид, двигател, НИВО НА ОБОРУДВАНЕ !!! Много на нула за Пикасото.
Каквото и да избереш, дано да ти е здраво и много да те радва ...



Тема Re: Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасонови [re: Lotto]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 18:26



Малее ти си много тъпичък.Я отиди в някои магазин и виж има ли някоя част по окачването или по механиката дето да не е една и съща за ZX/306/XSARA/picasso.Оттук става и проблема които явно мозъка ти не е успял да възприеме.А тои е че на базата на малка градска кола е направен мини ван.И 1вия пикасо в БГ съм го карал а ти тогава си карал жигулката та преди да ми обясняваш какво съм карал и виждал се замисли малко.



Тема Re: Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасонови [re: AA]  
Автор bulgar8ca (непознат )
Публикувано24.12.08 18:57



Само не забравяите, че има и Renault Scenic 1.4 за този мотор според мен е за една жена да си кара из града





Тема Re: Двоумя се между Рено Сценик и Ситроен Ксара Пикасонови [re: paди]  
Автор bulgar8ca (непознат )
Публикувано24.12.08 18:59



голем разбирач си бе да го еба ти си карал първата ксара :Д:Д:Д






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.