Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 26.09.24 
Автомобили
   >> Citroen
*Кратък преглед

Тема Offtopik-vazrajenie pri aktнови  
АвторXM lover (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 20:09



Kak mislite dali ima polza ako se napi6e vazrajenie pri sastaviane na akt?
Ako niakoi ima opit neka spodeli.
Dneska mi tresnaha edin akt na Botevgradsko 6ose do Vrajdebna(tam kadeto vinagi si stoiat) pri 3 ili 4 lenti v ednata posoka i mi kazaha 4e tam bilo gradsko i az sas 86 km/h sam za akt i -10 to4ki.
Az mu kazvam 4e nito ima znak nito tabela za naseleno miasto a toi mi vika 4e sled karaulkata ve4e se vodi Sofia i tam na ku4ia gaz deto ne minava jiv pe6ehodec ograni4enieto e 50 km.
Az 4e si biah vinoven,biah ama aide da ne kazvam za kolko vreme/pari se opraviha predi men s 6ofiora na edno Audi A8 s ednakvi nomera.
Togava ne se setih kavo vazrajenie da napi6a ama misla v ponedelnik da otida do KAT i da napi6a tova 4e ne e imalo nikakvi znaci(ako vob6te ima smisal) ta zatova pitam
Mersi i izvinjavaite za Metodicata



Тема Re: Offtopik-vazrajenie pri akt [re: XM lover]  
Автор -Lee- (wow)
Публикувано01.11.04 21:49



Мисля, че няма да ти мине възражението.
Ако не ме лъже паметта има по-рано там табелка "София". След нея ако няма знаци за скорост, то значи за скоростта си на градска скорост 50 км.ч.
Те затова си дебнат там винаги :)) Аз минавам само на антирадар там с над 50 или ако не го нося карам зад някой друг.

А и от тези възражения ако нямаш добър адвокат за съветник - обикновено нищо не излиза, особено пък когато нямаш точни доказателства за да ги обориш. Също така след като не си писал на акта мисля , че съвсем нищо няма да излезе. Просто се примиряваш :) и другия път или по-бавничко, или с антирадар или това което не препоръчвам да им бутнеш нещо.



Тема Re: Offtopik-vazrajenie pri aktнови [re: -Lee-]  
АвторXM lover (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 10:07



Mersi za otgovora,
a ina4e do 3 dena sled akta moje da se pi6e vazrajenie v KAT darvenitsa(ili kadeto go polu4ava6 posle).
A ina4e o6te ne se e rodil toia policai na koito 6e dam pari
Po dobre posle da otida i da si kupa to4ki otkolkoto da dam na KAT



Тема Re: Offtopik-vazrajenie pri aktнови [re: XM lover]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано18.11.04 20:28



Тъпи куки




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.