Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 21.05.24 
Автомобили
   >> Citroen
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: citroen zx 1.6 aura - твърдо окачване?нови [re: drexter]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 13:38



Значи мен ако питаш, не я взимай! Мен ме прецакаха по точно същият начин навремето: казаха ми тъмносиня, 92год, а ми докараха светлосиня 89 ... Тъпанари скапани. Лошото е че аз се бях излъгал (като) последния идиот и бях дал капаро предварително и нямаше мърдане - щях да го загубя

И сега съм на мнение че всички джамбази-идоти вкарват най-скапаните коли от там; както ти казаха, едва ли е дал за нея повече от 300 евро. Т.е. иди и си вкарай сам, макар и да съм сигурен че в крайна сметка ще ти излезе по-скъпо, поне няма да си дадеш парите за боклук! Ако я купиш оттук няма никаква гаранция колкото и пари да дадеш че колата ти е купена от що годе читаво място и в горе-долу добро техническо състояние.

И за бога - не купувай италианска кола(лично мнение) - имаше тема за това по-рано, мнението беше че може и да улучиш от тотото, ама нали знаеш че вероятността за 6/49 е едно към 13 милиона и нещо ... ако пък си мислиш че си чак такъв късметлия - по-добре играй тото и си купи нова кола

Толкова от мен



Тема Re: За ORGA calculator?нови [re: Bibass]  
Автор tiefighter (xantia 1.8i 8v)
Публикувано24.09.04 13:54



е с парола. Преди време писах на:mailto:webmaster@citroen-bg.com?subject=Comments-CitroenBG и нищо. Нещо повече по въпроса?



Тема Re: За ORGA calculator?нови [re: tiefighter]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано24.09.04 15:10





Ако има нещо, няма нищо

Тема Re: citroen zx 1.6 aura - твърдо окачване?нови [re: drexter]  
Автор aura 1.6 (zx aura 1.6mpi)
Публикувано24.09.04 15:35



Окачването може да е втвърдено умишлено. Някои кретени намаляват просвета на колата, за да имала по-спортен вид. При това слагат амортисори с по-малък ход и сменят пружините с по-твърди.
Ако това е направено, започва да вози като Голф. (това е първата каруца за която се сещам)

Няма страшно - лощото е напред!


Тема Re: citroen zx 1.6 aura - твърдо окачване?нови [re: aura 1.6]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 16:34



Хубава дума за голфа - "каруца" , но MakeSoft има още по-хубава: "лагерна количка"

ей, да не се обиди някой голфаджия ...



Тема Re: citroen zx 1.6 aura - твърдо окачване?нови [re: Hиkи]  
Автор tishovsx (Xantia 2.0i VSX)
Публикувано24.09.04 17:23



Що да се обижда, от истината...!Голфа си е градска кола, тя е създадена за чичко Ханс да си пазарува от магазина....



Тема Re: citroen zx 1.6 aura - твърдо окачване?нови [re: Жпpнчo]  
Автор MOPT ()
Публикувано27.09.04 12:46



Ако сега кажеш, че си я виждал в автокъща във Варна някъде в началото на Септември ще трябва да се сърдиш на мен :).

The main thing is to keep the main thing the main thing.


Тема neнови [re: MOPT]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано27.09.04 14:45



на Горубляне (Сф)в една автокъща беше

Ако има нещо, няма нищо


Тема Re: neнови [re: Жпpнчo]  
Автор drexter (drexter)
Публикувано29.09.04 07:52



сега пък колата била в митницата и не знаел колко време ще остане там, а ушким вноса от италия се оправял веднага и нямало да има проблеми.
а и вече искал да се оправяме с паите! това нормално ли е? та колта нали още не е в мен?! някой да има идея и колко време ще престои колата в митницата (ориентировачно)?



Тема Re: neнови [re: drexter]  
Автор Hиkи Ивaнoв (ВХ 1.4 моно)
Публикувано29.09.04 09:35



Моето мнение е че е измамник, да не ме прощава! Освен онова, което ти казах по-рано(като Ники (нерегистриран)), моят джамбазин също се обаждаше всеки ден и искаше още пари, не че му давах, ама в началото като се бях излъгал и бях дал... И моята беше точно като при теб, вчера бил тръгнал от австрия, днес го били задържали на незнам си коя граница, ама ти ДАЙ ПАРИТЕ!!! Абе тия за идиоти ли ни имат????? Явно
Ти поне не си дал пари предварително, НЕ СЕ ЛЪЖИ СЕГА ДА ГО ПРАВИШ!

Нещастници тъпи!

Та моят съвет отново е:
ТЕГЛИ МУ ЗДРАВО МАЙНАТА И ДА СИ Я ПРОДАВА НА КОЙТО ИСКА! Ще иска пари преди да си видял дори колата. Ако после имаш забележки по нея и поискаш да смъкнеш цената - ЗАБРАВИ! Дал ли си вече пари ти казват: "ами съжалявам, ако искаш можеш да се откажеш и да не я взимаш, ама губиш капарото" МНОООООГО УДОБНО! ПЕДЕРАСИ ГЪРБАВИ!

Кола си взимай само след като си я закарал на доверен твой майстор да я види! И се пазари здраво за всяка нередност, която видиш, дори за най-малката драскотина по купето отвън или отвътре! Защото за това после ще даваш пари да го оправиш. И бъди сигурен че допълнително е вдигнал цената за да има аванс да се пазари, не му ги подарявай тези пари. Ако трябва аз ще дойда да се пазаря, ако си от София, де




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.