Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 20.09.24 
Автомобили
   >> Citroen
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гражданската отговорностнови  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано01.12.03 14:53



Хайде, сега взех кочаните. Сега свалям членския състав от сайта и поред на номерата ви почвам .
Сериозно, ако искате и се чудите къде, при мен можете да сключите с малка отстъпка (по договаряне и/или надпиване ).
Официалните цени са:
до 800 куб. см - 49 лв
над 800 до 1300 - 61
над 1300 до 1800 - 73
над 1800 до 2500 - 92
над 2500 - 116

Знаете как да се свържете с мен, нали?

ПС Ако чичовото сметне това за реклама да изтриие или премести темата.

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Гражданската отговорностнови [re: ArthurDent]  
АвторVenko (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 15:16



Под 73 лв може ли да се отиде ? Или трябва да се влезе в отстъпката на застрахователния посредник ?

Нещо друго - има ли някакви допълнителни екстри, основно в две посоки:
-- пътна помощ
-- някакви талони, които ти дават отстъпка при пазаруване от определена верига бензиностанции /3-4% доколкото съм чувал/

Кои са атрактивните дружества ?



Тема Re: Гражданската отговорностнови [re: Venko]  
Автор чичoвoтoМодератор (любознателен)
Публикувано01.12.03 15:22



Виж това са правилните въпроси - я АртЪре раздухай къде какви са далаверите

Veni, vidi, vici!


Тема Re: Гражданската отговорностнови [re: чичoвoтo]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано01.12.03 16:58



Правилно - ама днес много работа и не се сетих сам да кажа.
Значи ще има безплатен техически преглед в няколко сервиза (изрично посочени), само че в края на седмицата ще взема талончетата.
За слизане под границата е за моя сметка (и само за членове на клуба разбира се) т.е. ще отстъпя част от моя процент (няколко лева не си мислете че ще е наполвина цената).

А да - дружеството е ЗПД"Витоша"АД

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!

Редактирано от ArthurDent на 01.12.03 17:01.



Тема Аз!!!нови [re: чичoвoтo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано01.12.03 17:22



Като бъдещ съклубар (поне се надявам) ви давам за целия клуб 10% отстъпка за застраховка Г.О. + безплатен ГТП и при евентуално желание за каско още 10% отстъпка при процент 6.9
Компанията е "Армеец", но при интерес от Ваша страна мога да предложа и услугите на Алианц, БулИнс, Витоша, Евроинс , както и други преференции, при запитване


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Гражданската отговорностнови [re: ArthurDent]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано01.12.03 21:14



Има още инфо по темата!



Предполагам, че ще ви е интересно



Тема Re: Гражд.отговорност-ДЗИ и Бълг.имотинови [re: ArthurDent]  
АвторVenko (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 09:17



Вчера във в-к Пари имаше една брошура с предложения на различни компании за гр.отговорност.
Бълг.имоти дават най-големи допълнителни отстъпки: 5% при зареждане в OMV, 5% при пазаруване в Билла, 10% при сключване на КАСКО при тях. http://www.bulgarskiimoti.bg/
от ДЗИ казват че получаваш 5 % при зареждане в "ЕКО-пертолеум", но само ако си направиш застраховката през тях, т.е на някоя бензиностанция.
От ОРЕЛ казват че ще има някаква отстъпка, но но още договарят бензиностанциите /иначе 6 лв год.преглед, 25% отстъпка от КАСКО и 5% при в центрове Радиал/



Тема Re: Гражд.отговорност-ДЗИ и Бълг.имотинови [re: Venko]  
Автор чичoвoтoМодератор (любознателен)
Публикувано02.12.03 09:27



Това за 5% в ОМВ звучи много добре
Пък после нямало печалба от газта - виж темата за Горивата на Citron*.
А на Екото и 20% да ми дават - пак няма да зареждам, те и миналата година имаха някаква промоция с Булстрад, ама било само за автобуси, ама било само за бензиностанциите в района, където била сключена застраховката, ама било и в комплект с цървулите им,... ама после я намалиха. А който е зареждал е бил недоволен от ВСИЧКИ техни горива. Вярно е, че тук пиша в стил ЕЖК (една жена каза), щото аз не можах да стигна до т.нар "заветна карта", май за добро

Veni, vidi, vici!


Тема Re: Гражд.отговорност-ДЗИ и Бълг.имотинови [re: чичoвoтo]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано02.12.03 09:39



Както добре го каза (а и във форума на Пежо също), помислете си добре - дали да дадеш 2-3 лв по-малко или повече за година или да избереш застр. компания, която знаеш че ще ти плати и няма да те рамотава. Не правя реклама на Витоша (аз работя там наистина), но не знам някой да се оплакал (освен Бибас - ама той си знае защо ). А и разбира се много внимателно подхождайте към тези 'бонуси'. Повечето са така измислени, че в повечето случаи не си на печалба.
С това не е искам да слагам начална точка на някакъв спор - тия са добри , да ама тия другите ме прецакаха, а при тия какви неща предлагат ...
Всеки сам си избира - аз само предлагам каквото мога.

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: аз да се възползвамнови [re: ArthurDent]  
Автор julys ()
Публикувано02.12.03 10:03



като стана дума за ГО, да питам за каско...

всеизвестно къде да се застраховаш, за да не пипат колата

но нищо не пречи да си за кражба някъде, а за щети другаде...

а и по-принцип най-правилно е да се каскираш (някак) там където имаш познат

та в тази връзка, човека с дългата електрическа коса, дали ще сподели ценно инфо с нас?

br
гледай, но и виждай

- the drive of your life(style)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.