Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 24.06.24 
Автомобили
   >> Citroen
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема eba si smotaniatziteнови  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 20:08



Tova koeto shte vi napisha znam 4e shte vi otek4i ,tuikato na mnogo ot vas sum siguren 4e mu se e slu4valo,no vse pak!V4era kum 20.00 trugvam da izlizam i kakvo da vidia-strani4noto stuklo na diasnata predna vrata s4upeno i tzialata kola estestveno beshe vuv stukla!Kakto i da e ,ta 4udia se tolkova li sa prosti ,,kopelentzata,,4e sa vzeli samo antiradara pri pologenie ,4e v kolata si stoeshe nepokutnat CD-PIONEER,nov model . A tozi smotan antiradar struva 20-30 lv vtora ruka,taka4e za 20 lv -tzialo stuklo,pri pologenie 4e kolata ne beshe zakliu4ena(biah iavno zabravil da ia zakliu4a),A AZ SI MISLEH 4E CITROEN XM VE4E E KOLA KOIATO NE SE ZABELIAZVA OT NIKOI!



Тема Re: eba si smotaniatziteнови [re: porky]  
Автор siemesoanic (chevron)
Публикувано22.10.03 23:56



На мен ми се случи същото на 8.Март2002г.
Мислех, че щом е застрахована и със спуснат капак на audio-то - няма проблеми, да, да, ама НЕ!
Също съм с ХМ - отиде предния десен джам.
След половин година се случи същото и на баща ми - също ХМ - също предно дясно стъкло...Това ме накара да се замисля
Защо все предно дясно - явно някое тъпо копеле е купил от някой слкад такива стъкла и сега върти шибан бизнес...
За съжаление - оттогава върви хем застраховка, хем охраняем паркинг.
Такова е положението...



Тема Re: eba si smotaniatziteнови [re: siemesoanic]  
АвторCitroenchev (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 08:11



по натура съм много миролюбив човек, но в подобни ситуации съм се осещал, че ставам опасно агресивен! не ми се мисли ако го хвана такъв какво ще го правя!!!!
гадове мръсни!
на един приятел пък така му взеха стъклата на фаровете. и най гадното беше, че стоял и ги гледал от терасата, ама като живее на 11 етаж - само си викал, ама файда....гадове мръсни!



Тема Re: eba si smotaniatziteнови [re: Citroenchev]  
Автор member (long bee)
Публикувано23.10.03 09:45



За жалост все още се забелязват нашите коли момчета. от това стъкло можеш да отвориш бързо без проблем и гепиш каквото си поискаш докато писне самолета.



Тема Re: eba si smotaniatziteнови [re: porky]  
Автор чичoвoтoМодератор (любознателен)
Публикувано23.10.03 13:07



Ами просто някой им е казал - дайте един антирадар и получавате дозата, и те в това положение не мислят
За другото не е имало поръчка, можеше и по-лошо да се разминеш.
Аман и държава сме, а полицаите само седят на гюме да ти събират по 5-10лв за превишена скорост, неразрешен завой, навлизане в кръстовище на изгряващо червено, влизане в забранена улица и т.н.

Veni, vidi, vici!


Тема Re: eba si smotaniatziteнови [re: чичoвoтo]  
Автор BXMarkov (ERASER)
Публикувано23.10.03 14:07



Няма оправия Преди три години на застрахована в Булинс кола ми праснаха предно ляво стъкло пред стадион В.Левски - изгоря касетофона, - полицията ниииищо, чаках два месеца за бележка,че се издирва"неизвестен" крадец и застрахователите накрая отказаха да ми платят касетофона защото не съм свалил панела - ега ти правилата. Оттогава не правя каско. За автомобил за 3-4 х.лв. не си заслужава. Майната на всички гореизброени

I LOVE THIS CAR !


Тема Re: eba si smotaniatzite [re: siemesoanic]  
Автор PeGaz (член)
Публикувано23.10.03 16:38



Спуснатия капак не помага, гадовете са длъжни да проверят отдолу.

Мен така покрай CD ми гепиха и капака, че и пепелника им харесал.



Тема Re: eba si smotaniatziteнови [re: member]  
Автор porky-m (непознат )
Публикувано23.10.03 16:54



Ami neka sa ,,givi i zdravi ,,mom4entzata!Prostotiite niama da sprat ,vuprosa e nie dokoga shte izdurgim!Za edna sedmitza otkradnaha 2 koli na moi poznati- i to ZASTRAHOVANI!Na drug poznat mu gepiha audi a4 1998g,dokato kolata beshe pred kat (oshte sus tzolovite nomera),sumata beshe 4500lv.A kragbite namaliavali!



Тема AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAнови [re: porky]  
Авторroshav (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 18:16



Snoshti ti chetoh vecherta kqm 2 temata i psuvah moshtno :-(
Dnes stavam za rabota sutrinta kqm 8 i poznaite?



Predno diasno stqklo go niama kolata na gqz kasetofona fanal gorata barabar s slqnchevite mi ochila :-(

Kluchalkata razbirtai i t.n
Tzial den tqrcha mejdu politzia i zastrahovateli i servizi :-(
Da im eba maikata skapana neshtastna lainari sha pravim vendeta nema kak samo da razberem koi e :-( Samo da razbera



Тема Re: какво се прави в този случай ?нови [re: porky]  
АвторCИMO (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 09:47



Разкажете, какво се прави в такива случай, като осъмнеш с счупено стъкло и без касетофон - първо на застрахователя ли звъниш, на КАТ ли, на полиция? Какви бележки са необходими за да ти платят застраховката ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.